Kulki haczykowe Fire Shot Carp Zoom

/ 3 odpowiedzi
Witam, za oknami nadal zima ale wielu z nas już myślami jest nad wodą i w międzyczasie kompletuje sprzęt na nowy sezon. I w tym miejscu chciałbym się zatrzymać i zadać bardziej doświadczonym kolegom pytanie. Czy ktoś z was używał już tych kulek? Ostatnio jak kupowałem nowy kołowrotek to przeglądając ofertę sklepu natknąłem się na nie i postanowiłem kupić przy okazji kilka paczek. Mają rozmiar 16 i wyglądają całkiem ładnie. Nie otwierałem jeszcze opakowania bo nie chcę aby zwietrzały, ale poczytałem troszkę w sieci że za granicą są dość popularne i lubiane. Jak się zrobi troszkę cieplej to z pewnością je wypróbuję i podzielę się z Wami moją opinią. Ale może już ktoś z was je wypróbowywał? 
Przy okazji poruszę inny temat. Czy kulkę można założyć bezpośrednio na haczyk? Nigdy nie próbowałem, bo zawsze się bałem, że będzie problem z zacięciem i zakładałem kulkę na włos, ale słyszałem że na haczyk też się da. 
I jeszcze jedno pytanie. Czy skonstruowanie zestawu spławikowego z włosem i na nim kulka to będzie jakieś dziwactwo? Chciałbym spróbować czegoś takiego na zawodach spławikowych  i zaryzykować idąc na jakoś a nie ilość :) W mojej wizji haczyk 6- włos kulka truskawa przypon z żyłki tonącej i ciężarki na żyłce głównej, spławik 5 gr z wysoką antenką. Kulki chciałbym użyć te o których pisałem wcześniej, choć może na zawody powinienem zabrać coś bardziej sprawdzonego....
Pozdrawiam :)

Podgląd zdjęć na forum dostępny jest tylko dla zalogowanych użytkowników.

mateo111132


Witam, za oknami nadal zima ale wielu z nas już myślami jest nad wodą i w międzyczasie kompletuje sprzęt na nowy sezon. I w tym miejscu chciałbym się zatrzymać i zadać bardziej doświadczonym kolegom pytanie. Czy ktoś z was używał już tych kulek? Ostatnio jak kupowałem nowy kołowrotek to przeglądając ofertę sklepu natknąłem się na nie i postanowiłem kupić przy okazji kilka paczek. Mają rozmiar 16 i wyglądają całkiem ładnie. Nie otwierałem jeszcze opakowania bo nie chcę aby zwietrzały, ale poczytałem troszkę w sieci że za granicą są dość popularne i lubiane. Jak się zrobi troszkę cieplej to z pewnością je wypróbuję i podzielę się z Wami moją opinią. Ale może już ktoś z was je wypróbowywał? 

Pozdrawiam :)

Ponawiam temat
(2014/06/08 19:33)

jannowywpoznaniu


dla zainteresowanych kulki do niczego sama chemia nawet zapach nie podobny do niczego ,liquid też miernej jakości bardzo słaby zapach
co ciekawe kulki o smaku truskawki śmierdzą jak smar  ,a liquid tej samej firmy truskawkowy pachnie ładnie truskawką ale bardzo słabo nie polecam (2016/05/22 22:40)

MarkHunter


Witaj odpowiem na pierwsze pytanie-nie polecam co tyczy się drugiego pytania,to owszem są kulki które można zakładać bezpośrednio na haczyk,polecam Ci naszą strone inernetową KARPMAX.pl w dziale porady.A co tyczy się trzeciego pytania to pozostawie bez komentarza.Pozdrawiam (2016/05/23 18:35)