Kulki proteinowe QualityBaits

/ 29 odpowiedzi
carppassione

Mareczek112 jak się nazywa sklep i co tam mają? (2014/05/19 14:59)

carppassione

Robiles tam jakieś zakupy? (2014/05/19 15:00)

pawel83q

Ja robiłem super podejście przy zamówieniu dostałem próbki kulek do przetestowania i godne są też do sprawdzenia Mullberry (Morwa) świetny zapach a co do testów  będę sprawdzał od czwartku do niedzieli nad wodą i podzielę się opinią i rezultatami jakie będą ale jak na pierwsze wrażenie kulki ładnie pachną silna woń co do pop-up ładnie pływają nie są jak bojki ale i nie jak kamienie. Co do wyglądu zapachu super wrażenie a co do efektów dowiemy się już w niedziele wieczorem po powrocie jedziemy w  6 os i każdy będzie łowił na coś innego zapewne ja tym wyjazdem postawie na sqid orange i będę sprawdzał próbki jakie otrzymałem. (2014/05/20 20:20)

pawel83q

Witam pierwsze koty za płoty z kulkami squid& orange siedzieliśmy od czwartku do soboty nad wodą efekty dość ciekawe bo łącznie 17 karpi nie będę ukrywał większa ilość skusiła się na squid&orange ale też testowałem otrzymane próbki  i zainteresowały mnie dość 2 zapachy Morwa na 2 kulki z próbek 2 karpie i special one i tu też szybkie brania były co do reszty kulek co otrzymałem coś się działo lecz nie było to to co na w/w zapachy. Może dlatego że karpie nie żerowały w tych godzinach, a może na danej wodzie sprawdziły się  te zapachy co wymieniłem. Ale jak bym miał określić skale punktową od 1-10 to moim faworytem zostały 3 zapachy 9pkt przyznaje squid&orange ( kulki rewelacja otrzymałem próbkę dipu lecz intensywny zapach squida w nim przeważał więc go zmodyfikowałem, zakupiłem olejek do ciast pomarańcze i dolałem go do próbki tak by proporcje wyszły 50/50 i zapach był wyczuwalny pomarańczy. Dla porównania miałem leprze efekty dolanym olejkiem do dipu jak bez, łączna ilość karpi na squida&orange to 9szt) 2 Miejsce zajęły kulki o zapachu Morwa na próbkę 2 kulek 2 karpiki (znajomy miał zakupione w/w kulki fajnie mu podchodziły karpie) A co do pełnego zaskoczenia okazały się próbki kulek Special One dziwny zapach nie wiązałem z nimi jakiś rezultatów a tu pełne zaskoczenie amur 7kg i karp 9kg i muszę przyznać że żałowałem że nie posiadałem więcej kulek o danym smaku bo mogły by się okazać czarnym koniem tej wyprawy. Co do reszty kulek jakie posiadałem Quality Baits to jak wyżej pisałem nie było rezultatów ale mogło się składać na to parę czynników nie przekreślam ich ale ten sezon wiąże z tymi 3 zapachami a Nr1 to pozostają kulki Squid&Orange oczywiście zmiksowanym ich dipem bo się dużo lepiej sprawdził jak oryginalna wersja.  (2014/05/26 10:41)