Kto jest producentem tej przelotki ?

/ 6 odpowiedzi
Panie i panowie, mam chyba odrobinę banalne pytanie, ale nie daje mi spokoju z powodu znajomego, który twierdzi inaczej, a mianowicie.
Jaka firma jest producentem przelotki widocznej na zdjęciu ? Ja stawiam na shimano, ale chciałbym się upewnić. Może ktoś posiada
jakieś dokładniejsze informacje na ten temat ?

Podgląd zdjęć na forum dostępny jest tylko dla zalogowanych użytkowników.

Jakub Woś

Specjalistą w dziedzinie przelotek nie jestem ale wydaje mi si,e że to Sea Guide (2016/09/13 08:25)

SlawekNikt

A czy sea guide nie jest produktem shimano ? (2016/09/13 08:44)

aldente

od 1997 roku samodzielna, niezależnie działająca firma w Kaliforni. Shimano zbroi ich przelotkami blanki. Również konstruktorzy wędek używją ich przelotek. (2016/09/13 14:42)

SlawekNikt

Shimano zbroi ich przelotkami blanki. Również konstruktorzy wędek używją ich przelotek.
Dziękuję za odpowiedzi. Skoro nawet konstruktorzy używają tych komponentów to rozumiem, że są to produkty bardzo dobrej jakości.
  (2016/09/13 14:52)

MARCIN CK

Raczej dobrej jakości a nie bardzo dobrej. (2016/09/13 15:59)

Tomas81

Również konstruktorzy wędek używją ich przelotek.

Hmmm, bardzo odważne stwierdzenie. Ja będąc organoleptycznie ;-) w temacie blisko 4 lata nie widziałem wędziska typu hm uzbrojonego w te przelotki a była ich cała masa... Oczywiście pomijam swoje wyroby. Jak już mają być tanie to idzie się w kierunku Forecastów, Alpsów czy w UL'ach PacBay. (2016/09/13 23:43)