Zaloguj się do konta

Kto wydał kasę na płyty DVD wedkuj.pl ?

utworzono: 2013/10/22 12:49
marcin36501

[2013-10-22 12:49]

marcin36501

chcialem napisac BADZIEWIE [2013-10-22 12:56]

Artur z Ketrzyna

Ja nie zamawiałem tych wydań. Mam sporo WMH, i powiem że z chęcią bym je zahandlował. A płytki, mimo ze troszkę reklamują sprzęt. To objaśniają jak na niego łowić i gdzie. Nawet kilka fajnych trików pokazali...
[2013-10-22 15:25]

RuchPalikota2

bez sera co nie? [2013-10-22 19:59]

Daishi

Witam! Kolego a ile masz tych płytek z serii "WMH",w jakim są stanie i za ile byś je odsprzedał??
[2013-10-22 22:28]

marcin36501

mam"WEDKUJ przynety i patety " 20tomow gazety i plyty DVD  
[2013-10-23 09:22]

marcin36501

BADZIEWIE  [2013-10-23 09:24]

irek23

Na szczęście mam juz za sobą ten etap, w którym co miesiąc musiała być gazetka z filmem. Co do tej nowej kolekcji wedkuje.pl to osobiście nie kupiłem. Oglądałem u kumpla fragmenty i moje wnioski są takie że podobnie jak seria wmh itp. Prezentuje wędkarzowi to co chciałby usłyszeć.  

Początkowe odcinki z wędką nad wodę to fajny materiał edukacyjny.

http://www.tv-trwam.pl/index.php?section=zwnw

Następnie dla tyczkarzy fajna seria GorekTV

https://www.youtube.com/user/GorekTV/videos

Wędkarstwo Lucio, to coś dla wędkarzy „niedzielnych”. Chłopaki nie udają na siłę zawodowców ;-)

http://wedkarstwo.lucio.pl/

[2013-10-23 11:45]

JKarp

" Wędkarstwo Lucio,"Za to nie udają luzaków bez żadnego pojęcia ;-)
JK [2013-10-23 12:09]

Od tego jest you tube (tam jest wszystko a nawet więcej) a jak ktoś chcę płacić za oglądanie to szczerze współczuje.
[2013-10-23 12:43]

JKarp

Zgadzam się z Twoją opinią. Ja cały czas mam dylemat natury informatycznej - skąd większość młodych adeptów wędkarstwa wiedziałaby co z czym i jak gdyby nie forum?Ja dziesiąt lat temu ( jak i wielu wędkarzy ) nie miałem możliwości zapytać na forum, obejrzeć filmów a mimo to jakoś temat wedkowania dało się poznać od podszewki.
JK [2013-10-23 12:52]

Ja kupiłem 2 płyty karp i amur tołpyga, pierwsza spoko (ciekawe zdjęcia, przydatne informacje lecz tylko dla początkującego, karpiarz raczej nie dowie się nic nowego)  druga płyta tragedia :).
[2013-10-23 13:04]

rad13

co do filmów wmh mam ich sporo nazbierała się już ładna kolekcja jednak większości nawet nie widziały odtwarzacza kupuje je z tego powodu żeby tyko mieć coś nowego do poczytania  ww,wś, wmh co do płyt wędkuje nie przypadły mi do gustu wole obejrzeć górek tv czy stare odcinki z wędką nad wodę lub filmy Łukasza z powodu panującej tam atmosfery.
[2013-10-23 13:38]

Wedkuje troche strata pieniazków to fakt bo gazeta jeszcze jest ok za to film pokazujacy jak lowic na ANGIELSKICH wodach to chyba troche przesada. U nich ryb masa. Co do WMH tez to jest biznes i prawda jest taka ze malo jest tam konkretnych informacji i tak naprawde niekoniecznie godzine filmu nagrywali pare godzin a raczej kilka lub kilkanascie dni. Bo nie wieze w to ze jadac na jezioro mozna wciagu kilku godzin polowic po 20 sandaczy itp a taki filmik tez maja. Dla mnie naj z WMH to sposob na bolenia reszte traktuje z ogromnym dystansem.
[2013-10-23 16:36]

Zgadzam się z Twoją opinią. Ja cały czas mam dylemat natury informatycznej - skąd większość młodych adeptów wędkarstwa wiedziałaby co z czym i jak gdyby nie forum?Ja dziesiąt lat temu ( jak i wielu wędkarzy ) nie miałem możliwości zapytać na forum, obejrzeć filmów a mimo to jakoś temat wedkowania dało się poznać od podszewki.
JK





Nic nie pobije doswiadczen wynikajacych z pobytu nad woda. I zaloze sie ze z takiego forum za duzo sie nie wyciagnie a nie raz mozna jeszcze zostac wprowadzonym w blad.
[2013-10-23 16:38]

JKarp

" Nic nie pobije doswiadczen wynikajacych z pobytu nad woda. I zaloze sie ze z takiego forum za duzo sie nie wyciagnie a nie raz mozna jeszcze zostac wprowadzonym w blad."
Tylko tego faktu nie chce zrozumieć wielu adeptów wędkowania. Szukają informacji z książek, gazet ( i to jest akurat dobre ) ale też z filmów, na których w ciągu godziny łowi się 10 potężnych karpi lub kilka sandaczy i szczupaków. A potem z wypiekami na policzkach szukają po necie cudownych kulek, ripperów, woblerów lub wirówek nie zdając sobie sprawy, że nakręcenie materiału i brań to kwestia czasu spędzonego nad wodą. Owszem - przynęty też ważna rzecz ale co po super woblerze skoro wędkarz fizycznie w wodzie trzymał go w ciągu całego sezonu 5 godzin a powinien minimum 250 godzin?JK



[2013-10-23 17:19]

Zgadzam się z Twoją opinią. Ja cały czas mam dylemat natury informatycznej - skąd większość młodych adeptów wędkarstwa wiedziałaby co z czym i jak gdyby nie forum?Ja dziesiąt lat temu ( jak i wielu wędkarzy ) nie miałem możliwości zapytać na forum, obejrzeć filmów a mimo to jakoś temat wedkowania dało się poznać od podszewki.
JK





Nic nie pobije doswiadczen wynikajacych z pobytu nad woda. I zaloze sie ze z takiego forum za duzo sie nie wyciagnie a nie raz mozna jeszcze zostac wprowadzonym w blad.

Oczywiście kolego masz zupełną rację praktyka nad wodą czyni cuda ale chyba musisz przyznać, że dobrze zinterpretowana teoria w połączeniu z praktyką to jeszcze lepsza broń? I nie zgodzę się z Tobą, na tym forum jest wielu bardzo dobrych wędkarzy wręcz hunter-ów którzy dają bardzo cenne rady, wystarczy mieć głowę na karku i czytać troszkę między wierszami i można wyciągnąć z tego bardzo ciekawe wnioski przydatne nad wodą.
[2013-10-23 18:45]

Zgadzam się z Twoją opinią. Ja cały czas mam dylemat natury informatycznej - skąd większość młodych adeptów wędkarstwa wiedziałaby co z czym i jak gdyby nie forum?Ja dziesiąt lat temu ( jak i wielu wędkarzy ) nie miałem możliwości zapytać na forum, obejrzeć filmów a mimo to jakoś temat wedkowania dało się poznać od podszewki.
JK

Janusz - pewnie jak i ja uczyłeś się sztuki wędkowania w dobie bez internetowej , jak i bez teraźniejszych wypocin telewizyjnych - istniał wtedy chyba jedynie miesięcznik -> Wiadomości Wędkarskie / raczkował i był to jedynie przedruk z niemieckich gazet / i to czego się nauczyłeś wynikło jedynie z pobrania doświadczeń / od starszych - dziadka , Ojca , bądź starszych wędkarzy / - później jedynie ewentualnie dyskonaliłeś metodą prób i błędów swoje umiejętności - i nie wiem / nie miałem przyjemności kontaktu wędkarskiego / tym sposobem coś tam osiągnąłeś ?
- ja przynajmniej tak się nauczyłem / jak mi się wydaję / wędkowania - Teraz stało się to żałosne - > oczekiwać najprostrzych odpowiedzi na idiotycznie zadane multikrotnie to samo pytanie forumowe ??? - jaka jest nadzieja , że z drugiej strony na nie nie odpowiada jakiś dewiant , ciota , czy zwykły złośliwiec mający na celu nie pomóc , lecz jedynie zaszkodzić ? - Te Podpowiedzi i Debaty moim zdaniem należy traktować całkowicie z przymróżeniem oka , lub je po prostu olać ! drodzy pytający adepci...


[2013-10-23 19:17]

tomasz26552

Ja kupiłem 2 płyty karp i amur tołpyga, pierwsza spoko (ciekawe zdjęcia, przydatne informacje lecz tylko dla początkującego, karpiarz raczej nie dowie się nic nowego)  druga płyta tragedia :).



Dokładnie
[2013-10-23 20:16]

JKarp

Miałem zamiar kupić te o których mówicie ale pomyślałem, że piwo na zasiadce lepiej mi się przyda niż film w domu ;-)JK [2013-10-23 21:30]

Miałem zamiar kupić te o których mówicie ale pomyślałem, że piwo na zasiadce lepiej mi się przyda niż film w domu ;-)JK

To nie masz za bardzo czego żałować, mimo że  zdjęcia w filmie o karpiu były fajne nie ma co :)
[2013-10-23 21:54]

JKarp

Piotrek praktycznie wszystko jest na YT ;-)JK [2013-10-23 22:02]

Piotrek praktycznie wszystko jest na YT ;-)JK

no to tym bardziej :)

[2013-10-23 22:10]

ayem

Powiem szczerze , że lubię oglądać filmy wędkarskie ale z naszych polskich łowisk , jakoś zagraniczne wędkowanie mnie nie wciąga .
[2013-10-23 23:09]