Kulki proteinowe na krótkie wypady. Wasze rady.

/ 5 odpowiedzi
chce zaopatrzyc sie w dobre kulaski wiec drodzy koledzy, prosze o rade jakie kulki zwlaszcza na krutkie wypady
zibi6663


od pewnego czasu uzywalem tb i tylko na ananasa mialem efekty.mam nadzieje ze cos poradzicie.pozdrawiam (2011/06/15 20:33)

piotrrybak


Ja używam małych kulek 10mm   o smaku czekolada -orzech tygrysi,bananowe,zakładam po dwie na włos w różnych kombinacjach np, białą kulkę czekolada z bananową lub zakładam jedną tonącą a jedną pływającą efekty są bardzo dobre przyłowem są duże leszcze ale karpie na moim zbiorniku wolą właśnie mniejsze kulki jak jedną dużą zanęcam procą tymi samymi kulkami
Powodzenia (2011/06/16 07:40)

iro


Na krótkie wypady najlepsze są kulki które szybko pracują tzn. zaraz po wrzuceniu do wody zaczynają uwalniać swoje naturalne składniki i aromaty a tym samym szybko zaczynają wabić ryby. Polecam ci kulki Gold Carp Baits lub Carp Devil Baits są to kulki bez konserwantów i od razu zaczynają pracować. Pozostałe kulki są z konserwantami i muszą się moczyć od 1 do 3 godzin w wodzie zanim odmokną i odejdą z kulki konserwanty więc tracisz czas. Ja w tym sezonie łowię na Gold Carp Baits smaki Black sqiud, Torpical ment i Last forest robiąc bałwanka i mam zaje....ste efekty zarówno na dużych naturalnych zbiornikach jak i na komercji - polecam. (2011/06/16 08:39)

iro


Ach i do nęcenia pellety bo one też bardzo szybko pracują. (2011/06/16 11:48)

zibi6663


wlasnie kupilem sk30.ciekawe jak na to biora (2011/06/17 18:13)