Kto szuka ten znajdzie - spinning Arctica (Ryobi)

/ 7 odpowiedzi / 2 zdjęć
Kto jest w fazie poszukiwania udanego kijaszka spinningowego w cenie 230 - 250 zł może zainteresować się serią Arctica zrobionym przez RYOBI (ta sama firma Ryobi od kołowrotków). Wstępne informacje można pozyskać z naszych artykułów, m.in. autorstwa Rafała Reitera: "Lekki króciak nie tylko do opadu" http://www.firmadragon.pl/czytelnia/testerzy-relacjonuj/3031-lekki-krociak-nie-tylko-do-opadu
oraz
"Spinningowe zaskoczenie" http://www.firmadragon.pl/czytelnia/testerzy-relacjonuj/3108-spinningowe-zaskoczenie

Spinning dostępny pod kołowrotek z nieruchomą i ruchomą szpulą, c.w. 8-17 g i 12-30 g, w dwóch długościach.

Podgląd zdjęć na forum dostępny jest tylko dla zalogowanych użytkowników.

w-ptak


Karp złowiony przez Rafała z użyciem spinningu Arctica c.w. 8-17 g. Fot. Rafał Reiter (2018/10/11 09:09)

Podgląd zdjęć na forum dostępny jest tylko dla zalogowanych użytkowników.

Sith


Pewnie myślał, że to krótka rosówka :))

Wędziska bardzo ciekawe, dgyby nie to że mam wędziska o zbliżonych parametrach, skusiłbym się. Jeśli jakością dorównują kołowrotkom, to mgą być hitem. (2018/10/11 09:14)

w-ptak


@Sith, nie chcę nadużywać twojej uprzejmości :) - mam to wędzisko pod ręką, mogę ci wypożyczyć na 2 tygodnie. Żaden kłopot. Ja przez ten czas będę zajęty, więc nie sięgnę po Arcticę. Pozdrawiam :) (2018/10/11 10:01)

Sith


"Utopiłem" się w castingu po same uszy i nie używam wędzisk spinningowych. Co innego moja Partnerka, zupełnie Ją nie interesuje casting, ale ostatnio kupiłem przecież dla niej Nano Core i jak na razie jest nim tak zafascynowana, że nic innego Ją nie interesuje ;))
Dzięki za propozycję, ale na razie nie skorzystam :)) (2018/10/11 11:08)

luxxxis




Wędziska bardzo ciekawe, dgyby nie to że mam wędziska o zbliżonych parametrach, skusiłbym się. Jeśli jakością dorównują kołowrotkom, to mgą być hitem.

Zaręczam ci że tak jest,jak Ryobi już coś zrobi to robi i robi...Taka rymowaneczka mi wyszła.Mam dwa patyki od R. -Arcticę i Zaubera,ładne,wdzięczne,podejrzanie tanie,poniżej arctica i wiślany glut. (2018/10/13 16:04)

Podgląd zdjęć na forum dostępny jest tylko dla zalogowanych użytkowników.

erykom


Jak myślicie ten12-30 g byłby dobry pod sandacze? (2018/10/13 16:43)

luxxxis


Jak myślicie tenÂ12-30 g byłby dobry pod sandacze?
Only zedzik...
(2018/10/13 17:55)