Kulki orzechowe na karpia

/ 11 odpowiedzi
Dziś po południu zakupiłem paczkę kulek o smaku orzecha tygrysiego (około 500g).Nie wiem jaka to firma, kulki mają około 10mm. Na opakowaniu nie ma żadnych informacji: składu, producenta,nawet smaku kulek. Były one nie drogie ok 9 zł. Zapach mają ładny, mocny. Czy łowić na te kulki, czy kupić takie ,na które miałem efekty?
użytkownik142580

Najpierw kupiłeś a teraz pytasz?
Może trochę własnej kreatywności?
Spróbuj - zobacz - wyciągnij wnioski.
Zaryzykuj i sprawdź.
Jeden Ci powie, że dobre, drugi powie Ci, że złe - co zrobisz? Wyrzucisz?
Ty wędkujesz, Ty decydujesz i ryzykujesz.
A tak poważnie - nic nie stoi na przeszkodzie mieć na jednej wędce tą/te kulki, a na drugiej swoje sprawdzone.
(2013/05/28 21:40)

Robson86

Człowieku, nad wodę i przetestuj !!!!, trochę małe ja co najmniej 16 mm stosuje.. 

Pytanie z typu a to te kulki na które łowisz to z tych droższych czy tańszych...moim zdaniem nie ma znaczenia.. jest różnica w jakości... ale rybom to moim zdaniem wielkiej różnicy nie robi, jak zanęcisz i przyzwyczaisz to wcinają wszystko. No ale postaraj sie kupować te z naturalnych składników. (2013/05/28 21:44)

wrobel862

Przez pomyłkę napisałem, że kupiłem kulki, a dostałem je gratis do wędki karpiowej. Chodzi mi głownie o to czy ktoś miał styczność z takimi kulkami. Słyszałem, że często do tanich kulek dodają coś w rodzaju sztucznej masy. (2013/05/28 22:00)

wrobel862

A tak poważnie - nic nie stoi na przeszkodzie mieć na jednej wędce tą/te kulki, a na drugiej swoje sprawdzone.   

Nie mogę mieć karty wędkarskiej, bo jestem za młody i mogę łowić tylko na jedną wędkę. (2013/05/28 22:07)

kamil11269

Człowieku, nad wodę i przetestuj !!!!, trochę małe ja co najmniej 16 mm stosuje.. 

Pytanie z typu a to te kulki na które łowisz to z tych droższych czy tańszych...moim zdaniem nie ma znaczenia.. jest różnica w jakości... ale rybom to moim zdaniem wielkiej różnicy nie robi, jak zanęcisz i przyzwyczaisz to wcinają wszystko. No ale postaraj sie kupować te z naturalnych składników.

Przetestujesz i zobaczysz jakie są efekty. Powodzenia! (2013/05/29 15:58)

bartosz-kluz

Pytanie z typu a to te kulki na które łowisz to z tych droższych czy tańszych...moim zdaniem nie ma znaczenia.. jest różnica w jakości... ale rybom to moim zdaniem wielkiej różnicy nie robi, jak zanęcisz i przyzwyczaisz to wcinają wszystko. No ale postaraj sie kupować te z naturalnych składników.

słyszałem od znanych karpiarzy, że na początku sezonu (do lata) lepiej łowić na małe kulki ja osobiście też stosuję 16mm i 18 , ale czasami lepsze efekty na 12mm. ostatnia zasiadka 1 dzień i nocka 8 karpi najmniejszy 5 kg największy 9 kg(1 poważna zasiadka w życiu) (2013/05/29 20:51)

elektryk18

Haha nie wiedziałeś nic o kulkach i kupił o boże! jak by były za 3 zł to bym nie kupił ładnie to mogą pachnieć a;e zobacz co z ich twardością u mnie w sklepie są takie kulki z fish pointa 5 lat po terminie hahaaha!! nikt tego nie bierze było kupić za 12 zł pudełko kulek z TB a do nęcenia z euro boiiles tanie a dobre  (2013/05/29 23:06)

wrobel862

Haha nie wiedziałeś nic o kulkach i kupił o boże!

Podkreślam, źle napisałem, kulki dostałem gratis.
(2013/05/30 08:21)

catrinna

Trochę dziwne pytanie..

Najpierw się wchodzi na forum i zadaje pytanie, a następnie kupuje ;)

Musisz je po prostu przetestować ;-)

(2013/06/27 01:15)