Kulki proteinowe i zanęty na karpia

/ 50 odpowiedzi
19wedkarz87


ok  do końca miesiąca wyśle
szykuje teraz nową porcję.
co do pytania poprzednika, nęcę na dzień przed zasiadką, rzucam ze 3kulki dotego garść kukurydzy, i trochę zanęty którą robię również samemu. podczas zapiadki stosuję już tylko zanętę ale już w niedużych ilościach. (2013/04/17 11:11)

JKarp


CześćNapisałeś 3 kulki ?A z ciekawości - jakie wielkości karpie łowisz ?JK (2013/04/17 12:24)

19wedkarz87


jeżeli chodzi o to jak duże to różne sie trafiają. od małych kilówek do większych kilkunasto kg. przed zasiadka nie stosuję dużych ilości zanęty żeby nie przekarmić ryb na łowisku.

zasiadki na karpia zaczynam od połowy maja zawsze jak noce są już cieplejsze. w zeszłym roku dodałem kilka składników jeszcze em receptury czego efektem były również liny. każdy ma swoje metody swoje przynęty.

założyłem ten wątek ponieważ chce żeby ktoś inny oprócz mnie i paru znajomych wypróbował te kulki na innych łowiskach.

(2013/04/17 14:55)

adik9


ja bym tez chciał sprawdzić pana kulki i ta zanętę, jesli jest to dalej aktualne o wynikach będę informował na bieżąco pozdr

blokesz adrian

43-230 goczałkowice-zdrój

ul. szkolna 82 d

(2013/04/21 13:05)

Bartek95wlkp


Dałoby radę coś więcej opowiedzieć o tych kulkach ? ;) Np. smak, jak szybko pracują itp. (2013/04/29 22:40)

dusza


Siemacie panowie tak sobie czytam i chętnie się dołącze do tego niecnego procederu he he.

Ciekawi mnie efekt prosze adresik

Kucharzak Grzegorz

Ul; stodolna 41/8

Stoczek Lukowski 21-450

kapryśne skubańce są tu szczególnie te duze po wszystkim walne opis. Pozdrawiam

(2013/05/04 20:55)

zgred9595


Chętnie wypróbował bym zanętę i kuleczki. Łowie liny, leszcze i czasem karpiki. Może by się sprawdziły to bym poprawił swoje wyniki, sam czasem eksperymentuje i komponuje zanęty. Jak byś chciał abym wypróbował je, to pisz na pw.
Jestem z woj. pomorskiego. (2013/05/04 21:16)

Danielito


Z chęcią bym wypróbował pańskie kulki oraz zanętę jeśli jeszcze można prosić. W moim łowisku jest spory karp oraz lin. Miejscowi łowią je przeważ nie na kukurydzę. Warto by było wypróbować tą zanętę oraz kulki, a nóż mogły by być z tego niezłe efekty. Jeśli jeszcze można dostać od Pana te kulki i zanętę to podaje moje dane:

Daniel Lewandowski
ul. Kolejowa 24/45
62-600 Koło.
Pozdrawiam i z góry dziękuje. (2013/05/07 01:29)