Które wędzisko wybrać? Wasze rady.

/ 5 odpowiedzi
Witam zastanawiam sie nad kupnem wedziska karpiowego oraz kolowrotka no i niestety znalazlem dwie fajne wedki jednak nie moge sie zdecydowac ktora wybrac czy Jaxon harmony carp 3.30 a moze jaxon cantara carp 3.30 jesli chodzi o kolowrotek to york wolny bieg tontor 4004 mam nadzieje ze pomożecie mi wybrac albo polecicie mi cos innego
baribal


wędki są bardzo podobne więc wybierz tą która Tobie bardziej odpowiada, jeśli chodzi o kołowrotek tu bym trochę doinwestował.  (2011/07/02 13:35)

olszes351


A jaki bys mi polecił kłowrotek (2011/07/02 13:48)

baribal


Ja używam kongera medalist team carp 750 i jaxsona amado AM 400, z czego ten pierwszy sprawuje się dużo lepiej, dobre są  kołowrotki firmy spro i okuma (2011/07/02 14:10)

Hubson8


Witam.Oby dwie wędki są specyficznie do siebie podobne. Wybrał bym ten pierwszy Jaxon harmony carp 3.30 bo moj kolega miał takiego i sie z niego cieszył ;).Pozdrawiam. (2011/07/02 14:50)

u?ytkownik84118


Witam zastanawiam sie nad kupnem wedziska karpiowego oraz kolowrotka no i niestety znalazlem dwie fajne wedki jednak nie moge sie zdecydowac ktora wybrac czy Jaxon harmony carp 3.30 a moze jaxon cantara carp 3.30 jesli chodzi o kolowrotek to york wolny bieg tontor 4004 mam nadzieje ze pomożecie mi wybrac albo polecicie mi cos innego  . Wybrałbym kij z serii "Harmony "( czasem z wędek Jaxony zostaje tylko harmonijka tak jak w przypadku teleskopowej karpiówki Saturn - która mi  złamała się przy drugim użyciu ) Cantara - ma łączoną rękojeść - pół na pół korka i mikrogumy . Harmony  ma tę zaletę że gryf jest w całości wykonany z gumy pianowej ( pianki Eva ) czy bądź co bądź trwalszy.
(2011/07/02 15:56)