Książka "Wędkarstwo gruntowe cz. 2"

/ 5 odpowiedzi
Witam. Mam do was pytanie, czy któryś z kolegów, posiada książkę "Wędkarstwo gruntowe Cz.2" ? Mam zamiar ją kupić, ale chciałbym przed kupnem, trochę nieco dowiedzieć się o tej książce :D Pozdrawiam :)
matigol


Witam. Mam do was pytanie, czy któryś z kolegów, posiada książkę "Wędkarstwo gruntowe Cz.2" ? Mam zamiar ją kupić, ale chciałbym przed kupnem, trochę nieco dowiedzieć się o tej książce :D Pozdrawiam :)



Mam ja koleżko,i od razu polecam zakupić:) (2011/06/20 19:50)

u?ytkownik47420


polecam i jeszcze raz polecam Kolendowicz i Zalewski naprawde stworzyli "elementarz" wędkarza (2011/06/20 20:28)

ryukon1975


Mam obie części i wiele innych książek,czasopisma o tematyce wędkarskiej w dziesiątkach kilogramów.Nigdy nie żałowałem że kupiłem jakąś książkę czy coś z prasy zawsze się przydaje,pomaga i zawsze jest pod ręką. (2011/06/20 21:21)

gtsphinx


Buuu a ja miałem 2 części tego i jeszcze sporo innych książek i kaset vhs o tematyce wędkarskiej no i zmuszony byłem wszystko sprzedac :(.

Wracając do tematu, książkę jak najbardziej polecam a jako spiningowy odpowiednik takiej lektury to polecam "Wędkarstwo rzeczne - spinning" Marka Szymańskiego.

(2011/06/20 21:30)

FranceCola


Czytając wiele tak pochwalnych opini na temat tej ksiażki, już zdecydowałem się że ją napewno kupię;) Dziękuję za podpowiedzi i pozdrawiam serdecznie :-) (2011/06/21 11:47)