Kulki proteinowe : zanętowe czy haczykowe?

/ 3 odpowiedzi
Witam. Jestem początkującym karpiarzem i dzisiaj byłem na małych zakupach min. poprosiłem sprzedawcę o kulki proteinowe dzisiaj nie miał za wiele smaków mięsnych więc miałem do wyboru krab lub śmierdziuchy. Kupiłem kraba : Tandem Baits Euro Carp food boilies. To są kulki zanętowe czy haczykowe ? a jeśli zanętowe to mogę je stosować jako przynętę .. Nie znam się jeszcze na tym dobrze więc proszę o pomoc ! 
użytkownik158065

Witam. Jestem początkującym karpiarzem i dzisiaj byłem na małych zakupach min. poprosiłem sprzedawcę o kulki proteinowe dzisiaj nie miał za wiele smaków mięsnych więc miałem do wyboru krab lub śmierdziuchy. Kupiłem kraba : Tandem Baits Euro Carp food boilies. To są kulki zanętowe czy haczykowe ? a jeśli zanętowe to mogę je stosować jako przynętę .. Nie znam się jeszcze na tym dobrze więc proszę o pomoc ! 

Są to kulki którymi zarówno możesz nęcić jak i zakładać na włos. (2014/07/12 14:11)

jakub5375

Dzięki za pomoc :D .. (2014/07/12 16:27)

użytkownik26223

Moim zdaniem kulki zanętowe od hakowych różnią sie tylko stężeniem aromatu no i ceną.Mówię tu o tych samych "seriach" kulek.Moim zdaniem nie ma sensu przepłacać . (2014/07/12 16:40)