Kulki proteinowe jakie zanęty do nich stosować?

/ 4 odpowiedzi
WITAM OSTATNIO ZAOPATRZYŁEM SIE W KULKI PROTEINOWE,SYGNALIZATORY DZWIEKOWE ORAZ ZESTAWY WLOSOWE. INTERESUJE MNIE JAKIE ZANETY STOSOWAC? KUPIŁEM KILKA RODZAJÓW KULEK MIN. KONOPIE,TUTTI FRUTTI,FISH MIX ORAZ WANILIE. JAKIE ZANETY DO KTORYCH KULEK ZASTOSOWAC? CO MA WCHODZIC W SKLAD ZANET? JAKIE RYBY MOGE ZLOWIC ORAZ JAK SIE DO TEGO ZABRAC. PROSZE O POMOC :) 

Podgląd zdjęć na forum dostępny jest tylko dla zalogowanych użytkowników.

janusz1401


jak chcesz łapać na kulki to nęć kulkami wsyp kilaka kilogramoów kulek przez 4-5 dni i dopiero siadaj jednorazowo 0,5kg kulek powinno wystarczyć i tak codziennie po czterech dniach zobaczysz efekty ja sype czwarty miesiąc i jak na razie bez większych rezultatów.Połamania (2011/08/09 07:27)

michol


Witaj,
kup gdzieś na bazarku kukurydzę, wrzuć do wrzątku i tym syp można to jeszcze wymieszać z peletem zanętowym. 
Po takim zestawie kulki+ kukurydza + pelet musi się coś dziać, no chyba że w łowisku nie ma karpi.

Pozdrawiam Michoł (2011/08/09 10:36)

LukaszTR


Zgadzam się z przedmówcami. Raczej nie stosuje się sypkich zanęt jeśli łowisz na kulki. Oczywiście możesz coś złowić dając w koszyk zanętę i włosa kulkę, ale to raczej będzie przypadek. Zanęć grubo i będzie ok. (2011/08/09 12:03)

loko9099


kuleczkami nec co 2 dzien nie codziennie po 3 neceniu siadaj, wsypuj po 1kg kulek na raz oczywiszcie do necenia jeszcze dokup kukurydze, konopie, troche przenicy i pelet, do kulek rybnych pelet rybny do owocowych i slodkich, owocowy i slodki, jest firma carp fan oni maja tani i dobry pelet waniliowy, truskawka itp, a najlepiej jak kupisz sobie gazetke karp max, tam znajdziesz mnustwo ciekawych informacji o tej metodzie wedkowania, bo zeby ci to wszystko wyjac na lawe co ci potrzebne to trzeba by bylo ksiazke napisac, wiec do kiosku po karp maxa tam masz wszystko o sprzecie, wedziska kolowrotki przypony ciezarki itp (2011/08/10 21:17)