Zaloguj się do konta

Które koło wybrać w Krakowie ?

utworzono: 2013/11/15 14:06
tanatoss669

Witam zastanawiam się gdzie się zapisać od następnego sezonu. Jak na razie jestem zrzeszony w PZW Krosno ale przeprowadziłem się do Krakowa i tak się zastanawiam że może by było warto tu się zapisać. Mój okręg ma w swoim rewirze rzekę San co dla mnie jako muszkarza jest idealnym rozwiązaniem ale tu tez chce łapac ryby tym bardziej że San oddalił się ode mnie o 130 km  i nie wiem co robić a może zapisać się do PZW Nowy Sącz wtedy miał bym Dunajec który który jest bliżej od Krakowa i  tez jest bardzo atrakcyjną rzeką. Najlepiej by było opłacić składki w tych 2 okręgach ale nie wiem czy będę miał na tyle kasy.   Doradźcie co robić, może znacie jakieś koło z Krakowa które zrzesza muszkarzy bo nie chce mi się gadać o spławikach i zanętach. Wiem, że w Dobczycach jest takie koło ale to też jest juz kawałek od Krakowa. Pozdrawiam [2013-11-15 14:06]

haja

Zadzwoń sobie kolego do sklepu wędkarskiego Głowatka

Starowiślna 40, 31-052 Kraków
12 421 62 71

Porozmawiaj z właścicielem. Looknij też tutaj:

http://hucho-hucho.org/

Skoro zajmujesz się wędkarstwem muchowym to najlepsze miejsce dla Ciebie w Krakowie

[2013-11-15 18:08]

tanatoss669

Dzięki wiem gdzie to jest bo kupuję tam materiały do kręcenia. Fajny sklep i ogólnie.  [2013-11-16 12:45]