Kulki truskawkowe

/ 7 odpowiedzi
witajcie.chce sie was poradzic odnosnie kukeczek o zapaszku truskawki mam na oku kulki z Natural Baits ale moze ktos z was ma jakis lepszy pomysl?
Waldi Fish


witajcie.chce sie was poradzic odnosnie kukeczek o zapaszku truskawki mam na oku kulki z Natural Baits ale moze ktos z was ma jakis lepszy pomysl?


Jeśli chcesz uzyskac porady musisz podać więcej danych. Jakie ryby masz zamiar łowić, w jakim zbiorniku, jaką metodą, jakim sprzętem itp. (2012/05/29 20:14)

u?ytkownik39933


witajcie.chce sie was poradzic odnosnie kukeczek o zapaszku truskawki mam na oku kulki z Natural Baits ale moze ktos z was ma jakis lepszy pomysl?

nigdy nie łowiłem na kulki natural baits ale Paweł Szewc to zaj.... karpiarz wiec mysle ze sie sprawdzą. (2012/05/29 20:56)

zibi6663


witajcie.chce sie was poradzic odnosnie kukeczek o zapaszku truskawki mam na oku kulki z Natural Baits ale moze ktos z was ma jakis lepszy pomysl?


Jeśli chcesz uzyskac porady musisz podać więcej danych. Jakie ryby masz zamiar łowić, w jakim zbiorniku, jaką metodą, jakim sprzętem itp.
kolego jesli pisze o kulkach to wiadomo ze metoda wlosowa prawda?mam tez na mysli wody stojące zazwyczaj wedkuję na dzikich wodach a takze wodach pzw gdansk interesują mnie tylko karpie i amury (2012/05/29 22:03)

zibi6663


witajcie.chce sie was poradzic odnosnie kukeczek o zapaszku truskawki mam na oku kulki z Natural Baits ale moze ktos z was ma jakis lepszy pomysl?

nigdy nie łowiłem na kulki natural baits ale Paweł Szewc to zaj.... karpiarz wiec mysle ze sie sprawdzą.

witaj Piotrek wejdz na priwa (2012/05/29 22:17)