Zaloguj się do konta

Kulki Fantazy Baits

utworzono: 2014/02/11 18:20
JKarp

Zacznę od tańszyk kulek, jak będą na nie efekty nie będę zmuszony kupować tych drogich.
Błąd- kup kulki docelowe i wcale nie muszą być to jakieś super drogie. FB w zupełności wystarczą. JK [2014-02-13 19:42]

Wyżej chwalicie pellety Massive Baits, a używaliście ich kulek? Możecie coś napisać o nich?

Ja używam kulek kręconych z mixów massive baits z mixów "blody halibut" jak i "Sweed birfood" cena 10kg wiadra to 160 zł więc wychodzi 16 zł/kilo

Bloody Halibut Mix

Wysokobiałkowy mix do domowej produkcji kulek proteinowych. Podstawową bazą tego mixu jest mączka 
bloody halibut pellet oraz red halibut & krill pellet. 
W skład mieszanki wchodzą także proteiny mleczne, mielone nasiona, murzynek oraz inne sekretne składniki. 
Wszystko doprawione YELLOW & DELIGHT SPICEZ, czyni tą mieszankę niezwykle skuteczną. 
Doskonały mix na wiosenne zasiadki. Dzięki krwi zawartej w bloody halibut pellet zdecydowanie szybciej wabi ryby. 
Do mixu Bloody dokładamy jeszcze sproszkowaną hemoglobinę...wiosenny killer! 
Komponuje się zarówno z aromatami rybnymi (najlepiej z Monsta Crab), jak również owocowymi (najlepiej z Pinneapplez & Butyricco) 
Wszystkie nasze mixy są kompletne, tzn zawierają słodziki, barwniki, betainę, sól i przyprawy. 
BETAINA 96 w każdym mixie MASSIVE!!! 
Zapakowany w szczelne wiadro z plombą. 
Opakowania: 5kg i 10kg

Sweet Birdfood Mix

Łagodny mix na bazie wybranych mielonych nasion oleistych takich jak: konopie, owsik, proso, rzepik i len. 
Wzbogacony najlepszymi dodatkami birdfood. 
Mleczne proteiny i mączki sojowe dopełniają skład mixu a RED & HOT SPICEZ nadają mieszance wyjątkowego charakteru. 
Mix ma niepowtarzalny zapach słodkiej wanilii, przez co nie wymaga dodawania aromatów, jednakże najlepiej komponuje się z STRAWBERRY BERGAMOTTA i PINEAPPLEZ BUTYRICCO. 
Pomimo grubej frakcji i ziarnistej strukturze mieszanka bardzo dobrze się roluje. 
Kulki na bazie SWEET BIRDFOOD MIX to doskonała przynęta również na amury. 
Wszystkie nasze mixy są kompletne, tzn zawierają słodziki, barwniki, betainę, sól i przyprawy. 
BETAINA 96 w każdym mixie MASSIVE!!! 
Zapakowany w szczelne wiadro z plombą. 
Opakowanie: 5kg i 10k
Mixy rolują się bardzo dobrze i pachną tak intansywnie że właściwie dodatkowo nie trzeba ich aromatyzować.miksy są skuteczne ,kilka karpików na nie złowiłem. [2014-02-13 21:28]

dkonrad23

Czyli jak kupię te FB Massive Attack to będzie dobrze? Dziwne, że na Allegro nie ma żadnej oferty z Fantazy Baits. [2014-02-14 09:36]

JKarp

Proponuję na początek kulki squid i ( lub ) truskawka-ryba.Hubert sprzedaje kulki w swoim sklepie internetowym więc po co ma być jeszcze na Allegro, które pobiera swoje prowizje chyba za wszystko i przez to ceny byłyby wyższe. http://www.sklepfantazybaits.pl/massive-attack-c-8.html
JK [2014-02-14 09:58]

dkonrad23

Truskawka i Ryba to są dwa smaki w jednej paczce czy kulki o takim smaku? [2014-02-14 10:53]

dkonrad23

Tylko szkoda, że przesyłka kosztuje tyle, co kulki :D [2014-02-14 10:55]

JKarp

Truskawka-ryba to jeden połączony smak.21 zł za paczkę do 30 kilo - to nie jest dużo.Skrzyknij kilku kolegów i razem coś kupcie.
JK
[2014-02-14 11:02]

dkonrad23

Mogę zrobić tak, że nęcę tylko peletem i kukurydzą i łowie na kulkę? [2014-02-14 11:37]

JKarp

Możesz ale o wiele lepiej jest dodać kilka kulek. Nie musi być tego dużo.JK [2014-02-14 12:23]

Wyżej chwalicie pellety Massive Baits, a używaliście ich kulek? Możecie coś napisać o nich?
Używałem jesienią ( późną ) " Sfermentowana krewetka ". Miałem jedno branie ale było to w połowie listopada i była to ostatnia zasiadka w 2013 roku. Trudno coś pisać o kulkach po jednej zasiadce ale ... przynajmniej wizualnie mi się podobają. Skład widać nie przypomina plasteliny. Zapach jak na sfermentowaną krewetkę przystało mocny i wyraźny.Mam zamiar coś popróbować w tym roku z kulek Massive. 
Wiem Piotrek, że karpi nie łowi się tylko w nocy ale co widać na trzech metrach to ja nie wiem skoro na pół metra wody jak chciałem sprawdzić jak zachowują się kulki na zestawie w sumie nie widziałem nic a zestaw był z taką mini kulką czerwoną. http://www.finkelde.com/en/products/mini-pop-ups Ja albo nie wierzę w te super kolorowe cudeńka albo nie potrafię ich używać ale bardzo rzadko mam brania jak komponuję zestaw z taką kuleczką.
No fajnie - pytasz o kulki po to, żeby stwierdzić na koniec, że jednak ich nie kupisz... JK

Nigdy tego nie sprawdzałem jak to jest w takich warunkach, gdy woda ma mała przejrzystość  ale podejrzewam że w tej sytuacji kombinowanie z kolorami nie ma sensu, masz pewnie  rację ale na zbiornikach na których mi się to sprawdziło, przynajmniej tak mi  się wydaje :) woda jest bardzo czysta, dno widać nawet na 5 metrach głębokości.

[2014-02-14 13:27]

kamael

Dzięki za odpowiedzi o Massive Baits. Pewnie wraz z peletem wezmę w zamówieniu parę kuleczek na testy. Byle do wiosny :)
[2014-02-14 20:30]

zibi6663

koledzy a gdyby z zakupionego kilograma kulek zanetowych odsypac w pudeleczko kilka sztuk i zadipowac tym samym smakiem to mamy kulki przynetowe prawda?i zarazem oszczedzamy kilka groszy niewiem tylko czy ktos tak robi bo ja mam zamiar to to przetestowac w tym sezonie [2014-02-15 21:42]

koledzy a gdyby z zakupionego kilograma kulek zanetowych odsypac w pudeleczko kilka sztuk i zadipowac tym samym smakiem to mamy kulki przynetowe prawda?i zarazem oszczedzamy kilka groszy niewiem tylko czy ktos tak robi bo ja mam zamiar to to przetestowac w tym sezonie

kolego kulki z kilogramowych paczek zaklada sie na wlos, oczywiscie mozesz je dipować ale nie jest to konieczne, ja jesli nie lowie na plywaki zawsze zakladam kulke z paczki, z tych samych którymi nece, jeśli chce łowić na bałwanka a tak łowię najczęściej to do tej kulki zakladam jakiegos plywaczka, cala filozofia
[2014-02-15 22:38]

zibi6663

koledzy a gdyby z zakupionego kilograma kulek zanetowych odsypac w pudeleczko kilka sztuk i zadipowac tym samym smakiem to mamy kulki przynetowe prawda?i zarazem oszczedzamy kilka groszy niewiem tylko czy ktos tak robi bo ja mam zamiar to to przetestowac w tym sezonie

kolego kulki z kilogramowych paczek zaklada sie na wlos, oczywiscie mozesz je dipować ale nie jest to konieczne, ja jesli nie lowie na plywaki zawsze zakladam kulke z paczki, z tych samych którymi nece, jeśli chce łowić na bałwanka a tak łowię najczęściej to do tej kulki zakladam jakiegos plywaczka, cala filozofia

chce kupic kuleczki cc moore oni maja kulki zanetowe i w malych pudelkach przynetowe czy jest roznica w ich dzialaniu?wydaje mi sie ze tak skoro nazywają je przynętowymi prawda? [2014-02-15 23:39]

Przecież muszą na czymś zarabiać;) Sam kiedyś kupowałem kulki przynętowe tonące ale też już zacząłem zakładać to co nęcę czasami jak Tomek balansuję pływakiem i już.  [2014-02-16 08:07]

Przecież muszą na czymś zarabiać;) Sam kiedyś kupowałem kulki przynętowe tonące ale też już zacząłem zakładać to co nęcę czasami jak Tomek balansuję pływakiem i już.  [2014-02-16 08:07]

chce kupic kuleczki cc moore oni maja kulki zanetowe i w malych pudelkach przynetowe czy jest roznica w ich dzialaniu?wydaje mi sie ze tak skoro nazywają je przynętowymi prawda?

Niektóre firmy mają taką opcję jak piszesz, możliwe ze  te "przynetowe" sa czym dopalone zeby się wyroznialy ale nie sa lepszej jakosci bo nie moze tak byc gdyz kulki zanetowe sa ważniejsze od przynetowych a firmy produkujace kulki o tym dobrze wiedza, juz nie raz ten temat na forum poruszwlismy, dlatego dla mnie to strata kasy kupowac kulki tonace w malych paczkach, bede chcial wyróżnic swoja przynete to ja zadipuje lub założe plywaczka ( zbalansuje przynete) ktory bardzo dobrze i szybko pracuje. [2014-02-16 12:38]

Podejrzewam  bo nie znam się na produkcji kulek ze te "przynetowe"  sa zrobione z innego miksu, troche inaczej pracuja, szybciej itd moze ktos się wypowie kto ma wieksza wiedze na ten temat bo ja tylko się domyslam i wiem ze to strata kasy :-) [2014-02-16 12:49]

JKarp

Tak Piotrek - przynętówki są robione bardziej na bogato :-)Nie wspominam tu o dopalaniu liquidami bo tak to można sobie samemu zrobić przynętówki z zanętówek.JK [2014-02-16 13:01]

Tak Piotrek - przynętówki są robione bardziej na bogato :-)Nie wspominam tu o dopalaniu liquidami bo tak to można sobie samemu zrobić przynętówki z zanętówek.JK

Jesli dobrze zrozumialem, miks jest troche bogatrzy ? to ja nic z tego nie rozumie, dla mnie bez sens :-) [2014-02-16 13:05]

karacher

Proponuję na początek kulki squid i ( lub ) truskawka-ryba.Hubert sprzedaje kulki w swoim sklepie internetowym więc po co ma być jeszcze na Allegro, które pobiera swoje prowizje chyba za wszystko i przez to ceny byłyby wyższe. http://www.sklepfantazybaits.pl/massive-attack-c-8.html
JK

A jaki dip do tego składu proponujesz?
Planuje zakupić squid i truskawka-ryba, na początku sezonu łowić na dwa różne zestawy. Natomiast gdy woda stanie się już cieplejsza a karpie zaczną intensywnie żerować, trzeba by dopalić kulę na włosie... [2014-02-16 21:14]

25 maja 2018 roku wchodzi w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z 27 kwietnia 2016 roku tzw. RODO. Nowe prawo nakłada na nas obowiązek uzyskania Twojej zgody na przetwarzanie przez nas danych osobowych w plikach cookies

Oświadczam, iż zapoznałem sie z Polityką prywatności i zgadzam się na zapisywanie i przechowywanie w mojej przeglądarce internetowej tzw. plików cookies oraz na przetwarzanie zaszyfrowanych w nich danych osobowych pozostawianych w czasie korzystania z innych stron internetowych, serwisów oraz parametrów zapisywanych w plikach cookies w celach marketingowych, w tym na profilowanie i w celach analitycznych przez wedkuje.pl, oraz ZAUFANYCH PARTNERÓW.

Administratorzy danych / Podmioty którym powierzenie przetwarzania powierzono

Hoblo Sp z o.o.,Warszawa 02-761, ul. Cypryjska 2G

Cele przetwarzania danych

1.marketing, w tym profilowanie i cele analityczne
2.świadczenie usług drogą elektroniczną
3.dopasowanie treści stron internetowych do preferencji i zainteresowań
4.wykrywanie botów i nadużyć w usługach
5.pomiary statystyczne i udoskonalenie usług (cele analityczne)

Podstawy prawne przetwarzania danych

1.marketing, w tym profilowanie oraz cele analityczne – zgoda
2.świadczenie usług drogą elektroniczną - niezbędność danych do świadczenia usługi
3.pozostałe cele - uzasadniony interes administratora danych

Odbiorcy danych

Podmioty przetwarzające dane na zlecenie administratora danych, w tym podmioty ZAUFANI PARTNERZY, agencje marketingowe oraz podmioty uprawnione do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa.

Prawa osoby, której dane dotyczą

Prawo żądania sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania danych; prawo wycofania zgody na przetwarzanie danych osobowych. Inne prawa osoby, której dane dotyczą.

Informacje dodatkowe

Więcej o zasadach przetwarzania danych w „Polityce prywatności”

Ustawienia