Kulki proteinowe, pellety, zanęty sypkie, atraktor

/ 71 odpowiedzi
użytkownik158065

Jarek ja tam te drogie kulki często kupuję na promocji, na przykład  teraz kupiłem 3kg opakowania solara po 99zł , gulpa śliwkę 85 za 3 kg opakowania( kulki z roku 2013) , wiem ze najlepiej jak się kupuje świeże kulki ale kulki zawierają konserwant i myśle że nic im do wiosny nie będzie, zresztą nieraz w sklepach się kupuje w normalnych cenach a nawet sie nie wie ze kulki sa z poprzedniego roku. (2014/01/23 15:05)

użytkownik26223

no ja mam jeszcze wspomniane lorpio sprzed 2-3 lat myśle że nic im niema??

A co powiesz na te nano baits cena bardzo fajna bo 26 zł/kilo a hakowe po 13.50 . (2014/01/23 15:19)

użytkownik158065

no ja mam jeszcze wspomniane lorpio sprzed 2-3 lat myśle że nic im niema??

A co powiesz na te nano baits cena bardzo fajna bo 26 zł/kilo a hakowe po 13.50 .

No troche długo leżą, kiedyś wrzuciliśmy lorpio które były po terminie( termin 2 lata jak dobrze pamiętam ), karpie ich nie ruszyły inne świeższe znikły po pierwszej nocce, co do nano baits to niestety nie znam :( (2014/01/23 15:52)

użytkownik26223

Na "Karpiowym" dobrze o nich piszą .Kulki ładnie realistycznie pachną. (2014/01/23 16:13)

użytkownik158065

Na "Karpiowym" dobrze o nich piszą .Kulki ładnie realistycznie pachną.

To warto wypróbować jeśli cena dobra :) Ja z tańszych używam ostatnio fantazy baits, Janusz mi polecił i jestem miło zaskoczony, mam tylko nadzieję że się z czasem nie zpierd.... jak pozyskają klienta. (2014/01/23 16:19)

pike87

Pany co powiecie dobrego o kulkach Bogdana Stęplewskiego? (2014/01/23 19:50)

użytkownik60174

Ja osobiście coś słyszałem ale nie wiem czy to nie ploty dlatego się nie wypowiem gdyż sam na nie nie łowiłem :)

A teraz pytanie przede wszystkim do Piotrka. Czy lepiej wziąć Club mix czy club cream z solara? (2014/01/23 20:10)

JKarp

Pany co powiecie dobrego o kulkach Bogdana Stęplewskiego? 
A gdzie to można kupić i coś więcej na ich temat poczytać?JK (2014/01/23 20:25)

michol

Jasiu ogólnie to nigdzie nie poczytasz jedynie jakieś drobne info. Sam używam tych kulek i jak dla mnie rewelacja. Bogdan robił kulki chłopakom na WCC w 2006 roku ;)Gdzieś w jakiś sklepie były dostępne ale głównie się je zamawia przez telefon lub maila i najlepiej dopiero końcem lutego :D Napisz Do Roberta K. To poda Ci do niego nr jak chcesz jakieś info mi gdzieś nr do niego wypłynął z tel :( (2014/01/23 22:34)

użytkownik158065

Ja osobiście coś słyszałem ale nie wiem czy to nie ploty dlatego się nie wypowiem gdyż sam na nie nie łowiłem :)

A teraz pytanie przede wszystkim do Piotrka. Czy lepiej wziąć Club mix czy club cream z solara?

Damian to zależy czego potrzebujesz club mix to stary smak solara, flagowa  kulka o smaku sqiuda a club cream to to samo tylko przełamane śmietanką :) . Ja bym kupił club mixa, sprawdzona bardzo łowna kulka więc po co kombinować :) (2014/01/23 23:00)

zbynio 33

Obawiam się Zbyszek, że byłeś na takim etapie, że nikt i nic nie był w stanie wytłumaczyć Ci, dlaczego pewnych kulek nie należy kupować :-)JK

tu Janusz pełna zgoda.:) na początku to byłem na etapie kukurydzy i za żadne skarby nikt by mnie nie namówił na kulki. czytając jeszcze posty niektórych i kupując coś nie mając pojęcia to ciężko wyjść z błędu. szybko się uczę i równie szybko zrezygnowałem z kuku jak i słabych kulek hahaha.

Zbyniu a "w jaką firmę chcesz uderzyć" w tym sezonie ? Co Ci wpadło w oko :) ?

Piotrek wiesz, że zafascynowany jestem amurem ostatnio, ale karpiom nie odpuszczę. ten sezon chciałem zacząć od carp zooma owocówek i tych na bazie zielska. myślę, że to będzie strzał w 10, ale jeszcze z Tobą pogadam nie odpuszczę Ci tak łatwo:)))) (2014/01/24 13:51)

pike87

Kulki Stęplewskiego sprawdziły się chyba wszędzie i każdemu jeszcze nie słyszałem złej opinii na ich temat. (2014/01/24 19:24)

użytkownik60174

A teraz pytanie przede wszystkim do Piotrka. Czy lepiej wziąć Club mix czy club cream z solara?

Damian to zależy czego potrzebujesz club mix to stary smak solara, flagowa  kulka o smaku sqiuda a club cream to to samo tylko przełamane śmietanką :) . Ja bym kupił club mixa, sprawdzona bardzo łowna kulka więc po co kombinować :)

No to dzięki w takim razie. A Club Toffie to jaki smak? Podobny do club mixa? Bo chciałem wziąć club mixa i club toffi ale nie wiem czy nie lepiej club mixa i red herring (2014/01/24 20:20)

użytkownik158065

Damian to zależy czego potrzebujesz club mix to stary smak solara, flagowa  kulka o smaku sqiuda a club cream to to samo tylko przełamane śmietanką :) . Ja bym kupił club mixa, sprawdzona bardzo łowna kulka więc po co kombinować :)

No to dzięki w takim razie. A Club Toffie to jaki smak? Podobny do club mixa? Bo chciałem wziąć club mixa i club toffi ale nie wiem czy nie lepiej club mixa i red herring

Club toffee to ta sama kulka(squid) tylko w tym przypadku z dodatkiem toffee, jest to nowość, co do red herringa ( wędzony łosoś ) to również stary sprawdzony przez wielu karpiarzy smak, moja ulubiona kulka solara :) Zwróć uwagę również na quench, bardzo fajny zapach( miks bardzo dobrze pracuje w zimnej wodzie ) (2014/01/24 23:13)

użytkownik158065

Obawiam się Zbyszek, że byłeś na takim etapie, że nikt i nic nie był w stanie wytłumaczyć Ci, dlaczego pewnych kulek nie należy kupować :-)JK

tu Janusz pełna zgoda.:) na początku to byłem na etapie kukurydzy i za żadne skarby nikt by mnie nie namówił na kulki. czytając jeszcze posty niektórych i kupując coś nie mając pojęcia to ciężko wyjść z błędu. szybko się uczę i równie szybko zrezygnowałem z kuku jak i słabych kulek hahaha.

Zbyniu a "w jaką firmę chcesz uderzyć" w tym sezonie ? Co Ci wpadło w oko :) ?

Piotrek wiesz, że zafascynowany jestem amurem ostatnio, ale karpiom nie odpuszczę. ten sezon chciałem zacząć od carp zooma owocówek i tych na bazie zielska. myślę, że to będzie strzał w 10, ale jeszcze z Tobą pogadam nie odpuszczę Ci tak łatwo:))))

Zbyniu zawszę się podzielę swoimi spostrzeżeniami bo wiem że każda informacja może się przydać, sam staram się jak najwięcej uczyć :) (2014/01/25 13:21)

użytkownik158065

Kulki Stęplewskiego sprawdziły się chyba wszędzie i każdemu jeszcze nie słyszałem złej opinii na ich temat.

A jakie ceny są tych kulek ? (2014/01/25 13:22)

pike87

W zależności od kanału dostępu i znajomości ale średnio 20-25zł za 250ml haczykowych (2014/01/25 14:03)

użytkownik158065

W zależności od kanału dostępu i znajomości ale średnio 20-25zł za 250ml haczykowych

a jak z zanętówkami ? (2014/01/25 14:17)

pike87

Nie mam pojęcia bo nie spotkałem się jeszcze z nimi ale raczej drogie (2014/01/25 16:01)

Bernard51

Jarek podałeś numer tel. do Bogdana Stęplewskiego, czy ty używałeś jego kulek już, Bo jak wiesz u nas trochę wyżej na zaporówkach to mamy wodę kryształ mniej zakwaszoną i nie każdy produkt się sprawdza. Przykładowo intensywniejsze zapachy nie zdają egzaminu z wiosny raczej delikatny, najlepsze własne już przetestowane, ale może jego by się sprawdziły?? (2014/01/25 16:49)