Kukurydza, kulki monster krab i dip krab

/ 12 odpowiedzi
Cześć.
Wybieram sie jutro na rybki i chce wypróbować kulek monster krab i dipu krab firmy Big Catch Carp Zoom.
Na jednej wędce będę miał gotowana kukurydze moczoną w dipie krab. Około 2-4 ziarenek.
Na drugiej wędce chce założyć kulkę 18mm Monster krab moczoną w dipie krab.
Jak myślicie czy te przynęty skuszą coś większego? Głownie chodzi mi o karpie.
Przypon około 30cm, haczyk nr 2.
Ile dipu wlać na 1kg gotowanej kukurydzy? Ile godzin wcześniej zalać ta kukurydze?
Woda stojąca, głebokosc 2,5-3,5 m, dno muliste.

JKarp


Cześć.
Wybieram sie jutro na rybki i chce wypróbować kulek monster krab i dipu krab firmy Big Catch Carp Zoom.
Na jednej wędce będę miał gotowana kukurydze moczoną w dipie krab. Około 2-4 ziarenek.
Na drugiej wędce chce założyć kulkę 18mm Monster krab moczoną w dipie krab.
Jak myślicie czy te przynęty skuszą coś większego? Głownie chodzi mi o karpie.
Przypon około 30cm, haczyk nr 2.
Ile dipu wlać na 1kg gotowanej kukurydzy? Ile godzin wcześniej zalać ta kukurydze?
Woda stojąca, głebokosc 2,5-3,5 m, dno muliste.


CześćPowinny skusić ale czy tak z marszu coś się uda ;-)Z godzinę wcześniej jak namoczysz powinni być ok.Jak będą dwie to też nic się nie stanie.JK (2012/07/27 18:23)

Buakaw


Jednak wybieram sie na noc :) Kukurydza wszystko jest gotowe... :)) Teraz tylko do sklepu i jedziemy odpoczywac :)) Jutro napisze jakie byly wyniki :))
Janusz a powiedz mi czy ta firma jest dobra? Zrezygnowalem z Tandembaits... 0 wyników.
(2012/07/27 18:51)

JKarp


CześćNigdy nie stosowałem. Podobno kilka late temu jak CarpZoom pokazał się na rynku był rewelacyjny. W tym roku kilka razy próbowałem na kulki ryba-truskawka tej firmy ale jakoś bez efektu. Ale może krabik będzie lepszy i skuteczniejszy.JK (2012/07/27 19:06)

u?ytkownik107205


Cześć.
Wybieram sie jutro na rybki i chce wypróbować kulek monster krab i dipu krab firmy Big Catch Carp Zoom.
Na jednej wędce będę miał gotowana kukurydze moczoną w dipie krab. Około 2-4 ziarenek.
Na drugiej wędce chce założyć kulkę 18mm Monster krab moczoną w dipie krab.
Jak myślicie czy te przynęty skuszą coś większego? Głownie chodzi mi o karpie.
Przypon około 30cm, haczyk nr 2.
Ile dipu wlać na 1kg gotowanej kukurydzy? Ile godzin wcześniej zalać ta kukurydze?
Woda stojąca, głebokosc 2,5-3,5 m, dno muliste.


"kulki monster krab i dip krab. 

Co to oznacza ? Przetłumacz to wpierw na polski a dopiero później objaśnij : jak ryba może takie coś jeść ?Ludzie tacy jak ty , nie mają kompletnie wyobraźni! Ładujecie do wody  zwykłe gówno , byleby tylko  dobrać się do skóry tym olbrzymom , które sami wcześniej w polskich wodach umieściliście.

Czy ryba takie coś je ? Czy ryba się tym odżywia i wreszcie : czy to jest dobre dla niej ? Dopóki ta idiotyczna moda na karpie , amury , proteiny , dipy i inne "kamaryństwa"  nie przeminie , dopóty będę mówił po tysiąckroć :

Chory bełkot.

Chory bełkot.

Chory bełkot.

Chory bełkot.

I ...

Chory bełkot do potęgi nieskończonej.

(2012/07/27 21:27)

u?ytkownik39933


po polsku nie rozumiesz czy nie wiesz co to jest krab ??? krab  to taki skorupiak a karpie uwielbiaja skorupiaki.jak ryba moze takie cos jesc -podpływa zasysa pyskiem i je :) ,czy jest to dla niej dobre -tak jest to dla niej bardzo dobre ,zawiera proteiny ,składniki odżywcze itd. co do mody ,to nie moda tylko chec zmierzenia z piekna ,madra ,waleczna ryba jaka jest karp , moim zdaniem ludzie którzy "czepiaja sie "tych pieknych ryb maja po prostu komleksy bo niestety im płocie pozostały lub kilogramowe szczupaczki. (2012/07/27 21:59)

JKarp


CześćChory bełkot chorego człowieka ...Nie wiem jak inni ale ja nie pozwolę na takie posty.                                                            Twój post jest nie na temat !!!!Ja jak temat mi się nie podoba, uważam ze jest głupi itp nie zabieram głosu.JK (2012/07/27 21:59)

u?ytkownik107205


po polsku nie rozumiesz czy nie wiesz co to jest krab ??? krab  to taki skorupiak a karpie uwielbiaja skorupiaki.jak ryba moze takie cos jesc -podpływa zasysa pyskiem i je :) ,czy jest to dla niej dobre -tak jest to dla niej bardzo dobre ,zawiera proteiny ,składniki odżywcze itd. co do mody ,to nie moda tylko chec zmierzenia z piekna ,madra ,waleczna ryba jaka jest karp , moim zdaniem ludzie którzy "czepiaja sie "tych pieknych ryb maja po prostu komleksy bo niestety im płocie pozostały lub kilogramowe szczupaczki.

Ze mnie nie zrobisz kogoś kim sam chyba jesteś a  po polsku - nie tyle   rozumiem , co nawet potrafię troszkę lepiej posługiwać się  ojczystą mową :zapewniam ,Mała uwaga ,  przypis : zdanie zaczyna się z dużej litery - taki stan rzeczy uzmysławia mi ,że karpie to może potrafisz wyławiać z wody ,ale  już podstawowa funkcja jaką jest mowa : woła u ciebie o pomstę do nieba.


"co do mody ,to nie moda tylko chec zmierzenia z piekna ,madra ,waleczna ryba jaka jest karp , moim zdaniem ludzie którzy "czepiaja sie "tych pieknych ryb maja po prostu komleksy bo niestety im płocie pozostały lub kilogramowe szczupaczki."

Normalnie przerośnięty dzieciak , nie facet . I jeszcze się najlepiej trochę powzruszaj i łezki zrób jak babuszka  na "Przeminęło z wiatrem" , to już będzie pełny obraz tej błazenady ,której dałeś popis . (2012/07/27 23:11)

u?ytkownik107205


CześćChory bełkot chorego człowieka ...Nie wiem jak inni ale ja nie pozwolę na takie posty.                                                            Twój post jest nie na temat !!!!Ja jak temat mi się nie podoba, uważam ze jest głupi itp nie zabieram głosu.JK


Cześć . Zupełnie nie rusza mnie twoja opinia na mój temat , również dlatego ,że  i bytność na tym portalu jest mi zupełnie obojętna.
W wędkarstwie drogie mi są: ryby , woda , przyroda , przygoda z wędką , pogłębianie wiedzy , ochrona środowiska i przyszłość polskiej przyrody... To są dla mnie rzeczy wartościowe w moim hobby .
A jakiś tam portal zapchany karpiami - równie jak te  łowiska sekcyjne , zarybiane od A-Z przez człowieka : nic dla mnie nie znaczy .

ZERO ABSOLUTNE . Czy to rozumiesz ?

(2012/07/27 23:18)

u?ytkownik39933


po polsku nie rozumiesz czy nie wiesz co to jest krab ??? krab  to taki skorupiak a karpie uwielbiaja skorupiaki.jak ryba moze takie cos jesc -podpływa zasysa pyskiem i je :) ,czy jest to dla niej dobre -tak jest to dla niej bardzo dobre ,zawiera proteiny ,składniki odżywcze itd. co do mody ,to nie moda tylko chec zmierzenia z piekna ,madra ,waleczna ryba jaka jest karp , moim zdaniem ludzie którzy "czepiaja sie "tych pieknych ryb maja po prostu komleksy bo niestety im płocie pozostały lub kilogramowe szczupaczki.

Ze mnie nie zrobisz kogoś kim sam chyba jesteś a  po polsku - nie tyle   rozumiem , co nawet potrafię troszkę lepiej posługiwać się  ojczystą mową :zapewniam ,Mała uwaga ,  przypis : zdanie zaczyna się z dużej litery - taki stan rzeczy uzmysławia mi ,że karpie to może potrafisz wyławiać z wody ,ale  już podstawowa funkcja jaką jest mowa : woła u ciebie o pomstę do nieba.


"co do mody ,to nie moda tylko chec zmierzenia z piekna ,madra ,waleczna ryba jaka jest karp , moim zdaniem ludzie którzy "czepiaja sie "tych pieknych ryb maja po prostu komleksy bo niestety im płocie pozostały lub kilogramowe szczupaczki."

Normalnie przerośnięty dzieciak , nie facet . I jeszcze się najlepiej trochę powzruszaj i łezki zrób jak babuszka  na "Przeminęło z wiatrem" , to już będzie pełny obraz tej błazenady ,której dałeś popis .


na razie panie polonisto to ja pisze na forum a nie książkę o karpiowaniu wiec mam wyjeb.... na duze litery (2012/07/27 23:19)

JKarp


CześćChory bełkot chorego człowieka ...Nie wiem jak inni ale ja nie pozwolę na takie posty.                                                            Twój post jest nie na temat !!!!Ja jak temat mi się nie podoba, uważam ze jest głupi itp nie zabieram głosu.JK


Cześć . Zupełnie nie rusza mnie twoja opinia na mój temat , również dlatego ,że  i bytność na tym portalu jest mi zupełnie obojętna.
W wędkarstwie drogie mi są: ryby , woda , przyroda , przygoda z wędką , pogłębianie wiedzy , ochrona środowiska i przyszłość polskiej przyrody... To są dla mnie rzeczy wartościowe w moim hobby .
A jakiś tam portal zapchany karpiami - równie jak te  łowiska sekcyjne , zarybiane od A-Z przez człowieka : nic dla mnie nie znaczy .

ZERO ABSOLUTNE . Czy to rozumiesz ?


CześćRozumiem i nie musisz się przedstawiać dużymi literami.Czy do licha nikt nic nie potrafi zrobić?Ten człowiek rozwala portal. Rozwala każdy temat swoimi postami zerżniętymi z jakiejś strony.JK (2012/07/27 23:30)

u?ytkownik107205


CześćChory bełkot chorego człowieka ...Nie wiem jak inni ale ja nie pozwolę na takie posty.                                                            Twój post jest nie na temat !!!!Ja jak temat mi się nie podoba, uważam ze jest głupi itp nie zabieram głosu.JK


Cześć . Zupełnie nie rusza mnie twoja opinia na mój temat , również dlatego ,że  i bytność na tym portalu jest mi zupełnie obojętna.
W wędkarstwie drogie mi są: ryby , woda , przyroda , przygoda z wędką , pogłębianie wiedzy , ochrona środowiska i przyszłość polskiej przyrody... To są dla mnie rzeczy wartościowe w moim hobby .
A jakiś tam portal zapchany karpiami - równie jak te  łowiska sekcyjne , zarybiane od A-Z przez człowieka : nic dla mnie nie znaczy .

ZERO ABSOLUTNE . Czy to rozumiesz ?


CześćRozumiem i nie musisz się przedstawiać dużymi literami.Czy do licha nikt nic nie potrafi zrobić?Ten człowiek rozwala portal. Rozwala każdy temat swoimi postami zerżniętymi z jakiejś strony.JK

Od tego tutaj jestem . Taki użytkownik jak ja , też spełnia swoją funkcję. Jak to bywa  w przyrodzie : muszą być konsumenci i destruenci . Należąc do drugiej z wymienionych grup : cały czas pokazuję  innym : jak ta zręcznie przemielona pseudo-wędkarska papka z Internetu - niezręcznie stara się naśladować MOJE HOBBY . A  moje hobby to wędkowanie nad wodą . A na dodatek kończą się te wody , gdzie nie ma wtrynionego karpia ...  I dlatego czuję powołanie do krytyki tego zjawiska. (2012/07/28 00:01)

Iras1975


"Zupełnie nie rusza mnie twoja opinia na mój temat , również dlatego ,że  i bytność na tym portalu jest mi zupełnie obojętna."

Ten portal utrzymuje cię przy życiu, tak jak i ty utrzymujesz przy "życiu" ten portal.

My ludzie dla pieniędzy(odpowiednich) zrobimy z siebie nawet lina...

(2012/07/28 00:33)