Zaloguj się do konta

Kulki proteinowe- jaki smak ?

utworzono: 2012/01/31 20:46
norbix

Jaki jest najlepszy smak kulek proteinowych na karpia,karasia i lina?Jak możecie to podajcie jakiś link do zakupu. [2012-01-31 20:46]

endriu1994

Zależy od pory roku :) wiosną głównie smaki rybne , latem to coś słodkiego ja lubie róże ,tuti fruti no i niezawodną od lat truskawke ale wszystko zależy od łowiska :) musisz próbować nie ma jednego idealnego smaku który działa wszedzie. [2012-01-31 21:32]

LuceKK

śmierdziuszki - monster krab, homar, halibut, krewetki, fish
Słodkie - wanilia, truskawka, miód, scopex, tuti fruti
Te sprawdzają się u mnie na łowiskach.
[2012-01-31 22:26]

Bernard51

Jaki jest najlepszy smak kulek proteinowych na karpia,karasia i lina?Jak możecie to podajcie jakiś link do zakupu.
Nie ma najlepszych i uniwersalnych na ktore mamy zapewnione wyniki.
Jak juz wczesniej zauwazyl"endriu1994"zalezy od lowiska jak i pory roku.
Jak tak bardzo chcesz lowic na proteinowe kule ,to sa na tym forum testerzy ktorych na prv.moglbys sie poradzic a moze podesla Ci tez jakies nowosci bo co roku wychodzi nowa partia zapachowa. POLAMANIA!!

[2012-02-01 07:02]

tstaros

Nie napiszę nic odkrywczego: to wszystko zależy od łowiska, pory roku oraz...kaprysu ryb. Czasem też warto zastosować bałwanki, tzn.zakładasz dwie kulki: jednego śmierdziucha (np. krab, halibut) i coś słodkiego (scopex, truskawka, wanilia, banan), akurat mi często przynosi to dobre wyniki. [2012-02-01 08:31]

Bernard51

Nie napiszę nic odkrywczego: to wszystko zależy od łowiska, pory roku oraz...kaprysu ryb. Czasem też warto zastosować bałwanki, tzn.zakładasz dwie kulki: jednego śmierdziucha (np. krab, halibut) i coś słodkiego (scopex, truskawka, wanilia, banan), akurat mi często przynosi to dobre wyniki.

Na jesien Masz racje sprawdzal mi sie ten belwanek u nas lokalnie "kanapka" ale male 6 -4 pelet i haczyk6-8 max juz od dluzszego czsu zaniechalem kulki, przekarmiona ryba

[2012-02-01 09:06]

ja stawiam na owoce banan ,truskawka ,wanilia itp.
[2012-02-05 16:05]

Mosto

Powiem Ci że musisz sam wybadać sobie łowisko, a ze smaków takich na które miałem brania na każdym łowisku to na pewno

-halibut, bardzo łowny flavor
-skopex/miód również łowny smak
-i stara często już nie używana truskawka ;)

Myślę ze z tymi 3-4 smakami połowisz już jakieś miśki
[2012-02-05 18:06]

arlito

Musisz eksperymentować.
[2012-04-10 19:58]