Kulki CDB

/ 9 odpowiedzi
Witam Jakie kulki CBD możecie mi polecić? 
u?ytkownik116198


Przedewszystkim bardzo dobry jest scopex i watroba ale te mniejszej srednicy uzywalem kiedys 16-18 mm a teraz widze glownie 20 mm np halibut. Ponoc bardzo dobry jest jeszcze pellet kalamarnica-osmirnica o srednicy 30 mm. Bardzo dobrze pracuje w wodzie i rozpuszcza sie bardzo dlugo.

(2012/06/17 23:21)

kubarybnik


właśnie widziałem testy jak jeden z panów robił i ładnie pracowały ,stąd też było moje pytanie.Dziękuje za odpowiedz ,pozdrawiam gorąco Kuba (2012/06/17 23:35)

JKarp


Cześć
CDB już nie istnieje :-((((
 Mivardi przejęło CDB ale jak z jakością kulek pod innym szyldem nie wiem.
Mi z CDB sprawdził się Tropic, truskawka-ryba i kałamarnica.
JK (2012/06/18 06:48)

u?ytkownik116198


Janusz wiem ze Mivardi przejelo i zrobilo sie slabo lekko mowiac ale na allegro.pl czy tez w E Leclercu mozna kupic pare niezawodnych smakow jak scopex i watroba. Wiem ze truskawka-ryba to byl prawdziwy killer to samo kalamarnica ale ich w ogole juz nigdzie nie widze. Szkoda ze to samo czeka kulasy wegierskiego Carp Zooma po tym jak ich przejel Jaxon ktory mial ich byc tylko przedstawicielem w Polsce. Pozdrawiam i polamania kija zycze. (2012/06/18 10:05)

u?ytkownik116198


P.S sporo produktow CDB mozna bylo zobaczyc w filmie W pogoni za karpiem z Pawlem Szewcem cz 2. Mimo iz Pawel ma swoja karpiowa firemke Natural Baits czesto wchodzi w uklady i ukladziki z w/w Mivardi Polska. (2012/06/18 10:07)

JKarp


Janusz wiem ze Mivardi przejelo i zrobilo sie slabo lekko mowiac ale na allegro.pl czy tez w E Leclercu mozna kupic pare niezawodnych smakow jak scopex i watroba. Wiem ze truskawka-ryba to byl prawdziwy killer to samo kalamarnica ale ich w ogole juz nigdzie nie widze. Szkoda ze to samo czeka kulasy wegierskiego Carp Zooma po tym jak ich przejel Jaxon ktory mial ich byc tylko przedstawicielem w Polsce. Pozdrawiam i polamania kija zycze.


CześćWszystko co ma w nazwie CDB to stare dostawy :-( Należy się liczyć z tym, że te kulki, które nawet jako świeże były bardzo twarde to odleżeniu swojego są jak kamienie. Mam jeszcze kilka paczek Kałamarnicy i Tropica ;-) - bez porządnego wiertełka ani rusz.JK (2012/06/18 10:28)

kubarybnik


Cześć
CDB już nie istnieje :-((((
 Mivardi przejęło CDB ale jak z jakością kulek pod innym szyldem nie wiem.
Mi z CDB sprawdził się Tropic, truskawka-ryba i kałamarnica.
JK

Jest i tropic smak:) widze ,że to jakaś czeska firma:D (2012/06/18 12:49)

u?ytkownik116198


Kulki ktore sa przeterminowane faktycznie twardnieja ale ja mam pare sezonow Tandem Baitsa ktore nie wymagaja przekuwania ich wiertlem. Nadaja sie przy pomocy igly do nawleczenia na wlos. Co wiecej zdarza mi sie kupowac swierze niby kulki i po tygodniu dwoch nad woda nawet wiertlo nie pomaga. Slyszalem o tych kulasach C C Moora utwardzanych spechalnie zeby drobnica nie skubala przynety ale zawsze twarde mozna uzyc do materialow PVA. Wydaje mi sie ze takie twarde kulki dluzej pracuja w wodzie a sfermentowana zaneta dla nas zepsuta szybciej wabi karpie. Ale to tylko moje zdanie choc poparte paroma sukcesami na lowiskach komercyjnych. Pozdrawiam i polamania kija zycze. (2012/06/18 16:57)