Zaloguj się do konta

Kup i wypuść karpia

utworzono: 2015/12/23 08:02
marciano

WitamJak co roku w wigilie rano jade do marketu kupuje karpika i zaraz lece nad ,,swoje,, jeziorko zwracajac wolnosc.

[2015-12-23 08:02]

Diablo

Posty namawiające do łamania prawa powinny być natychmiast usuwane. Zgłaszam naruszenie. [2015-12-23 08:17]

marciano

Lamie prawo? [2015-12-23 08:27]

JKarp

Niestety tak.
JK [2015-12-23 08:54]

Jędrula

Lamie prawo?





Po drugie , Twoja ryba może być chora i będzie roznosić jakieś świństwo , o ile oczywiście w ogóle przeżyje .
                                    [2015-12-23 09:12]

kostu

W głowach się wam już pokręciło.Jak ktoś nie wypuszcza ryb złowionych do domu to jest ,,mięsiażem,,..Na dodatek ma jeszcze kupowac karpia i go wypuszczać.Kupić kartę wędkarską i jeszcze płacić podatki.Śmieszy mnie to....
[2015-12-23 09:16]

ogtw

No proszę, jaki prosty sposób na siódme niebo, a ludzie od dżihadu muszą zabijać niewiernych, żeby zasłużyć na siódme niebo. Ciekawe, czym zastępujesz te brakujące kalorie i witaminy, może królikiem albo gęsią, a może chudniesz z roku na rok. [2015-12-23 09:18]

marciano

No ja oraz dwoch znajomych tak robimy
Uwazamy to za ,, mniejsze zlo,, niz wrzucanie wszystkiego do siaty ... I na kotlety😃 [2015-12-23 09:53]

marciano

ogtw o moje kalorie to sie nie martw
Dbam na biezaco😃 [2015-12-23 10:10]

GBH

No ja oraz dwoch znajomych tak robimy
Uwazamy to za ,, mniejsze zlo,, niz wrzucanie wszystkiego do siaty ... I na kotlety😃


No to źle robicie i nie ma to związku z "wrzucaniem czy nie do siaty i kotletami".
Spróbujcie innych sposobów
[2015-12-23 10:37]

tripod

Kupić kartę wędkarską i jeszcze płacić podatki.Śmieszy mnie to....

kostu, jeśli nie akceptujesz porządku prawnego w Polsce, to proszę, droga wolna - pakuj swoje zabawki i wynoch... wyruszaj w świat. Na pewno znajdziesz kraj, w którym sposób życia i porządku w społeczeństwie będzie ci odpowiadać, a oni cię zaakceptują.
Ale skoro zostajesz w Polsce, to draniu jeden bądź łaskaw respektować prawo, bo inaczej zasłużysz sobie na wychowawczego kopa w d...
A swoją drogą, opłacając kartę płacisz za to, że ktoś dba o wody, że ktoś wpuszcza tam ryby, że ryby jeszcze w ogóle tam są - gdyby nie było gospodarza, to tacy jak ty i tobie podobni dawno wszystko by wyszabrowali.
I jeszcze jedno, wędkowanie w Polsce nie jest obowiązkowe. Nie podoba ci się opłata roczna równoważna jednemu tankowaniu paliwa w samochodzie? Zajmij się innym zajęciem. Nikt cię nie zmusza. Nie kumasz tego?
W wolnej chwili zapoznaj się ustawą regulującą sprawy związane z gatunkami ryb obcych naszej ichtiofaunie.
[2015-12-23 11:46]

marciano

Bylem za granica i troche wiem jak wyglada tamtejsza gospodarka rybna
,, Draniu,, ?  Ja Ci nie ublizam ale skoro chcesz zawsze mozemy sie spotkac😊


[2015-12-23 11:57]

krisbeer

Witam,


Nie rozumiem tego typu akcji. Nastepnym krokiem powinno być kupowanie żywego świniaka i .............. no właśnie gdzie go wypuścić? [2015-12-23 12:41]

Draq

No jak to gdzie... do pilnowania granic przed muzułmanami :D [2015-12-23 12:50]

Sith

Witam,


Nie rozumiem tego typu akcji. Nastepnym krokiem powinno być kupowanie żywego świniaka i .............. no właśnie gdzie go wypuścić?

Najlepiej koledze @marciano do domu...
Choć jestem zagorzałym zwolennikiem wypuszczania złowionych ryb, propozycja @marciano jest... nie powiem, bo uzna to za obrazę.
[2015-12-23 12:50]

Majster 81

Post powinien zostać usunięty . RAPR [2015-12-23 12:52]

marciano

To zadna akcja 
Poprostu widzac te karpiki w supermarkecie biore jednego w wigilie i wypuszczam go do wody co by chociaz jeden uniknal patelni i tyle. [2015-12-23 12:57]

pakul1206

"Kup kartę, zezwolenie i je podrzyj " taka nowa akcja na nowy rok :) [2015-12-23 13:06]

marciano

A Tobie co nie pasuje w tym ze jednego karpia wpuszczam do wody? [2015-12-23 13:09]

Zielan

To zadna akcja 
Poprostu widzac te karpiki w supermarkecie biore jednego w wigilie i wypuszczam go do wody co by chociaz jeden uniknal patelni i tyle.





One są specjalne przeznaczone na patelnię :) To hodowce, tak jak świnie czy krowy w oborze. Na mięso!



[2015-12-23 13:16]

sopel13

No i jeszcze pytasz co? Ewidentnie ŁAMIESZ regulamin!!!
[2015-12-23 13:19]

marciano

Miesiarzy tu nie malo [2015-12-23 13:27]

ogtw

Żeby wypuszczać więcej karpi, w lepszej kondycji, zgodnie z prawem i za mniejsze pieniądze (po cenie hurtowej) można namówić hodowców ryb, żeby przy stoisku z rybami, był zamieszczony ich numer rachunku bankowego. Klienci, którzy chcą wypuścić karpia, mogliby dokonać przelewu na konto hodowcy karpi, w rubryce: „tytułem” wpisać „uwolnić karpia” a on mógłby wypuszczać, za zgodą właściciela zbiornika, albo z jego pomocą. [2015-12-23 13:28]

Sith

Miesiarzy tu nie malo

Kolego, obrażasz jeśli nawet nie wszystkich, to przytłaczającą większość tu obecnych.
Może powiesz co zrobić z filetem? Może kupić dwa, skleić butaprenem i wrzucić do rzeki?
Ogłoś akcję kupowania na targowisku żywych kur i wypuszczania ich do lasu. Takim działaniem przynajmniej nie zatrujesz środowiska, a pożytek z tego będzie dla głodujących w zimie lisów i wilków, co może z kolei przynieść efekt przeżycia kilku zajęcy.
Szkoda gadać... ;>
[2015-12-23 13:58]

kostu

Tripod, masz człowieku jakieś problemy natury emocjonalnej:)Dopowiedziałeś sobie jakąś historyjkę zawistny polaczku.Dla twojej wiadomości przestrzegam RAPR.,,Ktoś dba o wody,,?Kto?Pzw od lat prowadzi gospodarkę rabunkową wraz z ,,biznesmenami,, dzierżawiającymi od nich wody.I jeżeli już piszesz coś o kimś to mu przynajmniej nie ubliżaj-jeżeli jesteś takim praworządnym wędkarzem jak kulturalnym człowiekiem to sam powinienieś dostać ,,wychowawczego kopa w d...,, [2015-12-23 13:59]

Jędrula

Panowie , Koledzy ! Jak zwykle , ten temat co roku wzbudza kontrowersje i spory . Nie ma co opon palić , sprawa jest przecież prosta .  Nie wolno i nie powinno się zarybić wód na własną rękę , to jest nieetyczne , nie jest dobre dla samej wody i ryb oraz jest wbrew prawu . Jutro wigilia , szanujmy zdanie innych i siebie wzajemnie . Zdrowych i wesołych świąt życzę Kolegom . [2015-12-23 14:55]