Zaloguj się do konta

Kulki Massive Baits

utworzono: 2014/03/05 20:10
zibi6663

witajcie.szukałem na necie pelletu karpiowego i natknełem sie na oferte massive.zauwazyłem ze mają sporą oferte kulek,czy ktos wie coś o tych kuleczkach?może ktoś już na nie łowił,prosze o opinie na jch temat.                http://www.massivecarp.pl/pl/index.php [2014-03-05 20:10]

baits

u ślazaków na forum chwala mixy tej firmy,wiec i same kulki pewnie daja rade  [2014-03-05 22:46]

krystian252

Nie odbiegają jakościowo od TandemBaits i są tańsze. [2014-03-06 02:17]

JKarp

Nie odbiegają jakościowo od TandemBaits i są tańsze.

W tamtym sezonie co prawda pod sam koniec ale jednak zakupiłem sobie Sfermentowana Krewetka i do tego wiaderko pelletu od Massive. Kulki przynajmniej te mają bardzo wyraźny zapach, sama struktura nie przypomina plasteliny. Nawet miałem jedno branie na te kuleczki ale to było w połowie listopada. Trudno coś więcej powiedzieć jak miałem je tylko na dwóch zasiadkach ale ogólnie oceniam je na bardzo dobre kulki w bardzo dobrej cenie. Z resztą dziś jadę do Zabrza na targi i mam zamiar kupić sobie trochę tych kulek.
JK [2014-03-06 05:55]

Mam truskawkowego mistrza i waniliową słodycz jeszcze ich nie sprawdzałem w tym sezonie będzie ich chrzest;)  [2014-03-06 09:51]

buba0sparx

Massive , ogólnie ma fajną ofertę jeśli nie najlepsza na naszym rynku . Półprodukty sa dość wysokiej jakości , mąki świeże niezwietrzałe . Kulki robią sami , na swoich mączkach więc pewnie są bardziej wartościowe niż jakieś tam seryjne z firmy X,Y . Osobiście samych kulek nie testowałem ale na ich mieszankach bazowych efekty były . Zdecydowanie nie porównywałbym kulek massiva do Tandema , a przynajmniej do dotychczasowych serii Tandembaitsa bo na ten sezon weszły nowe receptury i jak twierdzi kolega ,który był przy produkcji ,wyglądają i składają się z takich prod. że wskoczyły na półkę wyżej .  [2014-03-06 12:06]

zibi6663

koledzy takie pytanko,ktora seria kulek z mainline jest najlepsza?slyszalem ze cell lecz poza pływakami nie moge nic znalezc w necie [2014-03-06 19:55]

Bernard51

W poprzednim roku testowałem przeważnie pelety 3 rodzaje nie mogę powiedzieć złego słowa na wodach o wyższym "ph" , natomiast na zaporówkach mniej zdawały egzamin ( u mnie czyste wody prawie górskie) bardziej roślinne zapachy były atrakcyjniejsze z mała domieszką ryby (szprotka)
[2014-03-07 06:14]

Ja stawiam na  ich pellety :), wczesną  wiosna i późną jesienią  quench od Solara a tak cały sezon  idzie w ruch Massive Baits :)
[2014-03-07 10:00]

Mielę allera na pył, dodaję mielone fistaszki i konopie bo mam jedną wodę gdzie rybki lubią allera i orzeszki na włosie dlatego połączyłem obie przynęty w kulce. A przepis mniej więcej taki: 
Mielony granulat rybny 30% 
Mąka kukurydziana 20% 
Mąka pszenna 20% 
Mąka sojowa odtłuszczona 20% 
Mielone prażone konopie 10% 
jajka +aromat 
Mniej więcej bo zawsze jakoś dosypuję więcej allera i orzeszków względem mąk. Kulki gotuję i suszę jakieś 12 godz, potem zamrażam.

TO jest HIT na 2014 KILLER typowy + kulki GRUBEGO FLUO z GOLDA co Ty na to Piotrek???


[2014-03-07 15:23]

florentyna

WITAM! POSTANOWIŁE ZE SIE PODŁACZE :)chciałbym sie zapytac o kulki messive baits ale sieri limite .Chodzi mi dokładnie o smak squid ?pozdro :) [2014-03-08 16:49]

mateo111132

Witam chciałem zapytać jaka seria kulek massive baits jest najlepsza?? i jeszcze jednoo. Chciałem kupić sobie  VARIO MIXED PELLETS 1,5-10 i 10-16 czy tylko to wystarczy do nęcenia?? czy dodac jeszcze czegość? [2014-06-23 13:19]