Zaloguj się do konta

Krzesła elektrostatyk - opinia

utworzono: 2016/08/22 20:58
hghjhdds-hxdh

Witam. Przymierzam sie do zakupu krzesła wedkarskiego. Wstepnie wybralem 2 modele : Elektrostatyk f5r st/p i Elektrostatyk cuzo f2 Jesli mozecie podzielic sie swoimi opiniami na temat tych fotelikow bede wdzieczny. Jak wyglada pozniejsza ewentualna rozbudowa tych krzeselek? Moze polecacie jakies inne krzesla w tym przedziale cenowym. [2016-08-22 20:58]

Jędrula

Fotel F5R mam już drugi, to doskonały i wytrzymały sprzęt za dobre pieniądze. Cuzo F2 ludzie też mocno sobie chwalą, znam kilku użytkowników tego fotela. Tu masz akcesoria - http://sklepdrapieznik.pl/sklep/2911-krzesla-cuzo [2016-08-22 21:06]

hghjhdds-hxdh

Czy te akcesoria o ktorych piszesz beda pasowaly rowniez do f5r? Fotel cuzo f2 jest o stowke drozszy ale sprzedawany jest z calym zestawem akcesoriow (solidne podporki) a f5r tylko ze stoliczkiem i slaba podporka. Wiem ze Traper ma w swojej ofercie wiele akcesoriow do foteli ale nie podaje do jakich modeli mozna je zastosowac. Macie jakies doswiadczenie? [2016-08-22 21:20]

Jędrula

Czy te akcesoria o ktorych piszesz beda pasowaly rowniez do f5r? Fotel cuzo f2 jest o stowke drozszy ale sprzedawany jest z calym zestawem akcesoriow (solidne podporki) a f5r tylko ze stoliczkiem i slaba podporka. Wiem ze Traper ma w swojej ofercie wiele akcesoriow do foteli ale nie podaje do jakich modeli mozna je zastosowac. Macie jakies doswiadczenie?

Pojęcia nie mam czy bedą pasowały. Popytaj tutaj, tam mają w tej kwestii ogromną wiedzę - http://splawikigrunt.pl/forum/index.php [2016-08-22 21:35]

pstrag222

Cuzo nie mam/nie miałem
f5r miałem - ot wmiare wygodne krzesło
teraz mam fk2 i nie wyobrazam sobie nocki bez tego krzesła, mega wygoda [2016-08-23 09:41]

SebekKry

F5R bardzo fajne wygodne krzesło. Ale dosyć ciężkie, jeśli pokonujesz dłuższe dystanse ze sprzętem w ręku bez żadnego wózka to trzeba dorobić jakiś pasek na ramię bo na prawdę jest co nieść. [2016-08-23 17:01]

SlawekNikt

F5R bardzo fajne wygodne krzesło. Ale dosyć ciężkie, jeśli pokonujesz dłuższe dystanse ze sprzętem w ręku bez żadnego wózka to trzeba dorobić jakiś pasek na ramię bo na prawdę jest co nieść.
Dokładnie tak jak kolega pisze, przenieść kilka czy kilkadziesiąt metrów to nie problem, problem jak lecisz 500 czy ponad 500 metrów, a ja tak chodzę ... bo i rąk brakuje. W jednej wędki, w drugiej wiaderko, na plecach plecak z jakimiś ciuchami i pudełkiem i brak Ci rąk do fotela ... dlatego ja swój sprzedałem, a zakupiłem F1, który pakuję do pokrowca i tak pośrednio rozwiązałem sprawę braku rąk. Mi wystarcza bo jestem zwolennikiem spławika, a jak jestem na długiej zasiadce to wybieram miejscówkę gdzie samochód mogę blisko postawić i jak drzemka to w aucie.
  [2016-08-23 17:25]

25 maja 2018 roku wchodzi w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z 27 kwietnia 2016 roku tzw. RODO. Nowe prawo nakłada na nas obowiązek uzyskania Twojej zgody na przetwarzanie przez nas danych osobowych w plikach cookies

Oświadczam, iż zapoznałem sie z Polityką prywatności i zgadzam się na zapisywanie i przechowywanie w mojej przeglądarce internetowej tzw. plików cookies oraz na przetwarzanie zaszyfrowanych w nich danych osobowych pozostawianych w czasie korzystania z innych stron internetowych, serwisów oraz parametrów zapisywanych w plikach cookies w celach marketingowych, w tym na profilowanie i w celach analitycznych przez wedkuje.pl, oraz ZAUFANYCH PARTNERÓW.

Administratorzy danych / Podmioty którym powierzenie przetwarzania powierzono

Hoblo Sp z o.o.,Warszawa 02-761, ul. Cypryjska 2G

Cele przetwarzania danych

1.marketing, w tym profilowanie i cele analityczne
2.świadczenie usług drogą elektroniczną
3.dopasowanie treści stron internetowych do preferencji i zainteresowań
4.wykrywanie botów i nadużyć w usługach
5.pomiary statystyczne i udoskonalenie usług (cele analityczne)

Podstawy prawne przetwarzania danych

1.marketing, w tym profilowanie oraz cele analityczne – zgoda
2.świadczenie usług drogą elektroniczną - niezbędność danych do świadczenia usługi
3.pozostałe cele - uzasadniony interes administratora danych

Odbiorcy danych

Podmioty przetwarzające dane na zlecenie administratora danych, w tym podmioty ZAUFANI PARTNERZY, agencje marketingowe oraz podmioty uprawnione do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa.

Prawa osoby, której dane dotyczą

Prawo żądania sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania danych; prawo wycofania zgody na przetwarzanie danych osobowych. Inne prawa osoby, której dane dotyczą.

Informacje dodatkowe

Więcej o zasadach przetwarzania danych w „Polityce prywatności”

Ustawienia