Kulki proteinowe Black Label Baits Monkey Shit

/ 7 odpowiedzi
Używał ktoś z was może tych kulek?? Zapach ryba z czosnkiem i czymś jeszcze. Śmierdzi niesamowicie, ale podobno skuteczne.

Bardzo chętnie poznam wasze opinie na temat tych kulek jak i innych od tego producenta
kamil11269


Nie słyszałem o nich. Nie wiesz czy mają może stronę internetową? Planuję za niedługo kupić po jednym opakowaniu kulek z kilku firm i spróbować, które najlepiej sprawdzą się na moim ulubionym łowisku. Z góry dzięki za link do ich stronki :) (2015/02/09 19:28)

Mojzi


Kulki zakupiłem na rybomanii ale wiem, że oficjalnym dystrybutorem jest sklep TOP CARP.

Jeśli zakupisz te kulki to albo trzymaj je w piwnicy, warsztacie czy gdzieś albo w jakimś szczelnym pudełku bo śmierdzą strasznie...
Podczas rozmowy na temat tych kulek ze sprzedawcami na stoisku BLACK LABEL BAITS dowiedziałem się że MONKEY SHIT jest o zapachu rybno-czosnkowym (halibut to przy tym piękny zapach) i do tego jest podobno dodawany jeszcze aromat z palonych kopyt krowy i jestem im w stanie w to uwieżyć jak poczułem ich zapach.
A co do skuteczności to są podobno idealne na na zimne wody (wczesna wiosna, późna jesień czy jak nawet teraz zima).

Ja w tym tygodniu wybieram się na testy z tymi kulasami, no i dodatkowo zakupilem liquid o tym samym aromacie (2015/02/09 19:38)

kamil11269


Daj znać czy uda Ci się coś złowić, bo kulki zapowiadają się ciekawie :) (2015/02/12 19:25)

u?ytkownik26223


w sklepoe karpiowym są 
http://sklep-karpiowy.pl/kulki-zanetowe/4156-blb-boilies-scoberry-1-kg.html

(2015/02/13 09:19)

Kocius


Sama nazwa już wskazuje co mogą być warte ... (2015/02/13 11:04)

JKarp


Ogólnie wiadomo, że nie wszystko złoto co się świeci ;-)JK (2015/02/13 11:56)

Mojzi


wczoraj wyjechały na te kulki 2 karpiki :) 6.5kg i 8kg
więc jak na kilku godzinną zasiadkę nie było źle (2015/02/17 10:09)