Kulki i pellet 4 success

/ 12 odpowiedzi

Witam wszystkich łowców karpiszonów.

Interesuję mnie opinia na temat kulek, pelletów i dodatków firmy 4 success.

Z góry dziękuję za info.

JKarp

Obawiam się, że tu nikt Ci nie odpowie ;-)Sam pomimo, że ma rzut beretem żeby zobaczyć co z czym jakoś czasu brak.JK (2014/02/26 17:26)

trynki

Obawiam się, że tu nikt Ci nie odpowie ;-)Sam pomimo, że ma rzut beretem żeby zobaczyć co z czym jakoś czasu brak.JK

obawiam sie ze ty nie tylko beretem mozesz rzucac...znawca numero uno. hehehe A o 4s tyle wiesz co o mnie...wielkie g. (2014/02/26 18:11)

JKarp

trynki
Obawiam się, że tu nikt Ci nie odpowie ;-)Sam pomimo, że ma rzut beretem żeby zobaczyć co z czym jakoś czasu brak.JK

obawiam sie ze ty nie tylko beretem mozesz rzucac...znawca numero uno. hehehe A o 4s tyle wiesz co o mnie...wielkie g.

Zgadza się - wielkie gówno ...
Miało być " mam rzut beretem " do jednego ze sklepów.
Zalogowaliście się, żeby zareklamować ha ha ...
Żenada.
JK (2014/02/26 18:35)

zbynio 33

trynki

obawiam sie ze ty nie tylko beretem mozesz rzucac...znawca numero uno. hehehe A o 4s tyle wiesz co o mnie...wielkie g.

Zgadza się - wielkie gówno ...
Miało być " mam rzut beretem " do jednego ze sklepów.
Zalogowaliście się, żeby zareklamować ha ha ...
Żenada.
JK

witam. nie jestem wielkim znawcą, ale z tego co wiem to kulki lipne i pelety drogie. słyszałem, że wrony tych kulek nie chcą dziobać.
(2014/02/26 19:35)

Tommy711

Nie rozumiem waszych odpowiedzi. Byłem na Rybomani i widziałem, że full ludzi kręci się koło tego wystawcy więc pytam o opinię!!! Równie dobrze mógłbym się spytać o Dynamite bądź TB ale te kule znam z autopsji. Jak koledzy nie mają co robić w domu to niech odpuszczą sobie słowne potyczki na forach i historyjek nie układają :) (2014/02/26 20:06)

JKarp

Dlatego napisałem grzecznie, że pomimo, że mam niedaleko żeby zobaczyć te kulki jakoś mi było zawsze nie po drodze do sklepu żeby je zobaczyć.I za to ktoś sobie ulżył na mojej osobie.Zapytaj o te kulki na jakimś forum dla karpiarzy .Byłeś na targach to trzeba było kupić, sprawdzić i napisać co sądzisz.Jak tak zrobiłem kupując kulki SBS i Nikla. Zobaczę w sezonie co i jak, czy są skuteczne i wtedy mogę coś o nich powiedzieć.Poza tym widziałem pellet 4S i jakiś pellet Massive Baits. Nie dam sobie ręki odciąć, ale to te samem pellety z taką różnicą, że 4S jest droższy. A i jeszcze taki sam pellet ma w ofercie Bait Tech.JK (2014/02/26 20:26)

trynki

Nie rozumiem waszych odpowiedzi. Byłem na Rybomani i widziałem, że full ludzi kręci się koło tego wystawcy więc pytam o opinię!!! Równie dobrze mógłbym się spytać o Dynamite bądź TB ale te kule znam z autopsji. Jak koledzy nie mają co robić w domu to niech odpuszczą sobie słowne potyczki na forach i historyjek nie układają :)

jesli byles to doskonale wiesz ze niewielu moze podzielic sie doznaniami ....po co siejesz ferment? (2014/02/26 20:58)

Tommy711

Pytam, bo kulki są drugi sezon na rynku (przynajmniej tak mówili) i ciekawy jestem czy ktoś już próbował a po to są chyba fora żeby pytać i dzielić się wiedzą (tak przynajmniej myślałem).

Kulki kupiłem ale zimą nie będę testował :)

JK - a te forum to niby jakie? nie karpiowe?

(2014/02/26 21:22)

KIER72

Kupilśmy dwa smaki tych kulasów na próbę no ale trzeba będzie poczekać na sezon żeby coś o nich powieedzieć (2014/02/26 22:20)

użytkownik26223

a te forum to niby jakie? nie karpiowe?

A no nie karpioweTo forum gdzie karpiarze są wyśmiewani,wyszydzani,oczerniani,uważani za idiotów,debili i innych maniaków przez jedynie prawdziwych "wentkarzy"
Jesteśmy oskarżani o to że nawet jaxon ,konger czy traper sprzedaje "karpiowe" rzeczy a nawet jesteśmy winieni za "gradobicie ,koklusz i trzęsienie ziemi"
ps przynęt tej firmy nie używałem a nawet nigdy o takiej firmie nie słyszałem. (2014/02/26 22:28)

Tommy711

Jarek11 - zaczynam doświadczać tego na własnej skórze :) Prawda jest taka, że jeżeli ktoś nie chce zabierać głosu w danej sprawie to powinien milczeć a nie "puszczać bąki" tylko żeby komuś do.......ć :)

Pozdro

(2014/02/27 17:01)

JKarp

A czego doświadczasz po napisaniu 3 ( słownie trzech ) postów?Pytanie o 4S o skuteczność jest prawie tak samo sensowne jak pytanie o np Monn Breakera II Anacondy ;-)
Możemy tak sobie pisać jeśli chodzi o trzymanie tematu na topie ;-)Jak masz konto na FB to dam Ci namiar na Kolegę, który wygrał zawody na 4S.Chyba, że się znacie he he.
JK (2014/02/27 17:24)