Ku lepszemu!!!

/ 29 odpowiedzi
chudy028


Proponuję, by zorganizować robocze spotkanie aktywnych społecznie wędkarzy z grupą wędkujących posłów na Sejm RP lub wybranym reprezentantem (-ami) właściwej komisji sejmowej. Jednakże bez udziału "kluczowych" działaczy wysokich szczebli PZW, bo ich dotychczasowe kontakty z publiczna władzą do niczego konkretnego nie doprowadziły. Można jedynie doprosić niezależnych dziennikarzy, by temat nagłośnić - parlamentarzyści to lubią, a i dla sprawy byłoby pozyteczne. (2009/05/29 19:24)

użytkownik15969


Nie sądzę aby takie spotkanie cos dało ,bo wedkujących posłów jest chyba niewielu a reprezentanci cię oleją bo są niekumaci.Nie mają pojęcia o powadze sytuacji.Wolą obiecywać gruszki na wiezbie ale bardziej rozległym grupom społecznym.Bardziej by pomogło nagłosnienie sprawy w mediach bo takie akcje zawsze przynoszą skutek, a po nagłosnieniu mozna ustalić jakies spotkanie i będzie ono bardziej "szanowane" przez posłów. (2009/05/29 20:31)

mydi


mysle o jakims zarybianiu z glowa muwie o okregu poznanskim ale mysle ze tak jest gdzie indziej chodzi oto ze zarybia sie praktycznie te same wody a o drobniejszych wodach sie zapomina chociarzsa to zbiorniki w granicach miasta gdzie wedkuje duzo ludzi mogacych dojechac autobusem Druga sprawa to zwiekrzenie lidzby straznikuw albo liczby kontroli ale nie tych samych jez. o tej samej godzinie (2009/06/01 20:02)

użytkownik3378


ku lepszemu może pójdzie jak zrównają zarobki w unii europejskiej.zarobisz godnie na miejscu to nie będziesz jechał na tułaczkę do roboty. policja i inne służby niech w końcu zaczną chronić obywatela, a nie na niego polować.świadomości w narodzie potrzeba,bo zakazy i mandaty niczego nie zmienią.wszystko co nielegalne,opłaca się dopóki jest koniunktura na proceder. 50 lat komuny odcisnęło piętno na moralności wielu jednostek nieodwracalne. (2009/06/01 23:43)