Który okręg PZW wybrać-Sieradz,Łódź,Piotrków?

/ 4 odpowiedzi
Witam. Ponieważ jestem nowy, chciałbym się od was dowiedzieć który okręg wybrać(mam zamiar zdać na kartę wędkarską zaraz po nowym roku). Chciałbym głównie łowić na Zalewie Sulejowskim i zb. Patyki. Mam do wyboru okręg Sieradz i Łódź lub Piotrków(mieszkam w Pabianicach więc na początku roku będę miał mały problem z dojazdem w celu wyrobienia karty). Proszę was o dobrą radę. Pozdrawiam.
Sniper64


Cześć;
Wybierz ten który ci najbardziej odpowiada i gdzie najczęściej będziesz łowił..a zdać na kartę możesz w każdym kole obojętnie w jakim okręgu! Karta Wędkarska jest ważna na cały kraj!Tylko opłaty członkowskie wnosisz w wybranym kole danego okręgu!Pozdrawiam (2013/11/15 19:56)

patryk782


Chodziło mi bardziej o to czy wykupując składki np. na okręg łódzki, będę mógł wędkować na Patykach i Zalewie Sulejowskim? Czy to zależy od porozumień podpisanych na 2014? Jak było w tym roku?

 

(2013/11/16 13:25)

lynx


Radziłbym obserwowac temat bo obiło mi sie o uszy, o rejonizacji i możliwości łowienia w innych okregach. Zaznaczam, ze to moze byc plotka albo pobożne życzenie wedkarzy. (2013/11/16 16:31)

piotrgrambor


Kolego idzie zima , więc teraz tak za bardzo nie powędkujesz. Poczekaj na nowy rok najlepiej tak do końca stycznia i zobaczysz jakie będą porozumienia. Pod koniec stycznia , czy na początku lutego powinno być już wszystko jasne. (2013/11/25 21:50)