Kulki proteinowe elektrownia Rybnik

/ 7 odpowiedzi
Jak w temacie Jakie kulki proteinowe polecacie dobre,i w rozsądnej cenie dodam,że łowił będe na zbiorniku Elektrowni RYbnik śmierdziuchy i waniliowe się nie sprawdziły:( 
Adek123

próbuj coraz to inne, muszla, scopex, truskawka może wzmocnij kulkę dipem 
i przed założeniem wątku upewnij się czy podobnego pytania nie było, bo na forum są ludzie, którzy nie są zbyt mili gdy widzą powtarzające się wątki :D pozdrawiam  (2012/05/24 18:16)

dabros777

proponuje Ci urzycie kulek  AderCarp - truskawka. Są one co prawda dość drogie ale skuteczne

Proponuję też smaki rybne, mięsne.
(2012/05/24 18:34)

kubarybnik

Wiem ,że było wiele wątków o kulkach lecz chodzi mi o ludzi którzy łowili na zbiornikach zaporowych przede wszystkim.Ja łowię głównie na Elektrowni Rybnik i jak narazie na kulki nic nie złowiłem:DWięc pytam co polecacie firma ,smak itp  (2012/05/24 18:41)

dabros777

ja tam kiedys bylem na polowie sandałka z dziadkiem o ile sie nie myle to rok temu i wlasnie tez mial problem z dobraniem odpowiedniej przynety na biała rybe ;)tam jest ciezko trafic za cieplymi pradami wody za ktorymi plynie ryba , wiec trzeba tam troszke polowic zanim sie ogarnie odpowiednia miejscowke (2012/05/24 18:53)

dabros777

tam ładne leszczyki i plotki wchodzily jak lowilismy z koszyczkami zanetowymi a jako przynete mielismy kanapke (najlepiej sie lowilo z betonow) raz zlowilismy jazia ale maly byl 21 cm ;) (2012/05/24 19:00)

kubarybnik

Ja czasami z sąsiadem jeżdżę on zna wszystkie miejsca gdzie głęboko gdzie płytko itd:)/No leszczy jest tam od zaje**** heh.Szczupaki też biorą z rana do godziny 6Lecz ja postanowiłem zapolować na karpia i jak na razie nie mogę trafić z kulkami a w marcu ziomek wyciągnoł karpia na kulkę na betonach ale od str elektrowni to nie wiem czy to już zrzut ciepłej wody czy nie bo jeśli tak to 100zł za dobę więc lekka przesada :D
http://www.youtube.com/watch?v=cBlA04ePx9c a oto film z marca (2012/05/24 21:10)

kubarybnik

Ja czasami z sąsiadem jeżdżę on zna wszystkie miejsca gdzie głęboko gdzie płytko itd:)/No leszczy jest tam od zaje**** heh.Szczupaki też biorą z rana do godziny 6Lecz ja postanowiłem zapolować na karpia i jak na razie nie mogę trafić z kulkami a w marcu ziomek wyciągnoł karpia na kulkę na betonach ale od str elektrowni to nie wiem czy to już zrzut ciepłej wody czy nie bo jeśli tak to 100zł za dobę więc lekka przesada :D
http://www.youtube.com/watch?v=cBlA04ePx9c a oto film z marca (2012/05/24 21:10)