Kukurydza, groch. Czy konopie?

/ 6 odpowiedzi
witam ja przygotowuje lowisko necac prz 6-7 dni, moja zaneta to przewaznie gotowany groch oraz kukurydza z puszki.

necac taka zaneta eliminuje drobnice, czy necac jak w wyzej wymieniony sposob ale konopiami drobnica sie do nich nie zleci??? jak dzieje sie to w przypadku zanet sypkich?

pozdrawiam
u?ytkownik57785


Zawsze do każdej zanęty spłynie drobnica, ale na takiej granulacji nie będzie żerować intensywnie, a jedynie "wydziubywać" drobinki. Konopiami zwabisz napewno płocie i leszcze. (2011/02/20 14:43)

GniewOceanu


Ja na lina robię po części własną recepturke ;)Tzn. kupuje gotową zanętę np.Dragona lin-karaś i ja dodaję w niedużej ilości do gotowanych ziemniaków plus kukurydza plus groch.Z ziemniakami trzeba uważać szczególnie jak jest ciepło bo w za dużej ilości w łowisku jeżeli ryba nie wyczyści potrafią skisnąć i zepsuć łowisko :( na haczyk nakładam zazwyczaj dużą rasówkę albo kawałek ziemniaka bądź groch uprzednio przygotowany własnoręcznie.Połamania (2011/02/20 17:00)

rolo81


kolego a zamiast kuku z puszki zanęć kuku łuskaną z parzoną (2011/02/20 20:08)

jasiek J


kiedys probowalem ja ugotowac, gotowalem ja na wolnym ogniu bardzo dlugo okolo 8-10 godzin
kukurydza po takim czasie pozostala twarda, fak ze popekala i przpominala troche popcorn.

nie wiem co zrobilem zle (2011/02/20 22:20)

matigol


a namoczyles ja wczesniej??? (2011/02/20 22:25)

jasiek J


tak zawsze mocze okolo 24 godzin (2011/02/21 07:28)