Kukurydza i pinka do zanęty Dragon Magnum o aromac

/ 7 odpowiedzi
Cześć. Otóż mam zanętę DRAGON MAGNUM STANDARD 1kg o aromacie czekolady i orzechów. I chciałbym dodać do niej kukurydze z puszki i jeszcze pinke, ale nie wiem czy dodać tą pinkę. Później założyłbym na haczyk pinke i ziarko kukurydzy. Nastawiam się głównie na łowieniu karpi na łowisku. Proszę o odpowiedzi...
Z góry dziękuję!
Bernard51


Możesz dolożyć i kuku i pinkę jak chcesz lowic na pinke to maly haczyk 10-14 grunt (2012/07/27 06:45)

norbikorona


A zamiast pinki czerwone robaki do zanęty? Sprawdza się to, czy nie bardzo? (2012/08/01 22:09)

bednar14


A zamiast pinki czerwone robaki do zanęty? Sprawdza się to, czy nie bardzo?



A co chcesz łowić?? (2012/08/01 22:51)

bronek3021


Jak ryba nie bierze to możecie robić cuda a to nic nie da. (2012/08/01 23:01)

norbikorona


Generalnie na łowisku Szałe (p. Kaliszem) to same Leszczyki, trochę płotek. Choć jest ponoć każda ryba :) Jak to ogólnie wygląda z 'dokładaniem' czerwonych robaków do zanęty? Na co najlepiej, i co wtedy na haczyk? (2012/08/01 23:09)

bednar14


Generalnie na łowisku Szałe (p. Kaliszem) to same Leszczyki, trochę płotek. Choć jest ponoć każda ryba :) Jak to ogólnie wygląda z 'dokładaniem' czerwonych robaków do zanęty? Na co najlepiej, i co wtedy na haczyk?


Prz łowieniu linów,leszzy lub karasi często do zanęty daje się pocięte czerwone robaki. Przy łowieniu linów sam tak robiłem i efekty kiedyś były ale do mieszanki na leszcza tego nie daje bo lepsze efekty mam na zwykłe białe robaczki. (2012/08/02 10:41)

u?ytkownik75617


Jak ryba nie bierze to możecie robić cuda a to nic nie da.



Piątka :) jak żeruje to będzie brać a jak słabo będzie żerować to zanęta minimalnie pobudza ryby (2012/08/02 11:23)


Sklep wedkuje.pl

Carp Spirit Magnum XLR