Zaloguj się do konta

Kulki o smaku imbiru

utworzono: 2015/01/14 16:07

A ja też czytałem opinię znanych polskich karpiarzy , że nie zapach ani smak mają znaczenie , a jedynie kolor i kształt - dlatego nęcą sztucznymi kulkami i na nie łowią podobnie z wielkimi sukcesami ... [2015-01-18 12:18]

JKarp

Z tej dyskusji wynika jeden wniosek - wiara w przynętę to podstawa ;-)JK [2015-01-18 12:44]

Jędrula

Kulka jest tylko w jednym lepsza,jest powtarzalna,mozna ja kupic i zrobić w tysiacach egzemplarzy. Niestety ,innych zalet nie ma. Oczywiscie lobby karpiarsko-kulkowe,sie sprzeciwi. Ale ja mojego Karpia złowiłem na ziemniaka. I  Chemie mam głęboko w tyle.
Tu dochodzi kol. jeszcze jedna kwestia : ugotować ziemniaka to nie jest , aż tak wielka sztuka / choć nie wszyscy potrafią / , ale dobrać odpowiedni mix i poulepiać z niego kuleczki , a w dodatku poźniej na to cudo coś złowić !- to jest duma i satysfakcja ! 
Lepiej bym tego nie ujął. JK

Powtarzalna ? Kulka ?! Ale się uśmiałem !!! Tak plotą ci , co na kulki nigdy nie łowili ! ŻENADA !

[2015-01-18 19:55]

Bernard51

Jędrek zamknął temat, a tyle teorii tutaj jest i na pewno jeszcze "Karasek" by coś ciekawego przytoczył dla tematu karp i imbir.
[2015-01-19 19:11]

jedrek zamknął temat - ale nic treściwego w nim nie dodał - pewnie jest mistrzem w toczeniu kulek , ale kolegom nie chce ujawnić jak to się robi , aby zostać profesjonalistą ....
[2015-01-19 19:27]

zbynio 33

A ja też czytałem opinię znanych polskich karpiarzy , że nie zapach ani smak mają znaczenie , a jedynie kolor i kształt - dlatego nęcą sztucznymi kulkami i na nie łowią podobnie z wielkimi sukcesami ...

Wg nowych trendów to tylko kolor się liczy i kształt przynęty podobno? Niby karp nie czuje zapachów? Ja swoją opinie mam na ten temat, ale Karasek chciałbym przeczytać co Ty o tym myślisz..?
[2015-01-25 10:39]