Zaloguj się do konta

Kto zna te jednostki - Nautic i Arkun?

utworzono: 2011/05/07 19:54
ppawi78

Witam serdecznie

Czy ktoś z was pływał może na wypatrzonych przeze mnie ostatnio jednostkach ( we Władysławowie)  o nazwach NAUTIC i ARKUN. Jakoś na naszym forum nic na ich temat nie widziałem wcześniej a i w porcie wypatrzyłem dopiero podczas ostatniego długiego weekendu. Jeżeli ktoś miał z nimi do czynienia niech podzieli się informacjami.

pozdrawiam

[2011-05-07 19:54]

baloonstyle

NAUTIC to jednostka pana Olka który wcześniej pływał na Admirale. Nie próbowałem ale moi znajomy już tam kilka razy byli i zawsze nałapali. Jeżeli chodzi o socjal i kulturę załogi to ekstraklasa, podobnie jeżeli chodzi o szukanie rybki :))
[2011-05-09 08:18]

ppawi78

o Nautic-u czytałem coś na spławiku, ale Arkun jest większą zagadką

wygląda fajnie, ale czy tylko wygląda

[2011-05-09 15:13]

dragolinmarco

o Nautic-u czytałem coś na spławiku, ale Arkun jest większą zagadką

wygląda fajnie, ale czy tylko wygląda

na ARKUN-ie byłem 3 razy i musze wam powiedzieć szczeże że na żadnym innym kutrze nie było tak fajnie atmoswera zaje....a szyper ryby znajdzie wszedzie inne jachty spływały bo ryb nie mieli a on zawsze znajdzie i to piękne okazy umie swietnie postawić łudz żeby się zestawy nie plątały miejsca dużo jacht szybki naprawde polecam może troszke droższy lecz napewno wychodzi to na plus
w tym roku też tam będe kilka razy
pozdrawiam

[2011-05-09 15:30]

ppawi78

jeszcze kilka takich wpisów i to sprawdzę [2011-05-09 19:27]

baloonstyle

Ja bym od razu sprawdzał :)) teraz jest taki okres ze trzeba być oferma żeby rybki nie znaleźć więc jest bardzo małe prawdopodobieństwo że będzie źle :))
[2011-05-10 08:04]