Zaloguj się do konta

Kukurydza konserwowa na włos

utworzono: 2013/01/30 22:07
kuba234p

da sie zalożyc kukurydze konserwową  ( z puszki) na włos??? [2013-01-30 22:07]

da sie zalożyc kukurydze konserwową  ( z puszki) na włos???

da , tylko nie da sie łowić :))))
[2013-01-30 22:14]

tstaros

Rozumiem, że koledze Piotrkowi chodzi o niechcian eprzyłowy w postaci np. leszczy lub karasi ;-) [2013-01-30 22:34]

Lujski

da sie da - z tych "sklepowych" wdlg mnie to jest najlepsza z lidla ...bo najtrwadsza ....

[2013-01-30 22:41]

da sie da - z tych "sklepowych" wdlg mnie to jest najlepsza z lidla ...bo najtrwadsza ....

masz prawo mieć inne zdanie moim zdanie to nieporozumienie ;)
[2013-01-30 22:48]

Rozumiem, że koledze Piotrkowi chodzi o niechcian eprzyłowy w postaci np. leszczy lub karasi ;-)

nie , chodziło mi o to że jeśli  użyje kukurydzy konserwowej to może mi ją w każdej chwili jakaś ryba zdjąć z włosa a na to niestety nie mogę sobie pozwolić ; )
[2013-01-30 22:50]

kuba234p

to jak w końcu?? da sie załozyc i da sie łowić na taką kukurydze? [2013-01-30 23:04]

Bernard51

Oczywiście że da sie założyć i łowić wystarczy na sztoping dać troche pianki aby lekko podniosło ją od dna i efekty nie sa najgorsze,3-5 szt przeważnie daję aby drobnica nie skusiła sie za bardzo, oczywiscie łowisko trzeba tą kuku zanęcić
[2013-01-31 05:07]

Osobiście nie zakładam kukurydzy z puszki bo jest dość miękka ale czasami zdarza się założyć taką w słoiczkach co w wędkarskim sprzedają różne smaki ale najlepsza jest przygotowana przez siebie i odpowiednio dopalona.  [2013-01-31 07:43]

Lujski

ja akurat nastawiam sie na liny, leszcze ...- dlatego zakladam dosc małe haczyki, na wlos 2 ziarnka kukurydzy - robie zestaw samozacinajacy z niewielkim ciezarkiem 30g - i tak łowie ..- jak zobacze ze wedka drga to znaczy ze juz cos na haku wisi :)
[2013-01-31 10:48]

Osobiście nie zakładam kukurydzy z puszki bo jest dość miękka ale czasami zdarza się założyć taką w słoiczkach co w wędkarskim sprzedają różne smaki ale najlepsza jest przygotowana przez siebie i odpowiednio dopalona. 

widzę kolego że mamy takie same zdanie na ten temat :), chyba wiem jakie kuku ze słoiczka masz na myśli  , również uważam że ta kukurydza się juz do tego nadaje ;)
[2013-01-31 11:13]

to jak w końcu?? da sie załozyc i da sie łowić na taką kukurydze?

widzisz Kuba zdania są podzielone :)  , musisz sam przetestować , nie wiem na jaką kukurydzę konserwową  łowią koledzy  ale ja jeszcze się nie spotkałem z taką żeby się nadawała , nawet w ubiegłym sezonie widziałem starszego gościa który nas podpatrywał w łowieniu karpi ,tylko że  zakładał kuku z puszki na włos , mimo tego że jego zasiadki były krótkie i do tego ściągał często zestawy to widzałem kilkukrotnie że na włosie brakowało ziarnek ;) , włos jak pewnie wiesz jest często z plecionki która łatwo przecina miękki miąższ kuku z puszki , może kolegom się sprawdza w połowie jak tu jeden z kolegów napisał linów czy leszczy ale   ja bym na pewno na karpia nie zaryzykował  żeby tak łowić bo tak jak napisałem wyżej widziałem już nie raz jak to działa ;)
[2013-01-31 11:50]

elo36

Raczej niee z puszki :) Spada i za miękka jest :) Lepiej kupić twardszą lub samemu zrobić  :) Wtedy jest okej  [2013-01-31 12:17]

25 maja 2018 roku wchodzi w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z 27 kwietnia 2016 roku tzw. RODO. Nowe prawo nakłada na nas obowiązek uzyskania Twojej zgody na przetwarzanie przez nas danych osobowych w plikach cookies

Oświadczam, iż zapoznałem sie z Polityką prywatności i zgadzam się na zapisywanie i przechowywanie w mojej przeglądarce internetowej tzw. plików cookies oraz na przetwarzanie zaszyfrowanych w nich danych osobowych pozostawianych w czasie korzystania z innych stron internetowych, serwisów oraz parametrów zapisywanych w plikach cookies w celach marketingowych, w tym na profilowanie i w celach analitycznych przez wedkuje.pl, oraz ZAUFANYCH PARTNERÓW.

Administratorzy danych / Podmioty którym powierzenie przetwarzania powierzono

Hoblo Sp z o.o.,Warszawa 02-761, ul. Cypryjska 2G

Cele przetwarzania danych

1.marketing, w tym profilowanie i cele analityczne
2.świadczenie usług drogą elektroniczną
3.dopasowanie treści stron internetowych do preferencji i zainteresowań
4.wykrywanie botów i nadużyć w usługach
5.pomiary statystyczne i udoskonalenie usług (cele analityczne)

Podstawy prawne przetwarzania danych

1.marketing, w tym profilowanie oraz cele analityczne – zgoda
2.świadczenie usług drogą elektroniczną - niezbędność danych do świadczenia usługi
3.pozostałe cele - uzasadniony interes administratora danych

Odbiorcy danych

Podmioty przetwarzające dane na zlecenie administratora danych, w tym podmioty ZAUFANI PARTNERZY, agencje marketingowe oraz podmioty uprawnione do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa.

Prawa osoby, której dane dotyczą

Prawo żądania sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania danych; prawo wycofania zgody na przetwarzanie danych osobowych. Inne prawa osoby, której dane dotyczą.

Informacje dodatkowe

Więcej o zasadach przetwarzania danych w „Polityce prywatności”

Ustawienia