Krzesło wędkarskie do 200zł

/ 32 odpowiedzi / 5 zdjęć
miecz-gaz


ja mam coś takiego za 69 plnów spisuje się świetnie. można wygodnie siedzieć a jak się przesuniesz do tyłu przechyla się i można pokimaćTakiego cuda to jeszcze moje oczy nie widziały.Coś więcej kol. by napisał na ten temat gdzie nabyć itd. Bajka, bajka i jeszcze raz bajka wspaniała sprawa.Pozdrawiam. (2013/03/11 14:57)

SVT


Przymierzam się do zakupu tego fotelika, na nocne zasiadki, czyli gruntowe. Wiem że elegancko można stopki ustawić na nierównościach.
Tylko potrzebuję opini co do wytrzymałości. Czy naprawdę jak chwali sprzedawca i firma, jest solidne i nie zaczną pękać jakieś stopki czy śruby?
Wiem że karpiarze je posiadają, proszę o opinie.
Jędrula


Mam już ten fotel pięć lat , dość często jeżdżę na ryby i mocno go eksploatuje a do tego ważę prawię setkę a fotel nawet nie drgnie . To doskonały sprzęt i bardzo odporny na wszelakie warunki i obciążenia . Jedyny minus to lubiące się odkręcać nakrętki przy podłokietnikach , chodzi o śruby na ramie '' zawieszenia '' , trzeba je kontrolować , poprawić po każdym rozłożeniu . Jeżeli jakość od czasu mojego zakupu się nie pogorszyła to bierz w ciemno . (2014/08/12 15:15)

jackotis


Decydując się na Elektrostatyka kup model F5R - dodatkowa regulacja oparcia. Posiadam i polecam. (2014/08/12 15:38)

Jędrula


Decydując się na Elektrostatyka kup model F5R - dodatkowa regulacja oparcia. Posiadam i polecam.
Słusznie , nie zauważyłem , iż to model bez regulowanego oparcia . (2014/08/12 15:44)