Zaloguj się do konta

KSW 14

utworzono: 2010/09/19 21:19
Przemas83

Gala w Łodzi już za nami , obyło się bez niespodzianek...
[2010-09-19 21:19]

przemo1980

Naprawdę sporo fajnych walk było,zwłaszcza te turniejowe. [2010-09-19 21:24]

Była jedna. Gdyby nie krwotok Salety to by się już chłopak ie podniósł.

[2010-09-19 23:11]

wasiel

wg mnie wczesniejsze walki były lepsze, tyko Błachowicz moim zdaniem sie dobrze pokazał:) Walka pudziana wygladała jakby była ustawiona ale to moze tylko moje zdanie... Ogolnie KSW to chłam nie to co UFC czy PRIDE:) [2010-09-20 07:47]

Gdyby Pudzianowi nie udało się przewrócić Butterbeana, moim zdaniem dostałby lanie od niego. Gdyby to była walka stricte bokserska, nie dałby mu rady w pojedynku na pięści. Poprostu podnieść własne 200 kilo, dodatkowo przywalone ponad setką kolejnych Pudziana, jest praktycznie wyczynem ponad siły. Zresztą póki Esch stał, dał mu próbkę swoich "młotów", co z resztą Pudzian odczuł. Tego co pokazał Najman, nie będę komentował bo mam zajady i śmiech sprawia mi ból w kącikach ust :) Nadaje się tylko na bramkę na wiejskiej dyskotece w remizie w Przydupowie Małym.  [2010-09-20 08:26]

piotrekelk

Pudzianowski zrobil to co mial zrobic czyli przewrocic i tluc go, udalo mu sie i zwyciezyl inaczej mial by raczej marne szanse.  Najman - szkoda slow:)
[2010-09-20 09:09]

przemo1980

Gdyby Pudzianowi nie udało się przewrócić Butterbeana, moim zdaniem dostałby lanie od niego. Gdyby to była walka stricte bokserska, nie dałby mu rady w pojedynku na pięści. Poprostu podnieść własne 200 kilo, dodatkowo przywalone ponad setką kolejnych Pudziana, jest praktycznie wyczynem ponad siły. Zresztą póki Esch stał, dał mu próbkę swoich "młotów", co z resztą Pudzian odczuł. Tego co pokazał Najman, nie będę komentował bo mam zajady i śmiech sprawia mi ból w kącikach ust :) Nadaje się tylko na bramkę na wiejskiej dyskotece w remizie w Przydupowie Małym. 


W końcu Butterbean był zawodowym bokserem i Pudzian wiedział że w stójce sobie nie powalczy,zrobił jak zrobił-było to pewnie zaplanowane i [2010-09-20 09:16]

przemo1980

Gdyby Pudzianowi nie udało się przewrócić Butterbeana, moim zdaniem dostałby lanie od niego. Gdyby to była walka stricte bokserska, nie dałby mu rady w pojedynku na pięści. Poprostu podnieść własne 200 kilo, dodatkowo przywalone ponad setką kolejnych Pudziana, jest praktycznie wyczynem ponad siły. Zresztą póki Esch stał, dał mu próbkę swoich "młotów", co z resztą Pudzian odczuł. Tego co pokazał Najman, nie będę komentował bo mam zajady i śmiech sprawia mi ból w kącikach ust :) Nadaje się tylko na bramkę na wiejskiej dyskotece w remizie w Przydupowie Małym. 


W końcu Butterbean był zawodowym bokserem i Pudzian wiedział że w stójce sobie nie powalczy,zrobił jak zrobił-było to pewnie zaplanowane i chwała mu za to.


[2010-09-20 09:18]

gg003

Niech dostanie porządnego zawodnika to czerwony balon  zapomni o karierce w  KSW.Widać było po ostatnich jego walkach ile  on jest wart.Zastanawia mnie  jeden fakt , dlaczego on walczy w butach, czyżby miał grzybicę?Ta walka   była jedną wielką ściemą, to tak wyglądało , jakby  morze wywaliło na brzeg wieloryba.Ale reszta walk była super, ten fin był niezły, zimny wyraz twarzy. [2010-09-20 10:10]

przemo1980

Niech dostanie porządnego zawodnika to czerwony balon  zapomni o karierce w  KSW.Widać było po ostatnich jego walkach ile  on jest wart.Zastanawia mnie  jeden fakt , dlaczego on walczy w butach, czyżby miał grzybicę?Ta walka   była jedną wielką ściemą, to tak wyglądało , jakby  morze wywaliło na brzeg wieloryba.Ale reszta walk była super, ten fin był niezły, zimny wyraz twarzy.


On, to znaczy kto? [2010-09-20 11:12]

On, to znaczy kto?


"Miszcz" Najman :)


[2010-09-20 11:47]

On, to znaczy kto?


"Miszcz" Najman :)





Czerwonym balonem nazwali Pudziana w USA :D


[2010-09-20 12:20]

Niech dostanie porządnego zawodnika to czerwony balon  zapomni o karierce w  KSW.Widać było po ostatnich jego walkach ile  on jest wart.Zastanawia mnie  jeden fakt , dlaczego on walczy w butach, czyżby miał grzybicę?Ta walka   była jedną wielką ściemą, to tak wyglądało , jakby  morze wywaliło na brzeg wieloryba.Ale reszta walk była super, ten fin był niezły, zimny wyraz twarzy.


Mi chodziło o czerwonego "on", w butach . 


[2010-09-20 12:24]

wasiel

według mnie pudzian i tak nie ma szans zrobic kariery w MMA, walczy ze słabeuszami, raz zawalczył z sylvia i sromotnie przegrał, a ten zawodnik i tak ma najlepsze czasy za soba a w UFC był dobry jak ta federacja dopiero miała swoje poczatki. Prawda jest taka ze z zawodnikiem ktory cos potrafi mariusz nie ma zadnych szans, za stary jest na nauczenie sie techniki i sprytu a do tego doswiadczenia nie zdazy złapac do konca swojej kariery w MMA. Musiałby trenowac sztuki walki na powaznie od dziecka... to ze kiedys trenował karate nic nie znaczy bo wcale nie widac tych umiejetnosci. Cały czas trzeba byc w sztukach walki. A co do najmana to musze przyznac ze nie lubie bardzo goscia tak samo salety ale zaskoczył mnie, ze czegos sie nauczył i uwazam ze zrobił wiekszy postep niż pudzian. Gdyby lekarze nie musieli opatrzec salety to mysle ze długo by saleta nie pociagnał. [2010-09-20 13:11]

piotrekelk

ehh...z jakiej paki Pudzianowski ma walczyc od razu z najlepszymi? czy to jest zawodowiec? najpierw niech nabierze doswiadczenia z "gorszymi" zawodnikami chociaz z tymi co walczyl wcale tacy slabi nie sa. podobnie Adamek robi, najpierw "slabsi" a pozniej najlepsi
[2010-09-20 14:14]

wasiel

uwazam, ze nie ma co porownywac Adamka z pudzianem, to całkiem inna liga. Skoro pudzian ma się za takiego dobrego to dlaczego nie miałby walczyc moze nie od razu z najlepszymi ale chociaz ze sredniakami bo z tymi co walczył poza sylvia inaczej nazwac nie mozna. Może i troche nauczył sie pokory po tej kompromitujacej porazce ale i tak denerwuje mnie z tego wzgledu, ze wszedzie sie pcha tylko dla kasy i rozgłosu. Szanowałem go jako strongmena ale nie jako zawodnika MMA bo to nie jego miejsce. [2010-09-20 14:34]

gg003

Następny program będzie pt Gotuj z Pudzianem,  teraz widać jak ten strongmen  rozdrabnia się na drobne, na siłę go lansują, miałem  nadzieję że znowu usłyszę jego kawałek pt Dawaj na ring zaraz cię zniszczę hehehe, nawet  ta śmieszna walka Najmana byla  lepiej oceniana niż Pudziana.Chociaż  Najman to nie sportowiec, gwiazdka  wielkiego  brata, teraz dostanie w prezencie kosz prezerwatyw hihihi [2010-09-20 15:05]

Koledzy, umówmy się, KSW to nie sport, to sportowy show, widowisko dla siana. Jedyna rzecz, która identyfikuje to ze sportem, to sportowe stroje (większość). Tu showmani myślą, że są sportowcami, a sportowcy myślą, że są showmanami, a my mamy ubaw. :) [2010-09-20 15:24]

przemo1980

według mnie pudzian i tak nie ma szans zrobic kariery w MMA, walczy ze słabeuszami, raz zawalczył z sylvia i sromotnie przegrał, a ten zawodnik i tak ma najlepsze czasy za soba a w UFC był dobry jak ta federacja dopiero miała swoje poczatki. Prawda jest taka ze z zawodnikiem ktory cos potrafi mariusz nie ma zadnych szans, za stary jest na nauczenie sie techniki i sprytu a do tego doswiadczenia nie zdazy złapac do konca swojej kariery w MMA. Musiałby trenowac sztuki walki na powaznie od dziecka... to ze kiedys trenował karate nic nie znaczy bo wcale nie widac tych umiejetnosci. Cały czas trzeba byc w sztukach walki. A co do najmana to musze przyznac ze nie lubie bardzo goscia tak samo salety ale zaskoczył mnie, ze czegos sie nauczył i uwazam ze zrobił wiekszy postep niż pudzian. Gdyby lekarze nie musieli opatrzec salety to mysle ze długo by saleta nie pociagnał.

Proponuję Ci kolego potrenować kilka miesięcy mieszane sztuki walki i wystartować, zobaczymy jaki będziesz kozak... I dopiero się możesz mądrzyć.
[2010-09-20 15:45]

wasiel

hehe  kolego przemo1980 to ze jestes fanem pudziana to nie znaczy ze nie powinienes czytac ze zrozumieniem... nie wiem skad pomysł ze sie madrze, sorry ale sztuki walki to ja juz sledze od dobrych paru lat nie od czasu kiedy pudzian zaczał sie w to bawic. prawda jest taka ze on w MMA przyszłosci zadnej nie ma, a czy ja zaczne sie bawic w te klocki czy nie to nie ma zadnego znaczenia, po to jest forum i zaczety temat zeby moc wyrazic swoje zdanie na ten temat, i na pewno duzo osob sie ze mna zgadza.
pozdrawiam

[2010-09-20 17:18]

Witam po długim czasie.W sprawie tematu dodam taką ciekawostkę że Grubas był jednym ze współorganizatorów gali ze Sylvią oraz tej sobotniej,wykładał na to kasę i uczestniczył w pertraktacjach z zawodnikami,mediami i całą resztą.Pośrednio został też promotorem...Pudziana,cała zaś awantura medialna to tylko zwykła zadymka mająca przyciągnąć uwagę publiki,tak więc sami oceńcie realizm walki ...
[2010-09-20 17:42]

moim zdaniem najlepszą walką była ta z puhakkiem typ rozpierdzielił mnie stylem walki oraz wyrazem twarzy jedno jest pewne nie chciał bym spotkać go w ciemnej bramie szacun dla byłego skina
[2010-09-20 18:51]

przemo1980

hehe  kolego przemo1980 to ze jestes fanem pudziana to nie znaczy ze nie powinienes czytac ze zrozumieniem... nie wiem skad pomysł ze sie madrze, sorry ale sztuki walki to ja juz sledze od dobrych paru lat nie od czasu kiedy pudzian zaczał sie w to bawic. prawda jest taka ze on w MMA przyszłosci zadnej nie ma, a czy ja zaczne sie bawic w te klocki czy nie to nie ma zadnego znaczenia, po to jest forum i zaczety temat zeby moc wyrazic swoje zdanie na ten temat, i na pewno duzo osob sie ze mna zgadza.
pozdrawiam



Czy jestem fanem,czy nie to mało ważne,bo akurat nic takiego nie napisałem.Właśnie czytam ze zrozumieniem. Piszesz że walczy ze słabeuszami, a jeśli nawet tak jest to jest to zrozumiałe. Na początek nie będzie chyba walczył z kimś z górnej półki MMA, np Jemieljanienko. Potrenuje,kilka walk jeszcze stoczy i pózniej się okaże. [2010-09-20 19:27]

wasiel

tak masz racje, ale pudzian nie ma pokory. Przed walka z Sylvia kazdego chciał teraz chociaz zrozumiał gdzie jego miejsce. Tak czy siak jestem zdania ze kariery to on nie zrobi. Co innego Błachowicz bo zaimponował mi walka z Tabera.
[2010-09-20 20:20]

przemo1980

tak masz racje, ale pudzian nie ma pokory. Przed walka z Sylvia kazdego chciał teraz chociaz zrozumiał gdzie jego miejsce. Tak czy siak jestem zdania ze kariery to on nie zrobi. Co innego Błachowicz bo zaimponował mi walka z Tabera.

Jemu akurat bym dał kredyt zaufania, jest uparty w tym co robi. Poczekamy zobaczymy i za jakiś czas się okaże.
[2010-09-20 20:33]

lgft

najman -saleta   ....   pudzian- klops... walki na poziomie przedszkolakow
[2010-09-21 13:46]