Kulki Warmuz Baitz

/ 9 odpowiedzi
Właśnie zamówiłem te kulasy i chciałbym się coś od was o nich dowiedzieć ktoś w ogóle  je mniał ? Były na nie jakieś efekty? z tego co widziałem na ich stronie i na yt to były ładne karpie.
JKarp

Ja mam te kulki ale jakby za wcześnie na ocenę czy są skuteczne czy nie.No bo że ładnie pachną nie ulega wątpliwości.
JK (2014/04/04 05:53)

użytkownik26223

Właśnie zamówiłem te kulasy i chciałbym się coś od was o nich dowiedzieć ktoś w ogóle  je mniał ? Były na nie jakieś efekty? z tego co widziałem na ich stronie i na yt to były ładne karpie.

KROPA 
Jest to nowość na 2014r więc jeszcze o wynikach na te kulki za wcześnie mówić

http://forum.wedkuje.pl/f,jakie-kulki-polecacie-na-ten-sezon,744664,0.htmlw tym temacie "coś" pisze. (2014/04/04 09:50)

KROPA000

że to nowość 2014 to ja też wiem ale w sumnie lodu już nie ma prawie 2 miesiące (2014/04/04 16:48)

janusz1401

że to nowość 2014 to ja też wiem ale w sumnie lodu już nie ma prawie 2 miesiące

To zależy gdzie będziesz łowił na te kulki na komercyjnym łowisku to myśle że spod lodu byś łowił na nie ale na dzikich zbiornikach PZW to musisz poczekać koniec maja początek czerwca (teoretycznie) to że one ładnie pachną dla nas to nie znaczy że mają być skuteczne ja próbuje na nie trzy tygodnie na pzw bez efektu (czarna mamba,Donald) to co oni pokazują na tych filmach to jest wielka bzdura  filmy nagrywane są na wodach komercyjnych gdzie jest więcej ryb niż wody i ryba walczy o pokarm (znam takie łowiska na takiej wodzie kulka by była z gipsu tylko o ładnym zapachu też by były brania)

Powodzenia

(2014/04/12 19:13)

użytkownik26223

To zależy gdzie będziesz łowił na te kulki na komercyjnym łowisku to myśle że spod lodu byś łowił na nie ale na dzikich zbiornikach PZW to musisz poczekać koniec maja początek czerwca (teoretycznie) to że one ładnie pachną dla nas to nie znaczy że mają być skuteczne ja próbuje na nie trzy tygodnie na pzw bez efektu (czarna mamba,Donald) to co oni pokazują na tych filmach to jest wielka bzdura  filmy nagrywane są na wodach komercyjnych gdzie jest więcej ryb niż wody i ryba walczy o pokarm (znam takie łowiska na takiej wodzie kulka by była z gipsu tylko o ładnym zapachu też by były brania)

Powodzenia

Jak masz opowiadać takie głupoty to lepiej nic nie mów
(2014/04/12 19:33)

janusz1401

Powodzenia

Jak masz opowiadać takie głupoty to lepiej nic nie mów

To nie jest głupota to jest prawda

(2014/04/13 06:22)

użytkownik27096

Na jednym łowisku kulka się sprawdzi a na innym nie i tyle całej filozofii sam je macałem i wąchałem na targach i jeśli chodzi o zapach i wygląd są ok ale czy są skuteczne to trzeba by troch e czasu spędzić nad wodą i to nie jedną żeby można było coś powiedzieć. A to, że przez 3 tygodnie nie masz brania wcale nie musi być wina kulek tylko np. miejsca albo samej techniki. A to że większość filmów na komercjach kręcą to prawda nie liczni tylko mają odwagę nakręcić coś na pzw i za to im chwała.  Ale i czasami na komercji trudno o rybę.  (2014/04/13 07:32)

Bernard51

Na jednym łowisku kulka się sprawdzi a na innym nie i tyle całej filozofii sam je macałem i wąchałem na targach i jeśli chodzi o zapach i wygląd są ok ale czy są skuteczne to trzeba by troch e czasu spędzić nad wodą i to nie jedną żeby można było coś powiedzieć.

Miałem je też w ręce trochę przypadkowo (inny wędkarz mi pokazał-nowość) jak na moje zbiorniki zaporowe, temp, 9-10 st czysta i mniej zakwaszona woda,  teraz trochę za intensywnie pachną, ale przy ciepłej wodzie to kto wie czy to nie będzie "kiler" na ten sezon, karp na coś wcześniej nie używane dość dobrze reaguje. W tamtym roku kolega na kwiat z czeremchy zsypany cukrem ( własne kule) jak mi mówił to się śmiałem, ale spotkałem sie nad wodą i widziałem jakie miał efekty to z zazdrością patrzyłem. Oczywiście nie tylko sama czeremcha ale i inne dodatki mieszał, zapachowo przeważała czeremcha. Mam ich ok kg. i czekam na cieplejszą wodę. Eksperymentować nie zaszkodzi z zapachami. (2014/04/13 08:20)

użytkownik158065

Od kilku sezonów lowie  w 95 procentach na dzikich wodach wczesniej lowilem tez na wodach prywatnych co prawda nie karpiowych i karpie jakie tam pływał miały maks 10 kg, bylem tez w tamtym roku 3-4 razy na zbiorniku w którym w większość to male karpie ale plywaja tam tez duze ryby i doszedłem do wniosku ze jest tak często ze na pzw latwiej zlowic ladna rybe, zrobic selekcje , na komercji ryby  sa poklute i w łowieniu przeszkadzaja małe ryby, zauważylem tez ze na wodach pzw z mala presją  zapach kulki ma małe znaczenie i jak ryba żeruje nie przeszkadza jej czy nece kula o smaku x czy y, najwazniejsze zeby kulki byly dobrej jakości,  dostarczały rybom potrzebnych do życia skadnikow itd., zeby byly lekko strawne i zeby karp wracal w nasze necisko, oczywiście czasem jak ryba slabo żeruje warto pokombinować z zapachem kulki ale ogólnie rzecz biorąc widze ze karpiarze z tym przesadzają tez mam oczywiście swoje killery ale az tak tym nie zawracam sobie głowy,  wole się skupić na odpowiedniej taktyce, przyponie, dobrym miejscu itd. (2014/04/13 13:03)