Kula wodna w połowach boleni

/ 8 odpowiedzi
Witam chce spróbować wędkować z kulą wodną nie wiem, czy to ma sens chce przechytrzyć bolenia. Metoda stara, ale chyba warta zabawy w wędkarstwie nie ma regół. Co o tym myślicie?
Przemas83


Kula i co dalej?

Dalej się nie da.....stosowana przy łowieniu troci w morzu, daje możliwość oddania długiego rzutu za trocią, wiele też napisali o łowieniu z kulą na amurki z powierzchni....na chlebek hehe (2018/05/07 19:20)

Jakub Woś


Kula i co dalej?

Dalej się nie da.....stosowana przy łowieniu troci w morzu, daje możliwość oddania długiego rzutu za trocią, wiele też napisali o łowieniu z kulą na amurki z powierzchni....na chlebek hehe

no tak ale boleń na chlebek nie weźmie (2018/05/07 19:31)

Przemas83


Kto wie? Na Wiśle teraz chodzi o zasięg rzutu.... Kleń weżmie, boleń podając odpowiednią przynętę pewnie też chapnie..... pozostaw te przemyślenia przedmówcy, chyba że sam sprawdż....pozdro! (2018/05/07 19:45)

kaban


To może kula i uklejka jako żywczyk ?XD (2018/05/07 20:12)

Przemas83


Jak masz czas Jakub to sprawdź to ;} mi pozostaje tylko czas na spinn.... sprawdzam też longinusy ale chwilowo na 0 .... jeszcze raz pozdro ! (2018/05/07 20:21)

Jakub Woś


Jak masz czas Jakub to sprawdź to ;} mi pozostaje tylko czas na spinn.... sprawdzam też longinusy ale chwilowo na 0 .... jeszcze raz pozdro !

Boleń zazwyczaj żeruje w wartkim nurcie. Rzucisz tam taki zestaw z żywcem to podejrzewam niezły "spląt" wyciągniesz po chwili. Niestety to tylko teoria, testować nie zamierzam bo czas to jest akurat coś czego zawsze mi brakuje :) Powodzenia z tymi bolkami no i w zawodach z @erykom jeśli na to pójdzie :) (2018/05/07 20:39)

Przemas83


Liczę na to i zapraszam do wspólnej zabawy ......Te forum zdycha bez tego.... pozdrawiam pozytywnych łowców! (2018/05/07 20:46)