Kulki proteinowe o zapachu kopru

/ 20 odpowiedzi
Witam szukam przepisu na kulki proteinowe o zapachu kopru czy ktoś może poratować przepisem wie na jakiej stronie szukać w internecie
u?ytkownik39933


Witam szukam przepisu na kulki proteinowe o zapachu kopru czy ktoś może poratować przepisem wie na jakiej stronie szukać w internecie

czyż by na amurka :) ??? (2013/01/12 13:17)

maciej123


dokładnie a że jest zima i mały przestój to się nudzi , więc tak się siedzi myśli kombinuje jaki obrać plan na nowy sezon (2013/01/12 19:19)

u?ytkownik39933


dokładnie a że jest zima i mały przestój to się nudzi , więc tak się siedzi myśli kombinuje jaki obrać plan na nowy sezon

potrafią sobie te rybki podjeść :) żarłoki z tych amurów (2013/01/12 20:44)

maciej123


oj i to bardzo ale jak weźmie to jest jazda :))) (2013/01/13 13:25)

u?ytkownik39933


oj i to bardzo ale jak weźmie to jest jazda :)))

dokładnie ,walczy ładnie :) (2013/01/13 14:06)

maciej123


i dlatego szukam przepisu na kulki proteinowe o zapachu kopru gdyż tam gdzie jeżdżę na ryby jest sporo ziela a na kukurydze nie chcą za bardzo się skusić (2013/01/13 18:19)

u?ytkownik39933


i dlatego szukam przepisu na kulki proteinowe o zapachu kopru gdyż tam gdzie jeżdżę na ryby jest sporo ziela a na kukurydze nie chcą za bardzo się skusić

jak Ci ciężko znaleźć taki przepis to zrób np. bananowe lub ananasowe ale myślę że na kukurydzę też się skusi ;) (2013/01/13 19:05)

maciej123


jestem raczej uparty więc jeśli nie znajdę to będę kombinował bo kto nie kombinuje ten tnie jedzie (2013/01/13 19:43)

u?ytkownik39933


jestem raczej uparty więc jeśli nie znajdę to będę kombinował bo kto nie kombinuje ten tnie jedzie

nie no pewnie trzeba  w wędkarstwie kombinować ale myślę że nie potrzebnie się uparłeś na te kulki , jak znajdziesz dobre miejsce , odpowiednio zanęcisz i zestawy będą w porządku to  weźmie i na kuku lub na kulki innego smaku np. bananowe ;) (2013/01/13 20:06)

maciej123


rozumiem o co chodzi. niestety łowisko na które jeżdżę nie jest zbyt duże ma około 6 lub 8 hektarów gdy zacznie się sezon jest dość spora presja ze strony tzw. mięsiarzy ile złapią tyle wezmą a później jak już wszystko wyłapią to mówią że koło pzw nie zarybia . a wracając do kulek chodzi oto że z tego co zaobserwowałem to nikt takich nie stosuje (2013/01/15 14:21)

maciej123


Rozumiem o co chodzi . Niestety łowisko na które jeżdżę nie jest zbyt duże ma około 6 lub 8 hektarów i gdy zacznie się sezon jest dość duża presja w większości to tzw mięsiarze . a wracając do przepisu na kulki chodzi oto że jestem na tyle zorientowany że nikt takich nie używa a chciałbym złapać amura lub karpia powyżej 5 kg zanęty które stosowałem kiepsko zdały egzamin w zeszłym roku (2013/01/15 14:37)

u?ytkownik39933


rozumiem o co chodzi. niestety łowisko na które jeżdżę nie jest zbyt duże ma około 6 lub 8 hektarów gdy zacznie się sezon jest dość spora presja ze strony tzw. mięsiarzy ile złapią tyle wezmą a później jak już wszystko wyłapią to mówią że koło pzw nie zarybia . a wracając do kulek chodzi oto że z tego co zaobserwowałem to nikt takich nie stosuje

to bardzo dobrze że nikt nie stosuje to tym bardziej będą efekty ;) (2013/01/15 19:01)

maciej123


Aby trzeba będzie przyzwyczaić ryby do tego smaku i zapachu , jak to się mówi  wszystko się okaże w praniu (2013/01/16 17:07)

Lujski


Witam - troche odskocze od tematu, ale nie chce zakaldac nowego watku...

chcialbym juz teraz isc do sklepu i nakupic jakis kulek, pelletu itd ... nudze sie ... :) - oczywiscie zakupione opakowania otworze w celu powąchania, dotknięcia - raczej bez konsumpcji :), ale sie zastanawiam czy te moje "zakupy" sie nie zepsuja do wiosny, lata ...

Pozdro. (2013/01/20 20:11)

u?ytkownik39933


Witam - troche odskocze od tematu, ale nie chce zakaldac nowego watku...

chcialbym juz teraz isc do sklepu i nakupic jakis kulek, pelletu itd ... nudze sie ... :) - oczywiscie zakupione opakowania otworze w celu powąchania, dotknięcia - raczej bez konsumpcji :), ale sie zastanawiam czy te moje "zakupy" sie nie zepsuja do wiosny, lata ...

Pozdro.

 jeśli będą odpowiednio przechowywane to się  nie zepsują tylko po co kupować przeleżałe kulki z poprzedniego sezonu jak można kupić nie świeże z nowej dostawy ;) (2013/01/20 20:19)

u?ytkownik39933


Witam - troche odskocze od tematu, ale nie chce zakaldac nowego watku...

chcialbym juz teraz isc do sklepu i nakupic jakis kulek, pelletu itd ... nudze sie ... :) - oczywiscie zakupione opakowania otworze w celu powąchania, dotknięcia - raczej bez konsumpcji :), ale sie zastanawiam czy te moje "zakupy" sie nie zepsuja do wiosny, lata ...

Pozdro.

 jeśli będą odpowiednio przechowywane to się  nie zepsują tylko po co kupować przeleżałe kulki z poprzedniego sezonu jak można kupić nie świeże z nowej dostawy ;)

* świeże :) (2013/01/20 20:21)

maciej123


kolega ma rację lepiej kupić świeże bliżej wiosny jak będą świeże dostawy a jeśli chodzi o przechowanie otwartych kulek to trzeba je przechowywać w chłodnym miejscu a najlepiej w zamrażarce o ile druga połowa nie będzie miała nic przeciwko a i tak nie ma 100% pewności że po wyjęciu będą tak samo ładnie pachnieć (zależy od zapachu) jak w czasie kupna (2013/01/20 21:00)

andrzej-pawlows


najlepiej kolego zrób zakupy na targach biedziesz miał pewnośc ze świerze (2013/01/23 08:25)

andrzej-pawlows


kolego maciej 123 a próbowałeś  już z jedną kulką kuku pływającą mi to zdało egzamin fajnie lekko balansuje ta kuku na włosie (2013/01/23 08:28)

maciej123


Niestety nie testowałem tych kulek,  ale interesująca podpowiedź z tymi kulkami może je  wypróbuje chociaż ja kulki robię sam przynajmniej jest zajęcie oczywiście jeśli ktoś lubi trochę po kucharzyć (2013/01/23 17:03)