Kulki proteinowe o smaku trzciny

/ 7 odpowiedzi
Witam. Co wy na to żeby producenci kulek proteinowych stworzyli pop upa w kolorze zielonym o smaku i zapachu trzciny przeznaczona do lowienia amurow? Myslicie ze zdala by egzamin? Nie jestem karpiarzem i moze nie wiem, moze takie kulki juz istnieja, ja jednak sie z nimi nie spotkalem. Tak leze w luzku po pracy i wpadl mi ten pomysl do glowy wiec napisalem tego posta na smartfonie. Wypowiadajcie sie i ocencie pomysl. Pozdrawiam i dobranoc :-)

Podgląd zdjęć na forum dostępny jest tylko dla zalogowanych użytkowników.

krychu26


Pop Up o smaku trzciny? Dobre. Musisz wypróbować, ja też spróbuję, tylko skąd wyciągnąć taki aromat? (2013/03/24 08:24)

sevik


Atraktor może dało by się z prawdziwej trzciny zrobić np. wysuszyć i dodać do miksu albo świeżą trzcinę poszatkować i do miksu. To są tylko moje propozycje nie wiem czy da to pożądany efekt bo nie próbowałem ale może ktoś się ustosunkuje do tego? Pozdrawiam :) (2013/03/24 09:45)

JKarp


Cześć
Carpzoom ma w swojej ofercie serię na amury. Podobno pachnie trawą.
Jeden z moich Kolegów w tamtym roku zastosował z niezłym skutkiem.http://www.wedkuje.pl/wedkarz,81248
JK (2013/03/24 09:51)

u?ytkownik145121


O smaku ? - to chyba nie trzeba być  żadnym wynalazcą ; chyba gorzej z byłoby z zapachem ?  (2013/03/24 10:50)

u?ytkownik26223


Ernest wiadomo że pisząc "smak" mamy namyśli profil smakowo-zapachowy .już nie musisz sie tak słówek czepiać bo naprawdę każdy średnio myślący człowiek może sie domyślić.Ps ziele nostrzyka ładnie pachnie świeżo skoszoną trawą więc można spróbować kulek z dodatkiem nostrzyka. (2013/03/24 11:56)

u?ytkownik145121


Ernest wiadomo że pisząc "smak" mamy namyśli profil smakowo-zapachowy .już nie musisz sie tak słówek czepiać bo naprawdę każdy średnio myślący człowiek może sie domyślić.Ps ziele nostrzyka ładnie pachnie świeżo skoszoną trawą więc można spróbować kulek z dodatkiem nostrzyka.
Ja się nie czepiam słówek , ale jak dla mnie są to dwa różne zmysły
Rozumując po twojemu to / mniemam , że o wiele bardziej niż średnio myślącą istotą / można też postawić znak równości  między wzrokiem i smakiem / patrzysz na jedzonko i nabierasz  na nie " smaku " /  
(2013/03/24 12:13)

michol


Witam. Co wy na to żeby producenci kulek proteinowych stworzyli pop upa w kolorze zielonym o smaku i zapachu trzciny przeznaczona do lowienia amurow? Myslicie ze zdala by egzamin? Nie jestem karpiarzem i moze nie wiem, moze takie kulki juz istnieja, ja jednak sie z nimi nie spotkalem. Tak leze w luzku po pracy i wpadl mi ten pomysl do glowy wiec napisalem tego posta na smartfonie. Wypowiadajcie sie i ocencie pomysl. Pozdrawiam i dobranoc :-)



Cześć tutaj w linku masz całą serię amurową Carp zooma. http://www.fishing-mart.com.pl/sklep/pl/carp-zoom-seria-amur-g4-a248-p1878-k11457.html
Wszystkie produkty tej serii są w pewnym % zrobione na bazie spiruliny czyli wysuszonych alg. Zapachem przypomina to jakiś tatarak , świeżo skoszoną trawę. Sam zapach jest bardzo mocno wyczuwalny. Mi się dość dobrze sprawdziły te przynęty na amury. W ofercie też jest wspomniany przez Ciebie pop up. (2013/03/24 13:20)