Zaloguj się do konta

Kulki TB Impact Perfection Hookers

utworzono: 2013/06/17 15:03
smerfik09

Witam,
zastanawiam się nad kupnem kulek firmy Tandem Baits serii Impact Perfection Hookers i zastanawiam się jakie smaki wybrać. Mogę kupić 4 opakowania kulek. Jakie byście polecili ?? Dodam że mam już kulki innej firmy smaku truskawka.

Tu link do kulek:
http://www.tandembaits.com/index.php?do=kat&id=391&pid=2142

Z góry dzięki !! :D
[2013-06-17 15:03]

KROPA000

japońska kałamarnica, Total scopex, Monst.krab, Doskonała Trus [2013-06-17 19:38]

japońska kałamarnica, Total scopex, Monst.krab, Doskonała Trus

no na przykład :)
[2013-06-17 19:48]

berek777o2

kulki z tandem baitts są daremne kup sobie trapera są tańsze ale lepsze lepiej oddawają zapach a tandem baits pachną plastikiem 
[2013-06-17 20:12]

bartek19985

kulki z tandem baitts są daremne kup sobie trapera są tańsze ale lepsze lepiej oddawają zapach a tandem baits pachną plastikiem 

co to to nie TB ma dobre kulki traper raczej pellet-halibutowy ma niezłyalbo ten haczykowy w słoiczkach  [2013-06-17 20:14]

berek777o2

a kup sobie miodowe albo chalibuta
[2013-06-17 20:15]

berek777o2

jak chcesz odsprzedam 10 pojemniczków rużnych smaków a robiłem prube na moim łowisku i na trapera miodowego i tandem baits i na trapera 3 brania i karp8 kg a na drugie kulki nawet pyknięcia 
[2013-06-17 20:20]

KROPA000

traper z TB się nie umywa
TB o wiele lepsza firma jeżeli chcesz łowić duże karpie i jak będziesz próbował to na pewno coś na nie dostaniesz
[2013-06-17 23:42]

FLO92

mi super sprawdzaja sie bananowy krem i slodka sliwka
[2013-06-18 07:18]

Vayshan

J. Kałamarnica i Słodka Śliwka, o śliwkę to u mnie na łowisku się biją hehe :D [2013-06-18 12:02]

cos smak śliwki karpiom smakuje :) , ja też ostatnio ładna rybę złowiłem na śliwkę tylko nie TB, zresztą największy karp złowiony przez Polaka + 40 kg też został złowiony na śliwkę, wiec warto wypróbować
[2013-06-18 13:44]

smerfik09

to narazie wiem że kupie :
-Słodka Śliwka
-Miodowy Syrop

teraz coś z rybnych. Co polecicie ??

[2013-06-18 18:26]

FLO92

kalamarnica i homar&rak jesli chodzi o smierdziele bym proponowal
[2013-06-18 20:22]

KROPA000

kalamarnica i homar&rak jesli chodzi o smierdziele bym proponowal

kałamarnica nr 1
[2013-06-18 23:27]

krychu26

Odkopię troszkę temat, ale warto. Ja od siebie polecę nie kupować kulek od TB. Pellet itp. mają OK, ale kulki są bleeee(przynajmniej u mnie). Albo dołóż kaski i kup lepsze kuleczki, albo łów na kuku na włosie zadipowaną, czy też na robaczki na klipsie:)

Ale jak ktoś chce to może kupić. Nie wiadomo, co w grążelach na czyimś łowisku piszczy.

[2013-08-09 17:22]

25 maja 2018 roku wchodzi w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z 27 kwietnia 2016 roku tzw. RODO. Nowe prawo nakłada na nas obowiązek uzyskania Twojej zgody na przetwarzanie przez nas danych osobowych w plikach cookies

Oświadczam, iż zapoznałem sie z Polityką prywatności i zgadzam się na zapisywanie i przechowywanie w mojej przeglądarce internetowej tzw. plików cookies oraz na przetwarzanie zaszyfrowanych w nich danych osobowych pozostawianych w czasie korzystania z innych stron internetowych, serwisów oraz parametrów zapisywanych w plikach cookies w celach marketingowych, w tym na profilowanie i w celach analitycznych przez wedkuje.pl, oraz ZAUFANYCH PARTNERÓW.

Administratorzy danych / Podmioty którym powierzenie przetwarzania powierzono

Hoblo Sp z o.o.,Warszawa 02-761, ul. Cypryjska 2G

Cele przetwarzania danych

1.marketing, w tym profilowanie i cele analityczne
2.świadczenie usług drogą elektroniczną
3.dopasowanie treści stron internetowych do preferencji i zainteresowań
4.wykrywanie botów i nadużyć w usługach
5.pomiary statystyczne i udoskonalenie usług (cele analityczne)

Podstawy prawne przetwarzania danych

1.marketing, w tym profilowanie oraz cele analityczne – zgoda
2.świadczenie usług drogą elektroniczną - niezbędność danych do świadczenia usługi
3.pozostałe cele - uzasadniony interes administratora danych

Odbiorcy danych

Podmioty przetwarzające dane na zlecenie administratora danych, w tym podmioty ZAUFANI PARTNERZY, agencje marketingowe oraz podmioty uprawnione do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa.

Prawa osoby, której dane dotyczą

Prawo żądania sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania danych; prawo wycofania zgody na przetwarzanie danych osobowych. Inne prawa osoby, której dane dotyczą.

Informacje dodatkowe

Więcej o zasadach przetwarzania danych w „Polityce prywatności”

Ustawienia