Kulki Adder Carp

/ 18 odpowiedzi
iro


Łowiłem kiedyś na tych kulkach i coś tam się łowiło ale nie było żadnych rewelacji. Co prawda uważam, że są lepsze niż Tandem Baits ale generalnie przez kilka oststnich sezonów weszło sporo firm z dużo lepszymi kulkami i wzrosła presja a karpie stały się bardziej ostrożne i wybredne, można kupiś w tej chwili niewiele droższe a dużo lepsze kulki. Generalnie nie polecam Addera. (2011/02/25 09:55)

u?ytkownik26223


ADDER ma w ofercie dwie serie kulek podstawowa seria przynętówek w słoiczkach to jest seria "2in1" w cenie 9 zł są to kulki o różnej średnicy w słoiku łowiłem na to ale bez sukcesów.
Druga seria to "MH" seria nieco droższa bo 13.5 zł na te kulki miałem wyniki ,ale ogulnie nie ma żadnej rewelacji.Co do zanętówek nie wypowiadam się bo nie używałem. (2011/02/25 10:48)

JKarp


Cześć
Co do kulek Addera:
Raz miałem jakieś haczykowe z nazwą owoc ( chyba magiczny owoc ). Nie powiem ale były ok.
Więcej nic z kulek nie używałem. Kulałem za to na miksach Addera i ich dodatkach z serii MH. Dobry, wydajny miks i dodatki też ok. znaczy wydajne.
Zgadzam się z Irkiem, że w tej chwili można kupić dobre kulki w podobnej cenie co Addera.
FishFood - Marcin doradzi i podpowie nawet w kwestii doboru miksu i dodatków. Następne to CDB - według mojej opinii dobre gotowe kulki. W tej chwili w promocji w "sklep-karpiowy".
Wyżej cenowo to już tylko DB, SB.
A i jeszcze dość dobre i tanie kulki ma KarpFan.
Janusz JKarp (2011/02/25 10:57)

iro


Albo po prostu kup sobie kuleczki na których ja łowię tj. miksy smakowe pięknie pracujące do 48 godziw w wodzie w cenie 12 zł haczykowe a 23,60 zanętówka za 0,7 kg czyli tańsze od CDB i troszeczkę dłużej pracują w wodzie. (2011/02/25 11:02)

JKarp


Cześć
A co to za firma?
Janusz JKarp (2011/02/25 13:57)

iro


Gold Carp Baits jest to nowa firma na naszym rynku ale znam te kule dobrze bo przez oststnie dwa lata uczestniczyłem w testach tych kulek. Sprawdziły się na kilkunastu łowiskach w Poslce z takich które możesz znać to Jeziory Wielki koło Poznania, w Czechach na Desnej i w Angli na dwóch czy trzech zbiornikach. Teraz jadą na próbę ostateczną do Francji na Renbow. Opracowane przez aktywnych karpiarzy. W chwili obecnej Dostępne tylko w Warszawie i Poznaniu. w tym wszystkim mocno uczestniczył mój kolega który jest wyłącznym dystrybutorem Devila (CDB) na Polskę. (2011/02/25 14:33)

JKarp


Cześć
Patlewicz? Czy Przemek?
Daj namiar na priv na przedstawiciela na Warszawę :-)
Janusz JKarp (2011/02/25 14:53)

iro


Patlewicz (2011/02/25 15:20)

jawor111


Cześć
Co do kulek Addera:
Raz miałem jakieś haczykowe z nazwą owoc ( chyba magiczny owoc ). Nie powiem ale były ok.
Więcej nic z kulek nie używałem. Kulałem za to na miksach Addera i ich dodatkach z serii MH. Dobry, wydajny miks i dodatki też ok. znaczy wydajne.
Zgadzam się z Irkiem, że w tej chwili można kupić dobre kulki w podobnej cenie co Addera.
FishFood - Marcin doradzi i podpowie nawet w kwestii doboru miksu i dodatków. Następne to CDB - według mojej opinii dobre gotowe kulki. W tej chwili w promocji w "sklep-karpiowy".
Wyżej cenowo to już tylko DB, SB.
A i jeszcze dość dobre i tanie kulki ma KarpFan.
Janusz JKarp

co do kulek addera to się z tobą zgodzę akurat magiczny owoc jest ok byly brania na tego kulaska mialem wszystkie rodzaje kulek addera i powiem ze nic ciekawego tam nie ma na pewno nigdy wiecej nie kupie od nich kulek co tego co sie dowiedzialem pewny ichtiolog  który widnieje na nie których opakowaniach Marek ....... nie jest zadowolony ze musi reklamowac takie gówno swoim imieniem i nazwiskiem (2011/02/26 11:06)

u?ytkownik61065


ja do tej pory łowie kulkami TB i Trapera(w 2010 dużo nowych rzeczy do połowu karpi) i na wyniki nie moge narzekać bo łowiłem może nie dużo karpi(małe doświadczenie i sprzęt) ale mniejsze tak że 1 ryba na wyjazd może dwie w tym roku mam większe doświadczenie i sprzęt.Więc polecam ci TB lub Traper a co do Addera to nie mam zdania bo nigdy na nie nie łapałem  (2011/02/26 11:23)

iro


TB i Traper są to tanie gnioty których głównym składnikiem oprócz aromatów jest kreda spożywcza dlatego długo zalega w łowisku i potrafi je zakisić. Wszyscy karpiarze w chwili obecnej łowią na kulach zrobionych na naturalnych składnikach w 100% bio degradalnych. Na nic głoszenie zasady No Kill czy walka o górne wymiary ochronne jak będziemy tanimi gniotami zanieczyszczać wody w których pływają nasze miśki i je po prostu truć. (2011/02/26 11:43)

mykmok


Co do kulek Addera to miałem do czynienia z kilkoma aromatami, najlepiej poszły mi sweet cream czy jakoś tak.... ale fakt faktem że się one skiepściły nawet ta seria od Hallasa. Ja osobiście mogę polecić tobie kulki firmy Fish food są wykonane ze składników naturalnych i są co najważniejsze łowne. (2011/03/17 22:02)

portofino


Witam
Używałem kulek addera- najbardziej sprawdziły mi się banan&krab zanętowe tylko brały, na nie same amury.  (2013/10/15 15:16)

patryk-jankowsk


Ja łowię od 3lat na nową serie avid i najepszą supreme. Najlepszy zapach to truskawka-ryba , na nie karp 16 kg.  (2013/10/20 15:54)

MonsterFishPolska


Użyłem tych kulek po raz pierwszy na jednej z ostatnich zasiadek w tym roku. I powiem że sprawdziły się doskonale, złowiłem 3 karpiki 15-16,5-18 kg oraz moją życiówkę 24,3 kg lustrzenia. Użyłem kulek o smaku truskawka-ryba podajże a wszystko dopalone dipem o tym samym smaku z nutą ananasa.  (2013/10/21 19:35)

JKarp


"  Jak dla mnie bardzo dobre kulki, dipy i inne akcesoria karpiowe produkuje firma Tandem Baits i Bait Zone, używam kulek tych firm i spisują się one naprawdę dobrze a przy tym nie nadwyrężają mojego budżetu."
Chłopie zejdź na ziemię ;-)Bait Zone ustawić w jednym szeregu z TB ????JK (2013/10/21 20:19)

MonsterFishPolska


"  Jak dla mnie bardzo dobre kulki, dipy i inne akcesoria karpiowe produkuje firma Tandem Baits i Bait Zone, używam kulek tych firm i spisują się one naprawdę dobrze a przy tym nie nadwyrężają mojego budżetu."
Chłopie zejdź na ziemię ;-)Bait Zone ustawić w jednym szeregu z TB ????JK

Używam przynęt różnych firm zaczynając od TB a kończąc na Dynamite Baits czy na kulkach własnej roboty które zaczynam stosować coraz częściej. A chodziło o to że jedne z najtańszych kulasków od TB nie odstaje wg mnie łownością od innych kulek a szczególnie smak homar-rak. (2013/10/22 19:06)

florentyna


czesc! z

 Adder Carp polecan jedynie pelet.

pozdro (2014/03/08 22:51)