Zaloguj się do konta

Książka - Czytać w rzece

utworzono: 2013/02/10 17:43
alkomat102

Witam.Poszukuje książki Wacława Strzeleckiego Czytać w rzece rozumieć ryby,może ktoś ma ,przeczytał i chciałby sprzedać lub pożyczyć bo nigdzie nie moge znalezć tej książki.
[2013-02-10 17:43]

rysiek38

Ale mi zadałeś temat,sam bym chętnie poczytał ..poprosze moją byłą(niezła hakierka)pewnie to wytropi na necie
[2013-02-10 17:54]

JOPEK1971

Witam.Poszukuje książki Wacława Strzeleckiego Czytać w rzece rozumieć ryby,może ktoś ma ,przeczytał i chciałby sprzedać lub pożyczyć bo nigdzie nie moge znalezć tej książki.


Znam tylko jedną książkę tego autora pt.Wędkarstwo Rzeczne,nawet takową posiadam.;-)

[2013-02-10 21:17]

SZUWARdragon2

Witam.Poszukuje książki Wacława Strzeleckiego Czytać w rzece rozumieć ryby,może ktoś ma ,przeczytał i chciałby sprzedać lub pożyczyć bo nigdzie nie moge znalezć tej książki.

Rzeka zmienna jak kobita!
Sam moze sie nauczysz?


[2013-02-10 23:28]

rysiek38

SZukalem i zero efektó a temat mnie zainteresował ,co prawda znalazłem coś ale za opłatą,poszperam jeszcze
[2013-02-11 22:52]

cudak

Witam,

Jestem również zainteresowany tą książką, czy komuś udało się coś ustalić, zdobyć ?
[2013-03-29 14:39]

Kondiro

jeżeli chodzi o książkę Strzeleckiego "Wędkarstwo rzeczne" to ja kupiłem na alledrogo, obecnie czytam rozdział o łowieniu płoci. Stary wolumin ale to co piszą w periodykach tematycznych było już znane dwadzieścia kilka lat temu [2013-03-29 14:45]

JOPEK1971

jeżeli chodzi o książkę Strzeleckiego "Wędkarstwo rzeczne" to ja kupiłem na alledrogo, obecnie czytam rozdział o łowieniu płoci. Stary wolumin ale to co piszą w periodykach tematycznych było już znane dwadzieścia kilka lat temu

To jeden z niewielu podręczników który powinien być w biblioteczce wędkarza,Marek Szymański też bzdur nie pisze w swojej książce Wędkarstwo Spinningowe które polecam,bo Marek to świetny myślący spiningista nie tylko Wiślany.Dziwię się że książki nie napisał Maciek Jagiełło,na pewno był by hicior. 
[2013-03-29 14:58]

cudak

jeżeli chodzi o książkę Strzeleckiego "Wędkarstwo rzeczne" to ja kupiłem na alledrogo, obecnie czytam rozdział o łowieniu płoci. Stary wolumin ale to co piszą w periodykach tematycznych było już znane dwadzieścia kilka lat temu


Z tą książką nie ma problemu.

"Mocno" poszukuję książki pt. "Czytać w rzece, rozumieć ryby" Wacława Strzeleckiego
[2013-03-31 14:44]

marciano

witam,czytać w rzece rozumieć ryby, wędkarstwo rzeczne czy wędkarz i rzeka to jedna książka Wacka Strzeleckiego tyle że chyba wydana w rożnych latach i ewentualnie rozszerzona posiadam tą ostatnia - naprawdę książka godna polecenia i bardzo ciekawie napisananiestety obecnie siedzę w Anglii ale jak wrócę na wakacje to napisze i mogę pozyczycpołamani kija koledzy [2013-10-20 22:00]

Człowiekiem który przed górą 30 paru lat namówił mnie do powrotu nad wodę był śp. wujek mojej żony imiennik Wacława Strzeleckiego ( ponoć znał go osobiście ) mawiał
Wędkarstwo Rzeczne- nader niebezpieczne Wacław Strzelecki.
Wędkarstwo Jeziorowe - nieszczęście gotowe- Tadeusz Andrzejczyk.
To są klasycy Polskiego wędkarstwa. Mam obydwie pozycje w swojej wędkarskiej bibliotece.
Nie oddam za Chiny i zostawię wnuką w spadku.Czytać wodę tak mawiał wujek Wacek. Wszystko
co jest w tych ,,bibliach " wędkarstwa zgadza się z tym czego nauczył mnie ten stary człowiek
Wszystko w temacie.
Julian - moczykij od uuuuuu i jeszcze trochę lat.
[2013-10-21 17:32]

pafcio0

Tutaj dostępna: http://allegro.pl/czytac-w-rzece-rozumiec-ryby-i5199596886.html [2015-03-22 12:49]