Kulki proteinowe Nano Baits

/ 3 odpowiedzi
Witam.Chciałbym zwrócić się z pytaniem, czy ktoś z was stosował kulki Nano Baits?Mam zamiar zakupić kulki zanętowe oraz hakowe tej firmy do połowu karpi, lecz przed tym szukam opinii użytkowników.Dzięki za każdą odpowiedz. 
patryk-lewandow

Każde kulki zanętowe jaki i haczykowe sprawdzają sie na różnych wodach. Na wodach na których ja łowie sprawdzają się idealnie. Testując kulki Nano Baits sprawdziły one się już na wielu wodach i naprawdę nie mam do nich żadnych zastrzeżeń, więc ja proponuje ci na początek kupić po małej paczce i popróbować łowienia na nie.Pozdrawiam
PS:POWODZENIA!!!! (2016/01/25 17:15)

patryk-lewandow

Każde kulki zanętowe jaki i haczykowe sprawdzają sie na różnych wodach. Na wodach na których ja łowie sprawdzają się idealnie. Testując kulki Nano Baits sprawdziły one się już na wielu wodach i naprawdę nie mam do nich żadnych zastrzeżeń, więc ja proponuje ci na początek kupić po małej paczce i popróbować łowienia na nie.Pozdrawiam
PS:POWODZENIA!!!! (2016/01/25 17:16)

użytkownik130601

Miałem ziemniaka i dawał rade 2 ryby na to złowiłem,ale nie wieże w wielka moc kulek za 20-30 zł. Dzikim karpią nawet bym tego nie podał. (2016/01/25 19:48)