Zaloguj się do konta

Kulki proteinowe na karpia i leszcza

utworzono: 2012/03/04 10:53
harry95mix

Kulki Proteinowe na Karpia

Składniki:

1Kg-Zanęty Karpiowej

1Kg-Mąki Kukurydzianej

5 Jajek

4 Łyżki Miodu

2 Aromaty Waniliowe

½ szklanki soku truskawkowego

Przygotowanie:

Zanętę przesiewamy przez sitko większe części zostawiamy do innej zanęty .Do przesianej zanęty dodajemy mąkę kukurydzianą wszystko starannie mieszamy .W innym naczyniu rozbełtujemy jajka dodając aromaty ,miód  i sok truskawkowy. .Do płynnych składników dodajemy mieszankę zanęty z mąką aż do uzyskania twardego ciasta jeśli będzie zbyt rzadkie dodajemy mąki kukurydzianej lub jak nie mamy więcej, to zwykłej mąki. Teraz wyrabiamy kulki z ciasta i gotujemy w wrzątku gdy kulki wypłyną czekamy jeszcze minutę potem je suszymy i gotowe

Kulki Proteinowe na Leszcza

Składniki:

1Kg-Zanęty Leszczowej

1Kg-Mąki Kukurydzianej

5 Jajek

4 Łyżki Miodu

2 Aromaty Waniliowe

Przygotowanie:

Zanętę przesiewamy przez sitko większe części zostawiamy do innej zanęty .

Do przesianej zanęty dodajemy mąkę kukurydzianą wszystko starannie mieszamy .W innym naczyniu rozbełtujemy jajka dodając aromaty i miód .Do płynnych składników dodajemy mieszankę zanęty z mąką aż do uzyskania twardego ciasta jeśli będzie zbyt rzadkie dodajemy mąki kukurydzianej lub jak nie mamy więcej, to zwykłej mąki. Teraz wyrabiamy kulki z ciasta i gotujemy w wrzątku gdy kulki wypłyną czekamy jeszcze minutę potem je suszymy i gotowe.

[2012-03-04 10:53]

LuceKK

Ciekawe a łapałeś już na takie kulki ??
[2012-03-03 20:53]

piotrcarp

Ciekawe a łapałeś już na takie kulki ??

a miales jakies efekty na takie kulki
[2012-03-03 23:18]

bobus86

napisz o tym lepiej bloga [2012-03-05 17:54]

harry95mix

miałem efekty i to nawet niezłe sztuki  [2012-03-05 18:11]

endriu1994

No nie wiem czy to się nie będzie rozpadać w wodzie ???
[2012-03-05 19:23]

michol

Jak na taką ilość miksu chyba trochę za mało jajek. Długo w wodzie nie wytrzyma. Tak mi sie wydaje.
Pozdrawiam  [2012-03-05 20:38]

Marciin

Dokładnie na 1 kg maki jakieś 10 jajek i będzie dobrze
[2013-01-24 15:42]

Lujski

zastanawiam sie tylko po co ta mąka - tym bardziej kukurydziana, ktora w zasadzie nie ma wlasciwosci wiazacych

ja bym zrobil kulki z samej zanety plus jajka, wanilia czy miód...
najwyzej wiecej jajek dodac ...
jakby sie rozlatywaly to bym to wykorzystal jako kulki zanetowe :)
[2013-01-25 06:27]

JKarp

CześćWybacz Krzysztof ale te przepisy dotyczą kulek węglowodanowych a nie proteinowych.Nie chce mi się wierzyć, że na dwa kilo suchych składników wystarczy 5 jaj.JK
[2013-01-25 07:14]

25 maja 2018 roku wchodzi w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z 27 kwietnia 2016 roku tzw. RODO. Nowe prawo nakłada na nas obowiązek uzyskania Twojej zgody na przetwarzanie przez nas danych osobowych w plikach cookies

Oświadczam, iż zapoznałem sie z Polityką prywatności i zgadzam się na zapisywanie i przechowywanie w mojej przeglądarce internetowej tzw. plików cookies oraz na przetwarzanie zaszyfrowanych w nich danych osobowych pozostawianych w czasie korzystania z innych stron internetowych, serwisów oraz parametrów zapisywanych w plikach cookies w celach marketingowych, w tym na profilowanie i w celach analitycznych przez wedkuje.pl, oraz ZAUFANYCH PARTNERÓW.

Administratorzy danych / Podmioty którym powierzenie przetwarzania powierzono

Hoblo Sp z o.o.,Warszawa 02-761, ul. Cypryjska 2G

Cele przetwarzania danych

1.marketing, w tym profilowanie i cele analityczne
2.świadczenie usług drogą elektroniczną
3.dopasowanie treści stron internetowych do preferencji i zainteresowań
4.wykrywanie botów i nadużyć w usługach
5.pomiary statystyczne i udoskonalenie usług (cele analityczne)

Podstawy prawne przetwarzania danych

1.marketing, w tym profilowanie oraz cele analityczne – zgoda
2.świadczenie usług drogą elektroniczną - niezbędność danych do świadczenia usługi
3.pozostałe cele - uzasadniony interes administratora danych

Odbiorcy danych

Podmioty przetwarzające dane na zlecenie administratora danych, w tym podmioty ZAUFANI PARTNERZY, agencje marketingowe oraz podmioty uprawnione do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa.

Prawa osoby, której dane dotyczą

Prawo żądania sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania danych; prawo wycofania zgody na przetwarzanie danych osobowych. Inne prawa osoby, której dane dotyczą.

Informacje dodatkowe

Więcej o zasadach przetwarzania danych w „Polityce prywatności”

Ustawienia