Krzesła elektrostatyk - opinia

/ 9 odpowiedzi
Witam. Przymierzam sie do zakupu krzesła wedkarskiego. Wstepnie wybralem 2 modele : Elektrostatyk f5r st/p i Elektrostatyk cuzo f2 Jesli mozecie podzielic sie swoimi opiniami na temat tych fotelikow bede wdzieczny. Jak wyglada pozniejsza ewentualna rozbudowa tych krzeselek? Moze polecacie jakies inne krzesla w tym przedziale cenowym.
Jędrula

Fotel F5R mam już drugi, to doskonały i wytrzymały sprzęt za dobre pieniądze. Cuzo F2 ludzie też mocno sobie chwalą, znam kilku użytkowników tego fotela. Tu masz akcesoria - http://sklepdrapieznik.pl/sklep/2911-krzesla-cuzo (2016/08/22 21:06)

hghjhdds-hxdh

Czy te akcesoria o ktorych piszesz beda pasowaly rowniez do f5r? Fotel cuzo f2 jest o stowke drozszy ale sprzedawany jest z calym zestawem akcesoriow (solidne podporki) a f5r tylko ze stoliczkiem i slaba podporka. Wiem ze Traper ma w swojej ofercie wiele akcesoriow do foteli ale nie podaje do jakich modeli mozna je zastosowac. Macie jakies doswiadczenie? (2016/08/22 21:20)

Jędrula

Czy te akcesoria o ktorych piszesz beda pasowaly rowniez do f5r? Fotel cuzo f2 jest o stowke drozszy ale sprzedawany jest z calym zestawem akcesoriow (solidne podporki) a f5r tylko ze stoliczkiem i slaba podporka. Wiem ze Traper ma w swojej ofercie wiele akcesoriow do foteli ale nie podaje do jakich modeli mozna je zastosowac. Macie jakies doswiadczenie?

Pojęcia nie mam czy bedą pasowały. Popytaj tutaj, tam mają w tej kwestii ogromną wiedzę - http://splawikigrunt.pl/forum/index.php (2016/08/22 21:35)

pstrag222

Cuzo nie mam/nie miałem
f5r miałem - ot wmiare wygodne krzesło
teraz mam fk2 i nie wyobrazam sobie nocki bez tego krzesła, mega wygoda (2016/08/23 09:41)

SebekKry

F5R bardzo fajne wygodne krzesło. Ale dosyć ciężkie, jeśli pokonujesz dłuższe dystanse ze sprzętem w ręku bez żadnego wózka to trzeba dorobić jakiś pasek na ramię bo na prawdę jest co nieść. (2016/08/23 17:01)

SlawekNikt

F5R bardzo fajne wygodne krzesło. Ale dosyć ciężkie, jeśli pokonujesz dłuższe dystanse ze sprzętem w ręku bez żadnego wózka to trzeba dorobić jakiś pasek na ramię bo na prawdę jest co nieść.
Dokładnie tak jak kolega pisze, przenieść kilka czy kilkadziesiąt metrów to nie problem, problem jak lecisz 500 czy ponad 500 metrów, a ja tak chodzę ... bo i rąk brakuje. W jednej wędki, w drugiej wiaderko, na plecach plecak z jakimiś ciuchami i pudełkiem i brak Ci rąk do fotela ... dlatego ja swój sprzedałem, a zakupiłem F1, który pakuję do pokrowca i tak pośrednio rozwiązałem sprawę braku rąk. Mi wystarcza bo jestem zwolennikiem spławika, a jak jestem na długiej zasiadce to wybieram miejscówkę gdzie samochód mogę blisko postawić i jak drzemka to w aucie.
  (2016/08/23 17:25)