Kulki proteinowe żółto czerwone

/ 20 odpowiedzi
Witam. Słyszałem coś o takich kulkach. Na internecie jednak nie moge nigdzie niczego znaleźć... Jak one się dokładnie nazywają? Prosiłbym o ewentualnego linka :D
u?ytkownik39933


Witam. Słyszałem coś o takich kulkach. Na internecie jednak nie moge nigdzie niczego znaleźć... Jak one się dokładnie nazywają? Prosiłbym o ewentualnego linka :D

smak nie jest ważny, czemu akurat muszą być zółto czerwone ? (2013/06/06 22:34)

gruby0113


Jak to nie wiesz czemu? HIPNOZA karpiszon popatrzy się zaczaruje i weźmie hihi. (2013/06/06 22:44)

xMiszcz


Poniewaz dochodza mnie sluchy ze na takie wlasnie biora... Wiecie cos o tym? (2013/06/06 22:51)

gruby0113


gdzie,gdzie ,gdzie tak biorą. Będą brały na to czym będziesz sypał a jak chcesz kogoś podsiadać kto takimi sypie to nunu bo Cię namierzymy ;-) (2013/06/06 22:57)

u?ytkownik39933


Poniewaz dochodza mnie sluchy ze na takie wlasnie biora... Wiecie cos o tym?

a no chyba że tak :))) (2013/06/06 23:02)

xMiszcz


Na wszystko co sie rzuci beda bralo mowisz? nece kukurydza i kulkami jak tylko sie da.... i od 30 maja ubieglego roku nie zlapalem ani 1 karpia. wiec zwracam sie z prosba do was... moze jakies propozycje na co lapac. pomoze ktos? ... (2013/06/06 23:04)

gruby0113


nęć samymi kulkami innej marki lub smaku niż dotychczas dodać możesz jeszcze konopie (2013/06/06 23:12)

gruby0113


a no i najważniejsze, miejsce ? może złe,woda stojąca-płynąca, głębokość , rodzaj dna zaczepy itp. (2013/06/06 23:15)

Romuald55


Nic prostszego.Zrobić dwukolorowe. (2013/06/06 23:24)

xMiszcz


Nic prostszego.Zrobić dwukolorowe.




Może jakis przepis?..


Miejsce? hmm
Zalew, wiec stojaca. glebokosc od 3 do 8 metrow. Tam gdzie plycej nie ma zaczepow, tam gdzie glebiej sa. Wiec moze poradzisz gdzie lepiej lapac i na co? :D (2013/06/06 23:32)

kamael


Nic prostszego.Zrobić dwukolorowe.




Może jakis przepis?..


Miejsce? hmm
Zalew, wiec stojaca. glebokosc od 3 do 8 metrow. Tam gdzie plycej nie ma zaczepow, tam gdzie glebiej sa. Wiec moze poradzisz gdzie lepiej lapac i na co? :D

xMiszczu widzę PZW Chęciny, piszesz o Bolminie może?
(2013/06/07 20:05)

u?ytkownik39933


Poniewaz dochodza mnie sluchy ze na takie wlasnie biora... Wiecie cos o tym?

nie wiem czy wiesz ale karp ma słaby wzrok a duży bardzo słaby a po a tym jak żeruje to robi takie zamieszanie że nawet jak by nosił okulary :) to i tak  bardzo mało widać a tym bardziej na głębokiej czy mało przejrzystej  wodzie, choć nie powiem w niektórych sytuacjach kolorem kulki np. fluo  lub jasna na ciemnym dnie mozna karpia zachęcić do brania gdyż to ciekawska bestia :) ale nie słuchaj bajek że dwukolorowe kulki są super itd , producenci barwią kulki dla wędkarzy a nie dla karpi  :)
(2013/06/07 21:39)

damiangrzeskowiak


Poniewaz dochodza mnie sluchy ze na takie wlasnie biora... Wiecie cos o tym?

nie wiem czy wiesz ale karp ma słaby wzrok a duży bardzo słaby a po a tym jak żeruje to robi takie zamieszanie że nawet jak by nosił okulary :) to i tak  bardzo mało widać a tym bardziej na głębokiej czy mało przejrzystej  wodzie, choć nie powiem w niektórych sytuacjach kolorem kulki np. fluo  lub jasna na ciemnym dnie mozna karpia zachęcić do brania gdyż to ciekawska bestia :) ale nie słuchaj bajek że dwukolorowe kulki są super itd , producenci barwią kulki dla wędkarzy a nie dla karpi  :)


i tu sie zgodze kolory są dla wedkarzy nie dla ryb (2013/06/07 22:57)

dunster35


Firmy nie wiem .
Ale ci polecam miodowe:) (2013/06/19 19:41)

u?ytkownik152316


złóż sobie np pół banan tonącej i pół truskawka popup
ja w tym roku najwiecej mniejszych karpi i leszczy zlowilem na kukurydze, jedna czosnek(czerw) i jedna scopex (żółt.) na haczyk (2013/06/22 16:20)

krychu26


Takie kulki istnieją. Czytałem o nich w WW. Jednak pisali, że w Polsce pojawią się za jakiś czas. (2013/06/23 14:30)

u?ytkownik152316


Dynamite baits robi takie 50/50, niewiem gdzie mozna je kupić, ale sa drogie (2013/07/13 15:17)

CZzesio


Cześć:) Tak ze zwykłej ciekawości zagooglałem i :



AVID CARP Zig Lights 10 mmSklep dla karpiarzy - Elementy zestawów » AVID CARP » AVID CARP Zig Lights 10 mm » Świat Karpiarza - internetowy sklep wędkarski dla karpiarzy
Elementy zestawów » AVID CARP » AVID CARP Zig Lights 10 mm » Świat Karpiarza - internetowy sklep wędkarski dla karpiarzyElementy zestawów » AVID CARP » AVID CARP Zig Lights 10 mm » Świat Karpiarza - internetowy sklep wędkarski dla karpiarzy

www.swiatkarpiarza.pl Elementy zestawów » AVID CARP » AVID CARP Zig Lights 10 mm » Świat Karpiarza - internetowy sklep wędkarski dla karpiarzy
Nasza cena:19.90
Producent: AVID CARP
Produkt na sklepie wędkarskim Elementy zestawów » AVID CARP » AVID CARP Zig Lights 10 mm » Świat Karpiarza - internetowy sklep wędkarski dla karpiarzy

Ilość:


Avid Carp Zig Lights

Zig Lights to pływające sztuczne przynęty które można używać zarówno jako dodatek do unoszenia kulek protwinowych lub jako indywidualna przynęt. Pianka doskonale chłonie zapachy wiec możemy ją aromatyzować zgodnie z naszymi upodobaniami.

Rozmiar: 10 mm (kulka)

Dostepny kolor: czarno-żółty



http://www.swiatkarpiarza.pl/k,28,elementy-zestawow/pk,144,avid-carp/p,3862,avid-carp-zig-lights-10-mm.html
(2013/07/13 17:06)

elo36


Te kuleczki wyżej są sztuczne ,czyli trzba je moczyć w dipie lub jakimś aromacie .
Kuleczki 50 na 50 produkuje dynamit baits. Masz różne kolorki i smaki.Lub sam połącz przecinając 2 kulki anans i truskawka. (2013/07/15 20:37)

CZzesio


....Czesio juz widac za stary bo kolory mu sie popierdniczyły i przejezyczyły ....

Korekta ...






Dynamite Baits Two Tone POP-UPS- Kulki Proteinowe


(2013/07/15 20:58)

Podgląd zdjęć na forum dostępny jest tylko dla zalogowanych użytkowników.