Kto ma prawo zabierać punkty na forum?

/ 13 odpowiedzi
Kto ma prawo zabierać punkty?
szimejks

nie bardzo opisowo przedstawiłeś temat Kolego jurek096, ale spróbuję w tym kierunku. Jeśli nagle ubywają Ci punkty, może być to spowodowane `zabieraniem` ich przez innych użytkowników. Jak to możlilwe? - poprzez dawanie słabych not za Twoje artykuły... powiedzmy, że na pięć osób dostałeś same piątki, szósta osoba dała Ci jedynkę i średnia ogólna ocena Twojego artykułu spadła, w związku z czym punkty, które dostałeś wcześniej poleciały. Jeżeli ( w czyimś mniemaniu ) zalazłeś mu za skórę, lub napisałeś coś co się komuś nie spodobało, mógł ów ktoś zajrzeć na Twojego bloga i pojechać Ci po punktach...to jedyna rzecz, która przychodzi mi do głowy, natomiast wiem że były takie przypadki, że jeden z użytkowników latał po blogach i ciskał jedynki niczym Zeus pioruny. Pozdro dla kumatych. (2009/04/22 15:50)

jurek096

dziękuję uprzejmie,teraz już wiem czyja to robota. Kiedyś jeszcze go dopadnę (2009/04/22 16:52)

rysiek38

mnie tak kiedys ktos skutecznie zrzucil prawie 200 w godzinke ale go namierzylem bo znalazlem na to sposob ale dziala zwlaszcza noca - pozdro dla kumatych :-))) (2009/04/22 18:26)

margor1976

do Ryśka : możesz zdradzić mi tę metodę, bo mnie też tak gnębią, jak nie na forum to na priv (2009/04/22 21:22)

u?ytkownik5460

a mnie to wali ... a swoją drogą to redakcja powinna taki sposób zmniejszania pkt zlikwidować. moim zdaniem jeżeli nawet ktoś daje 1 to, to też powinien być krok do przodu, tyle że wolniejszy a jego brak to fakt zerowy. więc wyeliminowalibyśmy tego typu sytuacje. ktoś kto niema ochoty mnie czytac , czy polecac tego nie zrobi i tyle , a jeżeli ma na tyle odwagi to skrobnie w komentach i wtedy może oczekiwać riposty . lecz nie będzie już niewidoczny.... (2009/04/22 22:24)

u?ytkownik8975

Miałem przypadek że sam sobie nie umyślnie cyknołem 5 . Przy kolejnym logowaniu miałem 10 mniej .dostałem nauczkę i teraz bardzo uważam. Było to zaraz po zalogowaniu się na portalu.
Pozdro (2009/04/22 22:54)

u?ytkownik4668

Masz rację kolego Dyrekto. Mnie to tez latawiec. Sa ludzie i ludziska. (2009/04/22 23:08)

jurek096

Jeżeli coś do mnie czujesz kolego który zabierasz mi punkty, to napisz do mnie to pogadamy, a nie rób się tym co koń pod brzuchem nosi (2009/04/23 10:30)

u?ytkownik5105

---ja tęż widzę że nieraz ubywa u mnie punktów ,sądziłem że to redakcja, ale mnie to nie rusza ,jeżeli robi to ktoś inny, to niech się naje tym --- (2009/04/23 11:52)

jurek

Oczywiście macie rację z tymi punktami , są złośliwcy --- którzy sami nic nie wnoszą do Portalu-------- natomiast jak ktoś im się nie podoba ...........to wchodzą na jego stronę i we wszystkich wpisach..........stawiają jedynki............W MOIM PRZYPADKU -------------- TO WIEM DOKŁADNIE KTO TO ROBI , I NIE TYLKO MNIE ..........ALE WSZYSTKIM SPOŁECZNYM STRAŻNIKOM!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!.............ale ja to mam gdzieś , nie po to ujawniam kłusownictwo , żeby zdobywać jakieś punkciki?...........................................społecznik Jurek.........pozdrawiam kumatych. (2009/04/23 14:01)

koko1802

Drodzy koledz punkty punktami ,ja myślę trochę inaczej, nieliczę punktów tylko liczę na to że pisząc wiele artykółów nawzajem doznamy wielu nowych doświadczeń w wędkowaniu, ponieważ technika i wynalazczość idze do przodu, a my jesteśmy zawsze do tyłu.
Pozdrawiam (2009/04/23 16:05)

szimejks

dokładnie tak- nie rozchodzi się tu przecierz o punkty, tylko o wymianę doświadczeń, porady i dobrą zabawę..no chyba, że komuś zależy hehe na zniżce na kubek, czapkę albo koszulkę. Pozdro dla kumatych ;-) (2009/04/23 18:15)