KSW 26

/ 9 odpowiedzi
<iframe width="560" height="315" src="//www.youtube.com/embed/o4lhaZNP57A" frameborder="0" allowfullscreen></iframe>  NASTULA vs PUDZIANOWSKI 

<iframe width="560" height="315" src="//www.youtube.com/embed/aovYo8JM2Ug" frameborder="0" allowfullscreen></iframe>KHALIDOV vs COOPER
WLAD666

<iframe width="560" height="315" src="//www.youtube.com/embed/o4lhaZNP57A" frameborder="0" allowfullscreen></iframe>NASTULA vs PUDZIANOWSKI (2014/12/07 21:42)

89krzysztof

Najpierw jakie szczupaki, sandacze, teraz walki. A kto chce obejrze, bez problemu znajdzie na yt. Ale jeli chcesz by pochwalony za to, e potrafisz szuka na youtube to ja Ciebie pochwalam :)
A jako taki fan KSW powiniene wiedzie, e to bya gala nr 29, nie 26. (2014/12/07 22:06)

WLAD666

Ty a kto Ci tu kae wchodzi i to oglda? Fakt jest wpisaem 6 zamiast 9 teraz zauwayem.A moe kto nie potrafi znale? Wrzuciem to do tematu sztuki walki, a nie miedzy ryby, a widze e s zakadane tematy -"Jak zrobi wdzonk na wita" to jak to si ma do forum wedkarskiego? A twoje pochway to mila lataj. (2014/12/07 22:30)

89krzysztof

zamiecanie forum - znasz takie pojcie. Jeli nie, to poszukaj na youtube odpowiedzi, bo ju wszyscy wiedz, e potrafisz korzysta z owego portalu :) (2014/12/08 07:12)

u?ytkownik146847

Ty a kto Ci tu kae wchodzi i to oglda? Fakt jest wpisaem 6 zamiast 9 teraz zauwayem.A moe kto nie potrafi znale? Wrzuciem to do tematu sztuki walki, a nie miedzy ryby, a widze e s zakadane tematy -"Jak zrobi wdzonk na wita" to jak to si ma do forum wedkarskiego? A twoje pochway to mila lataj.

zauwa , e temat wdzonek jest w dziale HYDEPARK a nie w blogach czy w sprzcie

(2014/12/08 08:16)

WLAD666

No to przecie ja to wrzuciem do HYDEPARKA - temat -- SPORTY WALKIi! A nie do sprztu czy ryb! To jakie zamiecanie forum jeeli jest taki temat od dawna zaoony???Jeeli kto rozpoczyna nowy  temat - "Wdzonek" bo szuka tu porady i nikt nic przeciwko niemu nie ma, to o co chodzi jeeli ja rozwijam stary dawno temu zaczty temat??!! No ludzie na si si prz...erdalacie!!! (2014/12/08 10:31)

zbynio 33

No to przecie ja to wrzuciem do HYDEPARKA - temat -- SPORTY WALKIi! A nie do sprztu czy ryb! To jakie zamiecanie forum jeeli jest taki temat od dawna zaoony???Jeeli kto rozpoczyna nowy  temat - "Wdzonek" bo szuka tu porady i nikt nic przeciwko niemu nie ma, to o co chodzi jeeli ja rozwijam stary dawno temu zaczty temat??!! No ludzie na si si prz...erdalacie!!!

Moe kto chce zosta moderatorem ;)))). To by dopiero byo :)). Jednemu podoba si crka, a drugiemu teciowa. Jeeli nie mam nic do dodania, albo temat mnie nie interesuje to go najzwyczajniej w wiecie nie czytam. Chyba, ze kto ma obsesje na jakim punkcie :)))). Dajcie panowie na luz i nie gadajcie sobie po zoci, bo to nic nie daje, a stawia was w niekorzystnym wietle :). (2014/12/08 10:48)