Co to za kulki proteinowe-producent?

/ 5 odpowiedzi
Witam,
na wstępie przyznam, że zdaję sobie sprawę z tego, że moje pytanie jest dość naiwne ale nauczyłem się, że zawsze warto spróbować, więc do rzeczy. Sprawa wygląda tak: dostałem kiedyś nad wodą garść kulek, które jak się potem okazało robią niezła robotę. Niestety ów jegomość który podarował mi te kulki nie chciał zdradzić jakiejś są firmy, wiem tylko że nie są produkcji własnej. Kulki prezentują się tak jak na zdjęciu, mają słaby zapach ciężki do określenia coś w stylu chili lub czosnku, w środku dość obfite w różne ziarna.
Może ktoś po tych znikomych informacjach podejrzewa jakie mogą to być kulki? 

Podgląd zdjęć na forum dostępny jest tylko dla zalogowanych użytkowników.

Haryyy5

Chyba nie do ustalenia na 100%. Może to być anaconda crunch, ale zapach który opisałeś nie pasuje bo czosnkowe są białe. z wyglądu pasowałaby kukurydza, ananas, banan :

http://crazycarp.pl/kulki-zanetowe/4089-anaconda-crunch-mais-16mm-1kg.html (2017/04/14 13:07)

micka7

Zapach ciężko jest mi określić bo po czasie jest naprawdę słaby, ale dziękuję bardzo za odpowiedź. (2017/04/15 14:55)

LowcyKarpi

Zbyt dużo czasu upłyneło i dlatego nie jesteś juzw stanie rozpoznać zapachu, natomiast tak na przyszłość doradzę, że jeżeli będziesz poszukiwał dobrych kulek proteinowych to możemy pomóc i doradzić pod tym względem :) (2017/11/30 14:13)

tdyszyt

w takin razie ja pociagne temat jakie kulki kupowac zeby nie rzucac do wody \"niczego\". W tym roku lowilem na tandem baits dobry wybor? mi sie wydawaly troche twarde ale sam nie wiem raczkuje w tym temacie (2017/11/30 18:12)

Wedkuje.pl poleca

Aplikacja