Zaloguj się do konta

Kulki Traper-Wasze zdanie o nich.

utworzono: 2011/06/14 21:44
zibi6663

co sadzicie o kulkach trapera?macie na nie jakies efekty? [2011-06-14 21:44]

ArekCs

Z mojego doświadczenia sprawdziły się kulki firmy traper chaczykowe wanilia natomiast odradzam kulki z firmy tandem baits.. takie wnioski wyciągnąłem z mojego łapania na kulki proteinowe kupne
[2011-06-14 23:21]

TB w tym roku są dużo lepsze niż wcześniej bo zmienili recepturę a Traper to badziew z najniższej półki który potrafi się reklamować. [2011-06-15 01:19]

filus81

trapera miałem tylko push up miodowe akurat się sprawdziły [2011-06-15 07:55]

iro

Swoje pierwsze kroki w karpiarstwie stawiałem na kulkach TB póżniej Trapera. Łowiłem na tym dopóki nie zaczęli przyjerzdzać karpiarze i nie zaczęli sypać kulek dobrej jakości. Później oni łowili a ja zapomniałem jak branie wygląda. TB i Traper aby uzyskać niską cenę produkują te gnioty na kredzie i glinach spożywczych tyle tylko że dają dużo aromatów więc te kulki długo zalegają w łowisku ale i żołądkach karpi zatruwając nie tyko karpie ale i wodę. W chwili obecnej zdecydowana większosć karpiarzy stosuje kulki produkowane z naturalnych komponętów - Natural Baits, Carp Devil Baits, Gold Carp Baits i te marki polecam ci. [2011-06-15 08:17]

piotrcarp

dokladnie tak jest tanie kulki to dziadostwo lepiej kupic mniej ale dobrych kulek i miec efekty niz sypac gips kilogramami i wracac do domu bez brania mozna jeszcze samemu robic kulki na forum jest pelno przepisow no i jaka frajda zlapac jakis okaz na wlasnej produkcji kulke
[2011-06-15 14:47]

kargul

dokladnie tak jest tanie kulki to dziadostwo lepiej kupic mniej ale dobrych kulek i miec efekty niz sypac gips kilogramami i wracac do domu bez brania mozna jeszcze samemu robic kulki na forum jest pelno przepisow no i jaka frajda zlapac jakis okaz na wlasnej produkcji kulke


wlasnie poza tym pisza na traperowskich kulkach ze rozpuszcza sie w 24h GO*** prawdo test robilem i po 3 dniach dopiero stracila kolor i taka ciapka sie z niej zrobila wiec ..... wole pellet tb pozdrawiammmmm  :D

 

[2011-06-15 17:37]

loko9099

tak kulki trapera- teraz kulki wszystkich firm sa prawie identyczne wiec mojm zdaniem niema to zadnej zoznicy jakich bedziesz stosowal, co do gotowych mixow trapera nie polecam bo maja wiele sztuczlizny w sobie a kulki firmowe sa dobrej jakosci, ktos pod twojm postem napisal ze nie polecal by kulek TB, ja lowie na nie i w polsce z sukcesami i teraz lowie na kulki TB w hiszpanii w andaluzji slodka pomarancza i tez mam efekty i to juz po 1 neceniu, wszystko zalezy do czego przyzwyczajsz karpie na zbiorniku w ktorym lowisz, zawsze warto necic 2 rodzjami kulek jakimis smierdzielami i owocem, w polsce zawsze robie swoje mixy ale tu za drogo to wychodzi wiec stosuje gotowych kulek malych rozmiarow gdyz lowie na zbiornikach gdzie karpie nigdy mialy doczynienia z kulkami, necilem i duzymi 20mm ale nie mialem na nie bran, wiec zaczolem necic 16mm i sa wyniki, ostatniego karpia mozesz zobaczyc na nk szukaj loko9099, poza tym uzywam materialow PVA i wcale nie nece duzymi ilosciami zanet, troche peleciku 14mm i 2-3 garscie kulek z kazdego radzoju i troche konopi kukurydzi nie stosuje bo na wodach na ktorych lowie nie ma na nia bran, dziwne ale tak jest, co prawda wody polskie sa troche trudniejsze niz w hiszpani ze wzgledu na ilosc ryby, tu jest ich znacznie wiecej, wiec sam potestuj i zobaczysz. pozdrawiam i sukcesow

[2011-06-16 21:00]

zibi6663

wlasnie na ananasa z tb dostalem 4kg karpika wiec tez nie sadze ze sa takie zle [2011-06-16 21:47]