Kuleczki firmy Venire

/ 4 odpowiedzi
Witam kolegów chciałem was zapytać czy może ktoś kojarzy te kulki z firmy venire w moim sklepie wędkarskim paczka 1kg o smaku truskawki kosztuje 15zł a o smaku ryby 17zł to to jak na kulki to bardzo tanio chciałem je zakupić ze względu na brak kasy ale pytam was czy ktoś je stosował ??
rawa19


Pomyśl sobie w ten sposób, sklep na kulkach ma około 5zł, producent może około 4 zł, czyli koszt wyprodukowania 1kg musi się zamknąć w 7 zł. Teraz zastanów się czy z przeciętnych komponentów jesteś w stanie wykonać kg kulek za 7zł biorąc pod uwagę, że same jajka cię tyle wyniosą. 

To powinno dać ci obraz jakości tych kulek. 

Moim zdaniem lepiej wydać te 30-40zł za kilo kulek i cieszyć się holem, niż wrzucić do wody bezpowrotnie 15zł. 

Są rzeczy na których oszczędzić się niestety nie da. Wiem że to boli, bo sam 10 razy wszystko oglądam zanim kupię, takie czasy,  ale na takich okazjach już się przejechałem więc lepiej ucz się na błędach innych. 

(2012/04/17 22:19)

damian123102


w ten sposób nie pomyślałem :D (2012/04/17 22:52)

portofino


Rawa19 prawdę piszesz, ale nie wziołeś jednej rzeczy pod uwagę mianowicie że takie firmy  mają produkcję masową,a więc i ceny komponentów mają lepsze bo mogą negocjować z dostawcami.
Firmy sprzedają je nie w kg tylko tonach. I na tym właśnie trzepią kasę. (2013/10/19 18:41)

portofino


Rawa19 prawdę piszesz, ale nie wziąłeś jednej rzeczy pod uwagę mianowicie że takie firmy  mają produkcję masową,a więc i ceny komponentów mają lepsze bo mogą negocjować z dostawcami.
Firmy sprzedają je nie w kg tylko tonach. I na tym właśnie trzepią kasę.
(2013/10/19 18:44)